Jump to content

Samsung Galaxy S4 GTi 9505 nevar aktivizēt LTE/ 4G


RX77
 Share

Recommended Posts

Labdien !

Problēmas būtība viedtālrunim Samsung Galaxy S4 GTi 9505 nav iespējams aktivizēt LTE/ 4G, lai gan pašam telefonam vajadzētu atbalstīt LTE/ 4G, kas arī ir minēts uz telefona iepakojuma kastītes un bija 1A.lv internetveikala aprakstā.

Ieejot uzstādījumos Mobile networks- networks mode- piedāvā tikai variantus:

GSM only

WCDMA only

WCDMA /GSM ( auto connect),

bet 4. rindiņa kur jābūt LTE vispār neparādās.

Pārbaudot IMEI kodu pēc Samsung Latvija info viņiem parādās ka telefons ir paredzēts Slovākijas tirgum.

Varbūt kāds šeit ar to nodarbojas un par attiecīgām naudiņām ir ar mieru izlīdzēt.Esmu Rīgā.

Link to comment
Share on other sites

Jā  aizmirsu piebilst man ir Bites pieslēgums un nesen tieši ieliku to 4G sim karti, kā arī zvanīju Bitei un viņi pārbaudīja, ka manam nummuram ir aktivizēta 4G konfigurācija un viss ir ok.

Tā problēma ir kaut kur pašā telefonā, precīzāk 4G datu konfigurācijā varbūt Slovākijā nemaz nav 4G tīkla un šī funkcija tāpēc nav aktivizēta.?

Link to comment
Share on other sites

Vienai no manām trubām ar BITE 4G sim karti bija līdzīgs gļuks  (veselas 1,5 dienas dzīvoju aizvēsturē ar 3G) :D

Telefona restarts nepalīdzēja. Palīdzēja: Settings > Mobile Networks > Network operators > manuāli iebakstīt BITE. Volā, telefons pieslēdzās pie BITE 4G un parādījās pazudusī "4. rindiņa".

Labots - Koalīcija
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)
*#2263#

Diemžēl ievadot šo kombināciju izmet paziņojumu:Connection problem or invalid  MMI code.

 

 

Vienai no manām trubām ar BITE 4G sim karti bija līdzīgs gļuks (veselas 1,5 dienas dzīvoju aizvēsturē ar 3G) :D Telefona restarts nepalīdzēja. Palīdzēja: Settings > Mobile Networks > Network operators > manuāli iebakstīt BITE. Volā, telefons pieslēdzās pie BITE 4G un parādījās pazudusī "4. rindiņa".

 

Diemžēl arī šo iespēju man nesanāk aktivizēt  uzpiežot :searching mobile operators viņš atrod BITE,TELE 2, LMT  un vairāk nekas nav aktīvs, nav iespēja kaut ko ierakstīt manuāli.

 

 

Kādas LTE frekvences tam telefonam ir pieejamas?

 

Es redzu tikai šito:

GSM only

WCDMA only

WCDMA /GSM ( auto connect),

bet 4. rindiņa kur jābūt LTE vispār neparādās.

Vai arī varbūt varat lūdzu uzrakstīt kur tās LTE frekvences var redzēt telefonā ?

Es ar  tehnoloģijām, tā sakot uz Jūs, tāpēc atvainojiet ja jautājums izklausās muļķīgs.

Labots - RX77
Link to comment
Share on other sites

 

 

Un šo? *#0011#

 

UZ šo viņš  reaģē un atver service mode, ko pasākt tālāk?

Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

Vai arī varbūt varat lūdzu uzrakstīt kur tās LTE frekvences var redzēt telefonā ?

Uz kastes frekvences neraksta? 

Link to comment
Share on other sites

 

 

RX77, 27 Jun 2016 - 17:41, teica: Vai arī varbūt varat lūdzu uzrakstīt kur tās LTE frekvences var redzēt telefonā ? Uz kastes frekvences neraksta?

 

Ceru , ka tie ir īstie parametri uz , kastes apakšējā vāka ir:

LTE   LTECat3 100Mbps DL,50Mbps UL

Link to comment
Share on other sites

hehe, Paldies par linku, bet šo jau pats biju sameklējis googlē bet man vienalga nesanāk aktivizēt LTE un arī linkā viņš raksta par Galaxy S4 Gti-9295 bet man ir S4 GT I 9505, varbūt kaa ir kādas atšķirības šajos modeļos.

Link to comment
Share on other sites

viņš atrod BITE,TELE 2, LMT

Vai šeit iebakstīji uz BITE?

Labots - Koalīcija
Link to comment
Share on other sites

man uz kastes rakstīts: LTE 2100(B1)/1800(B3)/2600(B7)/900(B8)/800(B20)

 

 

Re kur manas, kastes bilde par frekvencēm tur nekā nav teikts.

post-102066-0-39061000-1467041694_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kas tur ko mocīties!? Variants 1.-> Nest uz '' 1A'' un lai maina pret strādājošu, ja notirgojuši ''kreiso'' preci. Variants 2.-> sūdzība PTAC.

Link to comment
Share on other sites

Prasi pārdevējam lai maina preci/atgriež naudu. Tak skaidrs, ka ar to dampi kaut kas nav OK - nav pat paredzēts Baltijas tirgum!

Link to comment
Share on other sites

(labots)
RX77, 27 Jun 2016 - 17:41, teica: viņš atrod BITE,TELE 2, LMT Vai šeit iebakstīji uz BITE?

 

Jā iebakstīju, viņš izmet paziņojumu Registred on network, bet  Mobile networks- networks mode- uztādījumos nekas nemainās, arī pēc ierīces restarta tā vai tā LTE /4G neparādās.

Labots - RX77
Link to comment
Share on other sites

Pirkt normālos veikalos īstu preci, nevis pelēko?

 

Ja man būtu šādi iesmērēts pelēkais telefons, es uzreiz grieztos PTAC un noskaidrotu kā sagatavot prasību tiesai lai atgriež arī morālos kaitējumus. Tādus kārtīgus... Pārdevējs to tieši grib - lai atgriez preci, tad citam varēs iesmērēšanu turpināt, lai viss notiek klusi...

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

martinno

 

 

diez ko varētu vēl izdarīt, lai tomēr tiktu pie īsta 4G/LTE?

Pārlodēt modemu... 

Link to comment
Share on other sites

Kas tur ko mocīties!? Variants 1.-> Nest uz '' 1A'' un lai maina pret strādājošu, ja notirgojuši ''kreiso'' preci. Variants 2.-> sūdzība PTAC.

 

Prasi pārdevējam lai maina preci/atgriež naudu. Tak skaidrs, ka ar to dampi kaut kas nav OK - nav pat paredzēts Baltijas tirgum!

 

Maxisl  un rubb  Paldies par atbildēm, protams arī šos variantus jau apskatīju .Bet ir dažas nianses un problēmas.

Telefons ir pirkts 1.gadu atpakaļ kad vēl nebija 4G tīkla Bitei , to ka nav LTE / 4G piefiksēju tikai nesen, uz 1A. LV  šodien zvanīju, interesējos par iespējām ko darīt lietas labā.

1A.lv mani "pasūtīja nafig" un teica, ka viņiem neesot tādas datu bāzes ar piedāvāto produktu aprakstiem par laika periodu 1.gadu atpakaļ tā kā es arī nevarēšu pierādīt ka tajā 1.A.lv aprakstā vispār bija rakstīts, ka šis S4 GTi 9505 modelis atbalsta 4G tīklu. Šeit tēmā arī pievienoju sava telefona kastītes foto, kur it kā ir atspoguļoti visi parametri.

Ja sāktu ar viņiem cīnīties un rakstīt visus tos prasījuma pieteikumus utt. tad tik laiku, nervus izčakarētu un mēnesi sēdētu bez telefona.

Link to comment
Share on other sites

martinno

@@ieleja - tas bija joks :)


@@RX77 - aizbrauc, nopērc lētāko Zelta Zivtiņu un ieliec un paskaties ir vai nav LTE. Vismaz sapratīsi, kas vainīgs - Bite vai telefons. 

Link to comment
Share on other sites

Kā tad Bites bļāviens par kruto internetu VISIEM?

Link to comment
Share on other sites

tas saits ir totāli atpalicis no realitātes ...  

autoram - visus apdeitus andrītim saliki?  Man s5 arī negāja 4g pirms apdeitiem ...

Labots - M@R$$
Link to comment
Share on other sites

Paturpinot tēmu izmēģināju ar Zelta zivtiņas 4G  SIM karti, nekas neizmainījās viss tas pats.

Nu šī lapa http://willmyphonework.net   nav īsti korekta, tur kaut kādi murgi sarakstīti.

Piemēram Samsung Galaxy A5 2016 100% ir 4G / LTE , šie raksta ka nav, tas pats Samsung Galaxy Alpha arī neesot, bet īstenībā ir.

 

P.S. ja kādam ir kādi priekšlikumi par manu sāpi dodat ziņu.

P.P.S. Variantu nopirkt citu telefonu protams  es  zinu, bet tā uzreiz negribas, nav interesanti, varbūt var šo pašu kaut kā uzčakarēt uz 4G.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Telefons ir pirkts 1.gadu atpakaļ kad vēl nebija 4G tīkla Bitei , to ka nav LTE / 4G piefiksēju tikai nesen, uz 1A. LV šodien zvanīju, interesējos par iespējām ko darīt lietas labā. 1A.lv mani "pasūtīja nafig" un teica, ka viņiem neesot tādas datu bāzes ar piedāvāto produktu aprakstiem par laika periodu 1.gadu atpakaļ tā kā es arī nevarēšu pierādīt ka tajā 1.A.lv aprakstā vispār bija rakstīts, ka šis S4 GTi 9505 modelis atbalsta 4G tīklu. Šeit tēmā arī pievienoju sava telefona kastītes foto, kur it kā ir atspoguļoti visi parametri. Ja sāktu ar viņiem cīnīties un rakstīt visus tos prasījuma pieteikumus utt. tad tik laiku, nervus izčakarētu un mēnesi sēdētu bez telefona.

 

Nu ja nav galīga un pilnīga vēlme mest plinti krūmos tad tās 1a atmazkas ir viegli atspēkojamas, vismaz caur PTAC, jo telefons ir pelēks.

Link to comment
Share on other sites

 

 

vienīgi telefonu nevar sazvanīt, rādās aizņemts

izsaku minējumu,bet ar to kodu tu gadijuma neieslēdz "tikai 4g"un ja nekļudos tad bals zvani nenotiek 4g tīklā un tāpec ir tā ka internets ir,bet sazvanit nevar...

Link to comment
Share on other sites

 

 

tad tās 1a atmazkas ir viegli atspēkojamas, vismaz caur PTAC, jo telefons ir pelēks.

 

ko tu tur atspēkosi? viņi teiks, ka preces aprakstā nebija 4G. pircējs teiks, ka viņam likās, ka bija. Pierādījumu nav nevienam. Tā kā konkrētais trūkums diez vai uzskatāms par defektu un praktiski neapgrūtina preces izmantošanu, tad kur te ir tiesību pārkāpums?

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

Nu bet cilvēks pērkot telefonu no neoperātoriem, tas ir interneta veikalos, rēķinās, ka tas var būt pelēkais telefons. Ja gribi telefonu, kas paredzēts baltijas tirgum, tad jāpērk pie operātoriem, vai officiālā izplatītāja. Un nav ko vainot interneta veikalu. Gribeeji ierīt pa lēto, tad saņēmi pa lēto. Es nezinu, kā ir tam samsungam, bet vai ar Odin nevarēja pāršūt firmware un baseband laikam, vai kas vēl tur bija, lai būtu kā baltijas tirgum. Protams, ja viņam nav LTE/4G paredzētās frekfences, tad neies šeit LTE/4G.

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Tā kā mazi bērni. 

Uz kastes bija 4g? Bija un ir. 

ej uz 1a un runā cilvēciski, ja servisa meitenes sāk runāt pretī - palūdz pasaukt vadītāju.

Šitā nabadziņu mentalitāte mūžīgi, galvenais neiet un nedarīt.

Link to comment
Share on other sites

INTRASERVERNET

skolnieks_2, kā man tracina šie kapeikpis**ji, grib labāko telefonu, par lētāko cenu. Bet to ka tas, var būt nav paredzēts baltijas tirgum, vai var būt ar ierobežotām iespējām baltijas tirgum, tas neinteresē pirms pirkšanas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...