Jump to content

RC Quadcopters sīkajiem


Zux
 Share

Recommended Posts

 

 

Bļads, cik var būt apsisti cilvēki, prasa lidojošu rupuci, lai divi mazi bērni laimīgi būtu, te, kameras bāž!

Jema, te jau bija vairāki interesenti ar dažādām vajadzībām, tā kā viss OK, cepiens ne pa tēmu šoreiz. 


 

 

Es vispār mēms esmu, ka šie plastmasas gabali spēj gaisā pacelties

Nu, pēdējo 20 gadu laikā tehnika ir spērusi milzu soli uz priekšu. Tavā (un manā) laikā nebija nedz bezkolektora motoru nedz lipo bateriju nedz advancētu lidojuma kontrolieru nedz kameru ar video raidītājiem nedz daudz kā cita, ko šodien met pakaļ pa lētām (un ne tik lētām) naudām. Tā ka šodien pievērsties lidmodelismam ir bauda.

Protams, nekur nav palikuši arī klasiskie benzīna un nitro dzinēji. Sestdien pat biju pasākumā, kur nopietni vīri lidoja ar padsmit kg smagiem modeļiem ar bencīna motoriem, kuru tilpums ir pat 120 cc!!!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zux

    18

  • ivo

    12

  • rubb

    8

  • jema

    14

Top Posters In This Topic

Posted Images

jema, lido vienkārši super! Šo labāk lidināt krēslā - tas dampīc ir tik mazs, ka saulainā laikā kad šis uziet augšā, un augšā uziet baigi zibenīgi, šo ir problēmas saskatīt... vismaz man. Jā, ja šo paceļoties velk uz kādu pusi - tad to ir iespējams labot, infa google ir :)

 

Lai nu kā - lai iesāktu šis tiešām ir super. Un tas viņa automātiskais 360 kūlenis kaimiņu jauniešiem lika palikt ar muti vaļā - ķipa es baigais guru :D Īstenībā es tikai podziņu nospiedu...

 

P.S. Nesaprotu kā šitik sarežģīts mehānisms (žiroskopi, dzinēju vadība(t.sk. noteikti tak ir arī softs), pults) var maksāt tik lēti...

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Jema, te jau bija vairāki interesenti ar dažādām vajadzībām, tā kā viss OK, cepiens ne pa tēmu šoreiz. 

Autors prasīja konkrētu lietu, aizgāja beztēma, par to arī bija mans cepiens, jo runa bija par dāvanu BĒRNIEM!

 

 

Tā ka šodien pievērsties lidmodelismam ir bauda.

Absolūti piekrītu, bērnībā vācu plastmasas modeļus līmēju, visa istaba bija pilna, domāju vajadzētu atsākt, apskatījos reālās cenas, rokas nolaidās, sieva to nesapratīs, sava suņu būda ir jāpabeidz, tā visu noēd! 

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

modeļiem ar bencīna motoriem, kuru tilpums ir pat 120 cc!!!

Lidmodelim 120cc? Man zāles pļāvējam ir mazāk...

 

Lai nu kā, atceros vēl padumjos laikus, sadabūju lidmodeļu dzinēju, darbojās uz ētera un eļļas... kas tā bij par eļļu, lēju šo arī mopēdā lai smuki smaržo un it kā mīkstāk iet. Lai nu kā, ~14gados uzbūvēju savu pirmo tālvadības pulti un visus izpildes mehānismus ļotenei(atceramies, internets tad vēl nebija :D )... Nujā, tad gan šis hobijs kaut kā tikai nomainīts pret kompjiem.. mok laiks sākt no jauna :)

 

Ja visādu plastmasas modeļu līmēšana... man gan parasti bija tā, ka man galvenais bija process, kad dampīc bija gatavs tad šie parasti kaut kur noklīda... vismaz pašlaik man mājās nav neviens salīmētais aparāc, kaut arī salīmēju noteikti vairākus simtus...

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Elektriskie modeļi ar ventilatoriem, imitē MIG29, kas par skatu, bet tur baigo prasmi vajag, jebkurā veidā šī izklaide ir ļoti ļoti dārga, gribētu ar to nodarboties, bet tādas brīvas naudas man nav! Izaugšu liels tad noteikti, mēģināšu, faktiski tie ir tie nepiepildītie bērnu sapnīši! :spruce_up:

Link to comment
Share on other sites

Bet arī tas nav slikti, nu būs tie laiki kad KT315 visur lodēja, jo bija universāli traņi, piedevām kaut kāda kopija no GE 65 gada modeļa.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Manējie lidonīši vēl nav atnākuši.


 

 

augšā uziet baigi zibenīgi

Nu mani būs lēnāki dēļ papildu nastas - aizsargbūris.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Tu galvenais uzraksti ko bērni teica, jo tas būs viņu pirmais solis uz to lidojošo pasauli! Es vēl tagad atceros pirmo gumijas lidmašīnu, viens kociņš, divi finiera gabali un daudz gumijas no kā katapulta bija jāuztaisa, 70 kapeikas maksāja!

Link to comment
Share on other sites

Long John
sadabūju lidmodeļu dzinēju, darbojās uz ētera un eļļas... kas tā bij par eļļu,

 

 

 

Tā bija rīcineļļa, ko arī caurejai var lietot.... :yahoo: Bez ētera degvielas sastāvā bija arī petroleja- vienādās daļās (cik atceros).

Motoriņi amatieriem toreiz galvenokārt bija ar "kubatūru"  1,5 un 2,5  ccm, nopietnākiem sportistiem- 10 kubiki. 

Vienkāršākie bija uz kompresijas principa, līdzīgi dīzelim, tikai degmaisījums tika gatavots karburatorā , nopietnākie- ar kvēlsvecēm.

 

Bet tas bija tālajos padumjlaikos, tagad jau viss ir modernāks.

 

Te sīkāka infa par šamiem (RU)

 

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%81%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B1%D1%8E%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%B4%D0%B2%D0%B8%D0%B3%D0%B0%D1%82%D0%B5%D0%BB%D1%8C

Labots - Long John
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Bērnu pasaulē varēja nopirkt korda modeļa konstruktorus un tiem vajadzēja kompresijas motoriņu, kuri maksāja 10-15 rubļus, nenormālu naudu, bet nelaime jau bija tāda, kordu tad nebija!!! Līdz ar to tā būvē beidzas ar neko, es biju sakrājis pa kapeiciņam, nopirku to motoru pakluso, pat atceros kā izskatījās, zils korpuss, sarkanas cilindrs, jēgas tad nekādas, nav kur laist.

Link to comment
Share on other sites

Ja viņš tā lido, es sev arī tādu nopirkšu!

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Kā jau sākumā teicu, ieteica šo modeli.

Tad atradu to video, arī iepatikās.

Kad atnāks, uzfilmēšu pats.

Labots - Zuxters
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Smieklīgi, bet daudz filmās šos arī filmē!

Šogad jaunai TopGun iznāk, tad tur būs labie skati!

Link to comment
Share on other sites

versatile

Bļads, cik var būt apsisti cilvēki, prasa lidojošu rupuci, lai divi mazi bērni laimīgi būtu, te ēteri un petroleju 110 kubu motorā bāž! Pizduki, ko jūs darīsiet, kad prasat Golfu, a jums teiks neesi sūds, pērc vienriteņa ķerru, vislabāk, saliec pats komplektu, lai jaunrade? Te to dauņu, kas grib attīstīt savu slimo domu ir pilns, izlasiet vismaz sākumu!

 

 

 

 

:whistle2::p:innocent:

Lai ņipazūd :)

Bļads, cik var būt apsisti cilvēki, prasa lidojošu rupuci, lai divi mazi bērni laimīgi būtu, te, kameras bāž! Pizduki, ko jūs darīsiet, kad prasat Golfu, a jums teiks neesi sūds, pērc Ferrari? Te to dauņu, kas grib attīstīt savu slimo domu ir pilns, izlasiet vismaz sākumu!

 

 

Labots - versatile
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Es ar nesaprotu, kur problēma.

Autors, nesagaidot normālus viedokļus, noskatīto dronu jau sen kā pasūtīja.

Kamēr gaida, tikmēr daži labi biedri kavējas atmiņās par "labajiem" laikiem.

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nē, mani vienkārši piedur jema's vakarnakts plosīšanās. Interesē, cik stipra manta - vai varbūt tomēr kādas personīgas frustrācijas projekcija virtuālā vidē?

Jo, nu, darba dienas naktī, no 2iem līdz 4iem plosīties netā par pieaugušu cilvēku īsti neko labu nesaka. Uztraucos, paņimajeķe.

 

A par topiku - nu tak lai apspriež kameras pie kopteriem, kaut kā man neliela aizdoma, ka tieši tā varētu būt ar kopteriem iepazīstinātās jaunās paaudzes nākamā prasība. Nevis ēteris vai petroleja.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Smirdīgos degvielas veidus mūsdienās RC modeļos vairs gandrīz neizmanto. Tikai lielajos 1:5 modeļa auto un lielos lidmodeļos. Tie ir specifiskai publikai, tā kā spriedelēt par tiem nav jēgas.

Pendžuki par "vecajiem labajiem laikiem" var pavaimanāt bundžas spama topikā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Jo, nu, darba dienas naktī,
 Jau jau varonīgi izvilki manu tekstu, būtu vismaz apskatījies, kad tas ir rakstīts, tā ir sesdiena! Ja runā par darba dienu, nu tev dzīvē nav paveicies, kura ir darba diena kura nē, es nosaku pats!
Link to comment
Share on other sites

 

 

Smirdīgos degvielas veidus mūsdienās RC modeļos vairs gandrīz neizmanto. Tikai lielajos 1:5 modeļa auto un lielos lidmodeļos.

Plaši izmanto arī 1:8 un 1:10 bagijos. Lielajos lidmodeļos izmanto 90%. Iemesls vienkāršs - degvielas bāka 5-10 minūšu lidojumam sver krietni mazāk nekā baterija līdzvērtīgas jaudas nodrošināšanai. Kā arī skaņa + iespēja palaist dūmus.

Link to comment
Share on other sites

Kā un kur dronam pasūtīt vajadzīgā izmēra propellerus?

Drona modeli studijā. Bet pa lielam viss ir pieejams banggood un aliexpress, vislabāk meklē pēc drona modeļa, nekļudīsies. Ja ir konkrētam modelim domāti propi, tad loģiski ka izmēru nenorāda. Universālie visiem nederēs, tiem gan vienmēr ir norādīts izmērs (garums un solis).

 

 

zālespļāvēju pārbūvēt par dronu

copteri uz benžas gan vēl neesmu redzējis :D

Labots - ivo
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

A sīkie ko? Tevi jau ir par vēlu mācīt, bērni tik ātri visu saprot, ka mums tur rindā ir jāstāv! :)

Link to comment
Share on other sites

Ieliec vismaz bildi, par ko runa iet :)

Link to comment
Share on other sites

Baigi smucki!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)

Būra izmērs ir 10x10x9. Centimetros.


Jāaizstaigā pēc als. Kaut kad skaidrā prātā būs tā normāli jāiemēģina. Puikām jau kaut kas sanāk. Uz pults bez diviem džoistikiem ir vēl 10 pogas, kas kaut ko dara.

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Zuxter,

fočējot vajadzēja blakus nolikt sērkociņu kastīti - es it kā no aprakstiem sapratu, ka manis pasūtītais dampīc būs mazs, tomēr, kad to izvilku no kastes, biju stipri pārsteigts par to cik viņš sīks... :)

Link to comment
Share on other sites

Long John

Nopirku Ebajā saviem mazdēliem priekš pirmās iepazīšanās šādu (mazlietotu)- ja ātri salauzīs, nebūs tos nieka 12 Eur žēl... :yahoo:

Bet āķis lūpā ir- tagad medīšu kaučko nopietnāku, lai vismaz lēto "GoPro" klonu pacelt var.:

 

  

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

 

 

Autor, paskatījos, un atradu kaut cik normālu offeri Hobijkingā. Šis ir pats minimums, ko vispār Tev priekš sīkā ir jēga iegādāties - http://www.hobbyking...d_with_FPV.html87867.jpg

Gribēju dēlam šo ieķert, bet nesūta uz LV... :( Citur jau nav vairs tik laba cena (100+ Euro, kā kur)...

Link to comment
Share on other sites

 

 

tagad medīšu kaučko nopietnāku, lai vismaz lēto "GoPro" klonu pacelt var

Neredzu jēgu kaut ko lietotu "medīt", paņem DJI F450 kitu, saskrūvē un karini klāt to GoPro. Vienīgi pulti vari pamedīt lietotu (ja gribi labu, tad tā maksās dārgāk par pašu lidoni, bet dzīvos krietni ilgāk un būs izmantojama visiem lidaparātiem, ko pēc tam uzbūvēsi), bet tur biku jācērt tēma, lai saprastu ko ņemt un ko nē.

Link to comment
Share on other sites

Long John

Ivo, paldies, ņemšu vērā (nu jau nākamai sezonai)... :)

Ja nav grūti, norādi lūdzu pareizo (lēti/labi) linku minimāli nepieciešamā komplekta iegādei priekš iesācēja.

Ebajs uzrāda pārāk lielu lērumu dažādu variantu, neorientējos, kuru tad īsti vajag.

 

Action Cam man ir JVC GA-XC1 un diez vai ko citu meklēšu- cik saprotu, šamā prot raidīt bildi arī pa WiFi (vēl neesmu kārtīgi iepētījis).  

 

    http://eu.jvc.com/microsite/eu/adixxion/index.html

Labots - Long John
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...