Jump to content

Skoda Octavia mk2 remonts


spainiss2
 Share

Recommended Posts

Sveiki biedri! Braucu jau ar šo Škodu Octavia universāli,dīzeli  kopš 2007 gada. Nopirku viņu jaunu Latvijā, uz pulsteņa ir gandrīz 190 tūkstoši km. Pagajušo gadu pirms Ziemassvētkiem nomira aizmugurē amartizatori,jutu ka līkumos sāk ļodzīties un šūpoja uz šosejas,naudas nebija aizbraucu uz servisu un onkulis uzliku pašus lētākos 'ko blakus sētas detaļu veikaliņš piedāvāja-Maxtrax ražojumu par aptuveni 25 mārciņām gabalā. Maigi izsakoties pēc divi mēneši labais amītis sāka klukšķēt ,aizbraucu atpakaļ pie meistariem-nomainīja pa garantiju...tagad pāris nedēlas atpakaļ nomira kreisais....Sapratu,ka tas nekad nebeigsies,ar googles palīdzību atradu un nopirku Bilstein B8 modeli divus aizmugurējos ar piegādi 232 mārciņas!! Tālāk pie Skodas dīlera-visas jaunas skrūves un to saucamo shock mount-nezinu kā latviski pareizi.Tas viss kopā ar aizmugurējo atsperu gumijām 96 mārciņas. 

Tad vienu vakaru nesteidzoties bez alus un cigaretēm aptuveni 1.5h laikā upgreidoju auto. Autiņš ir pārvēties pa 180 grādiem,gribu priekšā arī bilsteinu,atsperes no Eibach arī jau pasūtiju.Priekšu laikam jamaina servisā tur vajag normālu pacēlāju. Katrā ziņā, ja man kādreiz likās, ka jo mīkstaki amīši, jo labāk, tad tagad kaifoju ,cik forši ir braukt ar cietiem.Nu jā un mainīt aizmugē amīšus vai atsperes VW grupas šīs klases autiņiem var pie mājas mierīgi... :) post-85994-0-37289500-1465730972_thumb.jpgpost-85994-0-08223900-1465730956_thumb.jpgpost-85994-0-51084800-1465730930_thumb.jpgpost-85994-0-05772500-1465730987_thumb.jpgpost-85994-0-63204600-1465731009_thumb.jpgpost-85994-0-28416200-1465731023_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nu nevajag jau tik skarbi ir labi, ka cilvēks padalās...

 

BTW, arī ir MK2.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

pēdējās dienās te TĀDAS tēmas parādījušās, laikam plānprātības kaut kāda sezona sākusies ..... 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

spainiss2
(labots)

Kāpēc lai kaut kas varētu noiet greizi tieši ar šāda veida vienkāršu detaļu maiņu?

Labots - spainiss2
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

@@spainiss2,

nekas, es tikai brīnos, ka tas ir tūlīt jāizbazūnē ......,

varbūt rīt vien biedrs uzrakstīs, ka veiksmīgi iemīzis - trāpījis podā ..... 

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Ok! Iedod piemēru tēmai vai tēmas nosaukumam šajā sadaļā,kur tev neasociējas ar dabisko vajadzību darīšanu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

varbūt kādu iedrošinātu arī pašam remontēt!

 

Diemžēl no rakstītā 2/3 īsti nesaistīta informācija par remontu. Bet remonta gaita ļoti vāji aprakstīta un ilustrēta ar bildēm.

Labots - ricijs
Link to comment
Share on other sites

Puisis tak atrodas Ziemeļīrijā. Nebija kam pastāstīt, tad nu nolēma iepostot kādā latviešu portālā.

Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Jā,beidzot kritika vietā! Uzrakstīšu sīkāk par remonta gaitu un detaļu izvēli.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nebija kam pastāstīt, tad nu nolēma iepostot kādā latviešu portālā.
 

 

Šitajā portālā servisdžeku ka biezs, viņiem nav komfortabli, ja kāds kaut ko remontē pats.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Cietie amartiņi uz labiem ceļie ir OK, bet nu pie mums ir sajūta, ka brauc ar koka ratiem. Vienreiz uzliku, nu nafig tās izjūtas.

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis
Tēma būtu slikta ja sauktos ,,izrāvu amīti,, no braucoša auto.

:D  :D  :D

 

varbūt kādu iedrošinātu arī pašam remontēt!

Normālos apstākļos cilvēkus vajadzētu iedrošināt pašiem neko neremontēt (it sevišķi tādus cilvēkus, kam smadzeņu nepietiek pat lai Latvijā nopelnītu vismaz tik, lai nebūtu jābrauc vergot uz Īriju) - ja aprunājas ar čaļiem no teh.apskates stacijām, var uzzināt visādas brīnumu lietas par pašmāju bāleliņu 'domas lidojumiem' saistībā ar remontiem. Tāpat arī viela pārdomām - ja tu pat Īrijā nespēj nopelnīt pietiekami, lai nebūtu jāliek 25 mārciņas vērti mēsli, varbūt labāk nevajag auto vispār, pirms neesi iekārtojies dzīvē? Jo TUR nespēja sakasīt 50 mārciņas ir nevis vienkārši nabadzība, bet zem bomža līmeņa.

 

Iz sērijas - ja saliekot laptopu atpakaļ kopā, pārītis pāri palikušu skrūvju visticamāk novedīs tikai pie ļurkājošamies vāka un grabošas klaviatūras, tad saliekot atpakaļ auto, sauja lieko skrūvju var novest pie kā DAUDZ nopietnāka. 

 

 

Uzrakstīšu sīkāk par remonta gaitu
Priekš idiotiem, kas nav spējīgi izrakt servisa manuāli konkrētajam modelim?  Labots - J.Reinis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Štrunts par liekajām skrūvēm pēc remonta, katra skrūve ir jāzin cik spēcīgi tā jāpievelk.

 

Es savus auto remontēju pats (bremžu kluču, piekares elementu  maiņa, apkopes...)... ne jau tāpēc, ka nevarētu atļauties servisus, vienkārši patīk ķimerēties (11 gadu vecumā bez problēmām "plēsu uz pusēm" Deltas motorus un remontēju tos, bet tie gan bija citi laiki, mūsdienu jautantne(un ne tikai) pārsvarā māk izraut RAM no kompja :D ) + man ir AutoData, kur ir visa vajadzīgā infa, kā arī viss vajadzīgais auto diagnostikai. Protams, reizēm, kad vajag kaut ko saremontēt fiksi, vai nepietiek zināšanu, tad uz servisu.

Labots - rubb
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

+ man ir AutoData, kur ir visa vajadzīgā infa

 

Nedaudz ne pa tēmu, caur OBDII var odometru pakruķīt? Relax, tas nav domāts pārdošanai, bet personīgai lietošanai!!!. Cik skatos youtube, tur pārsvarā pārflašo spiģika rom, tik dziļi negribētos līst. Citroen Xara, nav mans.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

 

 

Nedaudz ne pa tēmu, caur OBDII var odometru pakruķīt?

Caur OBD nevar "programmēt", tas ir mainīt kaut kādus datus. Pa lielam pa OBD var tikai lasīt datus un dzēst kļūdas...

Link to comment
Share on other sites

 

 

un dzēst kļūdas

Varbūt nobraukums ir kļūda, un ggg7 vēlas to kļūdas daļu nodzēst? :D

Link to comment
Share on other sites

Manā postā ieviesusies kļūda, bija domāts:

 

Relax, tas NAV domāts pārdošanai, bet personīgai lietošanai!!!

 

Cilvēki, kuri pazīst drēbi, zina, kam tas vajadzīgs.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis
te vispār nevarēs bet tur dzīvot kaut cik normāli varēs

Mēs runājam par to pašu topikstarteri, kurš knapi 50 poundus sakasīja uzlikt ķīniešu amīšus?.. Normālais dzīvotājs, ibio. :D

 

 

Cilvēki, kuri pazīst drēbi, zina, kam tas vajadzīgs.

Tev jau atbildēja:

pa OBD var tikai lasīt datus un dzēst kļūdas
Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

Vispār autoram iesaku vwmotion.lv forumu, tur to novērtēs krietni vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Vispār autoram iesaku vwmotion.lv forumu, tur to novērtēs krietni vairāk.

 

Tā varētu būt savādāk jau saradies daudz AUGSTPRĀTĪGU daiļdir..., ka paši ir tie visgudrākie...šitā pēc es tādiem cilvēkiem iesacītu paspiest smadzeni vairāk tajās durvīs kurās jau to nācies darīt:

 

 

it sevišķi tādus cilvēkus, kam smadzeņu nepietiek pat lai Latvijā nopelnītu vismaz tik, lai nebūtu jābrauc vergot uz Īriju

 

 

Ne tava dzīve, ne visiem veicas, bet izkatas tu jau esi pargudrs nobarojies kuilis kurš izklausās pēc tāda cilvēka kas sēž valdībā(es runāju par atseviškiem gadījumiem)...

 

 

Reizēm visiem sanak stulbības runāt, arī man, bet šim cilvēkam jau no pargudrības, kas pēdējā laikā  lec laukā, jaiedot medaļu...

Labots - Bomaars/C12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

itanium kas smieklīgs? Neuzskatu ka savu kļudu saskatīšana ir kas smieklīgs, es jau saprotu ka šeit nepatīks daudziem manis izteiktais viedoklis par J. Reinis... Bet nu viņa postus pargudros man jau apnika lasīt, it īpaši citu dzīvju apsmiešanu...baigais guru, kā dzīvot...māca un apsmej citus...

Labots - Bomaars/C12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Skaidrs... Zinu ka tu mums ideālais, tāpat kā J. Reinis... Man prieks ka tu tādus cilvēkus aizstāvi... bet nezvai tu kļūsi līdzīgs viņam, vismaz nenovēlu...


Īsumā rezumē no manis: Ka kāds šeit no labās dzīves kļuvis pārgudrs...regulāri izsmejot kāda cita dzīvi.

EDIT:
 

 

Tev personīgi, izlasot šīs tēmas tekstu, pirmais, kas iešāvās prātā, nebija jautājums: "Un?"?


Man nebija jautājumu un ja cilvēks izvēlas dalīties ar kaut ko, lai dalās man no tā sliktāk nepalika, es neņemu galvā bezjēdzīgumu, vismaz man attēlus bija interesanti paskatīt kādi tie amīši izskatās, kā tēmā par ramiem ... jautra lasāmviela... 

Bet pasaki kāds sakars izsmiet cita cilvēka dzīvi??? Nu kāds? It sevišķi par mantisko pusi, neiet runa par prāta, kā tas par ramiem tēmā.

Labots - Bomaars/C12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tev personīgi, izlasot šīs tēmas tekstu, pirmais, kas iešāvās prātā, nebija jautājums: "Un?"?

 

 

 

es neņemu galvā bezjēdzīgumu

Es gan ņemu, it sevišķi tāpēc, ka šajā forumā vēl joprojām nav iespējas paslēpt tēmas, kas neinterisē.

 

 

 

Bet pasaki kāds sakars izsmiet cita cilvēka dzīvi??? Nu kāds? It sevišķi par mantisko pusi, neiet runa par prāta, kā tas par ramiem tēmā.

Te kāds psihologs spēs labāk atbildēt, bet pieļauju, ka tas izsmējējiem liek pašiem justies labāk - laimīgi jau nu viņi noteikti nav.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

spainiss2

Nu jā ,panesās...nespējīgs nopelnīt Latvijā,bomžu līmenis Īrijā..utt..tu taču mani nepazīsti,nezini iemeslus kāpēc esmu tieši tur...Tagad nav laika,vēlāk uzrakstīšu sīkāk par amīšu maiņu un instrumentiem,ko lietoju.

Kāpēc IT forumā? Patīk pašam ar datortehniku ķimereties,pāris desktop pc arī esmu salicis,šad tad kaut ko pameklēju ar atslēgvārdiem un var atrast info neceļot jaunu tēmu augšā, nu un auto sadaļa arī šeit ir....

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis
nu un auto sadaļa arī šeit ir

Tikai tādēļ, ka savā laikā kāds no boot'a pārpircējiem Zigmāra partneriem izdomāja šo forumu sasiet kopā ar kautkādu auto nomas vai tīņu tjūninga forumu. Tad arī parādījās šitāda stila topiki, un Mežvecis vai kas nu tur uztaisīja atsevišķu sadaļu, lai nepietaisa beztēmu.

 

Kādā auto forumā (te jau vienu ieteica) - tur noteiki novērtēs tavus life-tips.

 

P.S. Bomaar - ej taču nosities pret sienu, un nebojā genofondu. Kad izaugsi līdz normāla komentētāja līmenim, tad arī padiskutēsim. Man ta, atšķirībā no tevis, ir gan zināšanas elektronikā un mehānikā, gan arī normāls darbs, un es katru dienu nestenu no rīta līdz vakaram par dzīves netaisnību. Kamēr iemantosi smadzenes, līdz tam vari skriet un aizstāvēt visus ramu raustītājus, 20$ displeju mainītājus un ķīniešu amortizatoru pašdarbniekus - mūsu zelta jaunatni autors izrādās nav pat jaunatnei pieskaitāms.

Labots - J.Reinis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12

Es te tavas zināšanas neapstrīdu, tikai saku, ka esi pārgudrs...attiecībā uz citu dzīves izsmiešanu, tas nu galīgi nav kulturāla cilvēka līmenis, kur nu vel tavos gados...Ir teiciens, ka nauda bojā cilvēku(lielākoties), izskatās, ka ar to esi saskāries un par cik esi labi pārticis, tagad apsmej citus kas itkā nav tavā līmenī. 

Cilvēks mācās no kļudām, tādus kā par tiem ram utt var apsmiet, šajā tēmā tas galīgi nevietā, jo cilvēkam viss noticies, viss pareizi...UN KĀDĀ SAKARĀ VISPĀR TU APSMEJ MANTISKO STĀVOKLI NEMAZ TO NEZINOT LĪDZ GALAM? NU KĀDĀ? Te vienkārši neiet tas kopā ar zelta jaunatne ar mantiskā stāvokļa izsmiešanu... Izskatās, ka vajag pafiltrēt ko runā... Par to zelta jaunatni stiepts jēdziens, visos laikos idiotu nav trūcis, šaubos vai tu esi bijis vienmēr ideāls un atzīsi savas stūlbības dzīvē, visticamāk tās nestāstīsi vai neatzīsi. Jo perfekts tak ir perfekts(J.Reinis)

Par komentēšanas līmeni? Kas ir normāls? Tev ir normāls komentēšanas līmenis? Viegli jāsmaida... nu ideālisms no tevis gāžas pār visām malām :mrgreen: Cik tad mūsu dzīves guru ir gadu? 200? Pēc runas stila, esi ieguvis veselu vairāku gadsimtu zināšanas? Krutjaga jāsaka.

 

ej taču nosities pret sienu


Un atceries šito - skaties, ka pašam nesanāk... 

Labots - Bomaars/C12
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

 

 

un atzīsi savas stūlbības dzīvē
Ak saldā ironija - es vismaz māku to vārdu pareizi uzrakstīt...
Link to comment
Share on other sites

 

 

Kāpēc te nekur nav tēma ,,Kā pilnībā izjaukt un salikt Kamazu,

 

Karogs Tev rokās! 

Link to comment
Share on other sites

Bomaars/C12
Ak saldā ironija - es vismaz māku to vārdu pareizi uzrakstīt...

 

Es vel vairāku gadsimtu zināšanas neesmu apguvis tāpēc tā gadās ātri rakstot... 

 

Nezkapēc D_L tā nesaki? Ne? 

Labots - Bomaars/C12
Link to comment
Share on other sites

spainiss2
(labots)

J.Reiņa kungs! Kaut ko arī nemāki? Klauns...

Labots - spainiss2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...