Jump to content

Viens no kūleriem negriežas pareizi


Dazzl
 Share

Recommended Posts

Labdien.

Nodomāju varbūt varēs padalīties ar ieteikumiem. Tātad videokartei, MSI GTX560, viens no kūleriem īsti negriežas. Ja viens spino ar pilnu jaudu, tad otrais sāk vāji uzņemt apgriezienus un noslāpst, un tā visu laiku. Mans miējums - tas varētu būs gultnis. Gribēju nedaudz ieeļot, bet problēma tāda, ka nav īsti vietas, kur to izdarīt. Ja dažām videokartēm pa virsu stāv uzlīme zem kurās ir apslēpta skrūve, tad šeit pa virsu ir tikai plastmasa. 

Q1. Vai ir kāds padoms, kā tikt pie mehānisma?

 

Mans vienīgais risinājums so far: Videokarte nežēlīgi pārkarst un ja neizdodas "pielaist" kūleri, tad domāju paņemt atsevišķu ventilatoru un "piešķūnēt" visu klāt.

Link to comment
Share on other sites

Gultni var pārbaudīt ar pirkstu pagriežot lāpstiņas. Visdrīzāk beigts kāds tinums, vai mikrene. Ventilatori nav mūžīgi un tos var nomainīt.

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, urbinam plastmasu, iepūšam bremžu disku tītītāju, izkustinam ventilātora lāpstiņas un tad ieeļojam buksi. Tas bremžu sistēma stīrāmais airasols droši pūšams uz elektronikas vai motora tinumiem. Izžūst ļoti ātri un neatstāj nekādas pēdas. Tikai nevajag izmantot WD40. Ta sir sūds, kurš ne tīra, ne eļļo.

Link to comment
Share on other sites

Tas jau ir spirts, viņš jau tieši sausina, nevis eļļo !?


Tur kādam tinuma ir kirdik!

Link to comment
Share on other sites

Ja viegli griežas, tad tinumam vai draiverim kirdik, bet ja smagi, tad eļļošanas vaina.

Link to comment
Share on other sites

Tikpat labi var būt ap asi aptīts kāds diegs vai mats. Es nesen no viena lielāka izvilku plastmasas maisiņa drisku. Bija dārgs ap 100 EUR un nebija uz vietas. Lētu nemaz nelabotu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tikpat labi var būt ap asi aptīts kāds diegs vai mats.

Tā kā kompis mūžīgi stāvējis vaļā ar atvērtu keisa vāku, nebrīnītos, ja tiešām kāds diega gabals būtu iekšā.

 

 

 

Ja viegli griežas

Es neteiktu, ka griežas smagi, nu bet laikam mēģināšu urbināt plastmasu, ja nesanāks kūleri noņemt.

 

Paldies 

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Tā starp citu, tam kūlerim nav gultnis un nevar būt. Tur ir bronzas bukse un ass. Var urbināt plastmasu un tad tīrīt un eļļot, bet es teiktu, ka jauna iegāde, uzstādīšana būtu ilgstošāks, uzticamāks risinājums. Bez tam, bukse izdilst ar laiku, un jāmaina tāpat. (Kad izdilst, tad..) tad spēle paliek lielāka, sāk grabēt, vibrēt. šajā gadījumā pretēji. Ķīlē. Izvēle tavā ziņā - urbini, tīri un smērē vai jauns.

Labots - NeticuNevienam
Link to comment
Share on other sites

nnoname

 

 

Var urbināt plastmasu un tad tīrīt un eļļot, bet es teiktu, ka jauna iegāde, uzstādīšana būtu ilgstošāks, uzticamāks risinājums

 

Tieši tā, urbināšana un eļļošana būs uz pāris mēnešiem, jo bukse visticamāk jau izdilusi. Daudz ilgspēlējošāk būs jauns vents, 50/60/70mm 12V varianti ir nopērkami gan Lemonā, gan Salvatā, izknieb rāmi un piestiprini.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...