Jump to content

Numura atgūšana no Tele 2


RockstarUnicorn
 Share

Recommended Posts

RockstarUnicorn

Bija man labu laiku atpakaļ skaists nummurs ar četrām nullem, tobrīd gan bija uz firmas (ne manas) bet mans nummurs. Tik pārslēgts līgums uz citu firmu, nummur turpinaju lietot. Netika samaksāti pāris rēķini, numurs bloķēts vai kas tāds.

 

Jautājums sekojoš, cik lielas iespējas, atgūt nummuru (piem jasamaksā "cita" cilvēka rēķins) lai atgūtu, un ko tas var izmaksāt ?

 

*Tas bija kādus 6gadus atpakaļ, kad bija. Pagaidām, cik esmu pārbaudijis, joprojām netiek lietots.

Link to comment
Share on other sites

Iespēja - iet un runāt tuvākajā klientu centrā. Ja pasūta trīs mājas tālāk, tad domāt tālāk. Iespējams, kādu vēstuli uzrakstīt.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
bija uz firmas (ne manas) bet mans nummurs.

 

Jau tajā brīdī tas nebija tavs, bet firmas. Tev jāiet pie firmas, kura ir tā numura īpašnieks, lai pārraksta uz tevi, nomaksā sodus un numurs Tavs. Ja ar firmu esi salecies, pats vainīgs. Ver vaļā ss un pērc nost citu smuku numuru!

 

https://www.ss.lv/lv/electronics/phones/telefonu-numuri/ 

Labots - Kaspars12
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Ver vaļā ss un pērc nost citu smuku numuru!
 

Ir jābūt fenazepāma iedarbībā, lai atbalstītu tos...

littlebig-pedal-and-crank-attachment.jpg

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Normāla prakse visā pasaulē..., vai arī paliec gribot!

Link to comment
Share on other sites

raiviic

 

 

tobrīd gan bija uz firmas (ne manas) bet mans nummurs.
Nevis tavs bet firma deva tev lietošanā. Ja, mainot darbu, nekavējoties nesarunāji ar firmu, lai atdod numuru tev, protams, ka bloķēja un atbloķēt arī var tikai numura īpašnieks - t.i. firma.

 Pašam ilgu laiku bija darba numurs un aizejot no darba, pēdējā darbadienā visu nokārtoju, lai numurs pārietu manā īpašumā.   Bet - ja pirms 6 gadiem - nu nez, nez, bet ja kas, tad ceļš ir šāds noskaidrot, vai numurs joprojām pieder firmai (tas nekas, ka nelieto, nobloķēja un aizmirsa) > ja ir - runāt ar ko nu tur vajag, lai atdod tev un nokārto atbloķēšanu > iespējams, gan firmā, gan klientu centrā vajadzēs kādu summiņu atstāt.

Link to comment
Share on other sites

RockstarUnicorn

 

 

Jau tajā brīdī tas nebija tavs, bet firmas. Tev jāiet pie firmas, kura ir tā numura īpašnieks, lai pārraksta uz tevi, nomaksā sodus un numurs Tavs. Ja ar firmu esi salecies, pats vainīgs. Ver vaļā ss un pērc nost citu smuku numuru!

 

Firma ir bankrotējusi jau.

 

 

 

Ja, mainot darbu, nekavējoties nesarunāji ar firmu

 

Tajā brīdī vēl nebiju darbspējigā vecumā.

 

Iespēja - iet un runāt tuvākajā klientu centrā.

 

Jau labu laiku atpakaļ mēģināju. Bet visi paziņas ,kas ir bijuši tur vairs nav. Tapēc, vēlos uzzināt, vai ir citi ceļi, un cik pieejami.

 

 

 

0
 

Paldies par motivāciju dzērusī ķirzaka.

Link to comment
Share on other sites

raiviic

 

 

Firma ir bankrotējusi jau.
Ja bankrotēja laikā, kad numurs vēl bija tās firmas un viņi nobloķēja - tad D_L variants ir visreālākais, jo numuru atbloķēt/atdot citam var tikai tā īpašnieks un ne jau telefoniski.  Nezinu, var jau būt, ka pēc zināma laika (n-gadiem) šādus numurus atkal palaiž apritē, bet cerību atgūt ļoti maz.
Link to comment
Share on other sites

RockstarUnicorn

 

 

īpašnieks

 

Īpašnieku pagrūti sadzīt rokā, bet nav neiespējami.

 

Vados vienkārši no pieredzes, ja netiek samaksāts rēķins, tad nummurs tiek novietos glabāšanā pie operatora , ja pareizi atceros. 

Link to comment
Share on other sites

Vārds "numurs" rakstās ar vienu M. Tas tā, ka sadomāsi rakstīt kaut ko operatoram, lai par tevi nesmejas.

Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Numuriem ir kaut kāda reāla vērtība?

 

Man ir 2**0*000.

 

2 un 3. cipars ir pāra cipari, kas seko viens otram, bet pims tām trim nullēm ir nepāra cipars, kas fantastiski iederas kompozīcijā..

 

Esmu paņēmis jaunu numuru un šo plānoju slēgt tuvākajās. Man ķip ir kādas iespējas šo arī notirgot kādam? :D

Link to comment
Share on other sites

 

 

Man ķip ir kādas iespējas šo arī notirgot kādam?

 

Ieliec SS un redzēsi vai būs kāda interese. Lai tirgus pats lemj.......

 

Autoram:

 

Neredzu nekādu loģisku vai kur nu vēl juridisku pamatojumu tavām pretenzijām uz šo numuru. Ko nozīmē numurs reģistrēts uz firmu, bet ir mans? Ja uz firmu tad uz firmu. Tas ka firma ļāva tev to izmantot kamēr tajā strādāji neko nenozīmē un nedod tev nekādas tiesības uz šo numuru pretendēt. 

Ja vari ko sarunāt ar bijušo darba devēju (ja vien tam vispār vēl pieder šis nr.) tad Ok. Operātoram gan nav nekāda pamata ar tevi šo jautājumu risināt. 

Link to comment
Share on other sites

Pieņemu, ja operators varētu laist atkārtoti to numuru apgrozībā pēc kāda perioda. Ja tagad to neviens nelieto, tad iespējams var sarunāt. Vismaz man ir gadījies zvanīt uz sen nezvanītu kontaktu un tur izrādās jau pavisam cits cilvēks to numuru lieto. Gan nepateikšu vai tas bijis pieslēgums vai priekšapmaksas.

Link to comment
Share on other sites

itanium

 

 

Vados vienkārši no pieredzes, ja netiek samaksāts rēķins, tad nummurs tiek novietos glabāšanā pie operatora , ja pareizi atceros.

Ņjā, 6 un vairāk gadus glabās un cerēs, ka bankrotējusi firma segs parādu, lai varētu to numuru viņiem atpakaļ iešķiebt.

Kā tu vari būt tik naivs?

 

DL jau visu atbildēja.


 

 

*Tas bija kādus 6gadus atpakaļ, kad bija.

Izguli dzērumu un aizmirsi tik stulbu ideju. Pēc 6 gadiem pamodās...

Link to comment
Share on other sites

RockstarUnicorn

 

 

kamēr tajā strādāji

 

Jau minēju, ka tur nestrādāju !

 

 

 

Pieņemu, ja operators varētu laist atkārtoti to numuru apgrozībā pēc kāda perioda.

 

Tāda man arī tā doma ir, numuri.lv meklējot viņs ir piesaistīts pie tele2, bet nevienam viņs nepieder zvanot.

 

 

 

Izguli dzērumu un aizmirsi tik stulbu ideju. Pēc 6 gadiem pamodās...

 

Nelietoju. Pirms sešiem gadiem nebija tādu iespēju, kādas ir pašlaik. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tajā brīdī vēl nebiju darbspējigā vecumā.
Prāts ir palicis vēl no tā laika! 
  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

RockstarUnicorn

 

 

Prāts ir palicis vēl no tā laika! 

 

Paldies Neirologa kungs. Vai vart ieteikt arī kādu psihisku slīmību ārstējošu ārstu ?

Link to comment
Share on other sites

Uz ko balstās tava pārliecība, ka tas nr. ir tavs un tev ir vairāk tiesību uz to kā jebkuram citam?

 

Pieļauju, ka vēršoties tele2 var mēģināt iegūt tieši šo nr. par attiecīgu samaksu. Katrā ziņā - mēģināts nav zaudēts.

Labots - UN1
Link to comment
Share on other sites

RockstarUnicorn

 

 

Uz ko balstās tava pārliecība, ka tas nr. ir tavs un tev ir vairāk tiesību uz to kā jebkuram citam?  

 

Uz to, ka īsu brīdi bija arī uz viena no manas ģimenes locekļa vārda. 

Link to comment
Share on other sites

Rubenis

Ej uz Tele2 centru. Saki kādu numuru vēlies atgūt. Tas noteikti būs Zelta, Sudraba vai Platīna numurs, kuram katram ir sava cena.

 

Lai viņi sazinās un pieprasa šī numura statusu, ja ir pieejams, tad samaksā cik maksā šis numurs un vari to ņemt uz pieslēgumu. Ja nav pieejams, tad nu neko. Numurs nav bijis tavs, tu esi bijis tikai lietotājs.

Link to comment
Share on other sites

Operatoram ir pienākums saglabāt numuru 6 mēnešus kopš atslēguma brīža. Tā ka, jā, 100%-īgi piebalsoju

 

Ej uz Tele2 centru. Saki kādu numuru vēlies atgūt. Tas noteikti būs Zelta, Sudraba vai Platīna numurs, kuram katram ir sava cena. Lai viņi sazinās un pieprasa šī numura statusu, ja ir pieejams, tad samaksā cik maksā šis numurs un vari to ņemt uz pieslēgumu. Ja nav pieejams, tad nu neko. Numurs nav bijis tavs, tu esi bijis tikai lietotājs.
Link to comment
Share on other sites

Rubenis

 

 

Operatoram ir pienākums saglabāt numuru 6 mēnešus kopš atslēguma brīža. Tā ka, jā, 100%-īgi piebalsoju

Šis gadījums ir smagāks, taka. Bet nu rīkojies, kā es teicu - tā ir reālākā iespēja savu numuru dabūt!

 

 

 

*Tas bija kādus 6gadus atpakaļ, kad bija. Pagaidām, cik esmu pārbaudijis, joprojām netiek lietots.
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Normāla prakse visā pasaulē...,

Nu visā pasaulē ir dikti daudz "normālas" prakses - un mūsu bāleliņi cenšas tās visas ieviest.

Man un sievai ir tādi numuri, kas pie tiem spekulantiem maksātu dikti labu cīparu, bet tad kad tas nebija mainstreams, par katru tika atdoti 10Ls.  

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...