Jump to content

Kādu pastiprinātāju izvēlēties priekš Pioneer Cs-5070 tumbām.


gustavs111
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Man ir tumbas Pioneer CS-5070 (t.i. 2x tumbas kā komplekts, 8ohm, max jauda 140W, vienīgi nesaprotu vai katrai tumbai max jauda ir 140W vai arī katrai tumbai max jauda ir 70W, nekur nekāda dižā informācija nav atrodama.)

 

 

Lieta tāda. Nezinu kādu pastiprinātāju (vai resīveri) pirkt. 

Vai kāds var ieteikt kādu pastiprinātāju (vai resīveri) pirkt šīm tumbām?

 

Ir dažas idejas ko pirkt:

  • Sony STR-DH130 
  • PIONEER SX-20-K
  • YAMAHA A-S201
  • RELOOP Dominance 702

Protams neesmu profiņš, tāpēc nezinu vai šie resīveri un pastūzis der manām tumbām.

Lasīju, ka resīvera vai pastūža jaudai ir jābūt 20-30% lielākai kā tumbu max jaudai.

 

Tāpēc, lūdzu pamāciet mani latviešu valodas gramatikas lietošanā ar pastūža (vai resīvera) izvēli. Varbūt der kāds no šiem, bet vrb vajadzīgs pilnīgi kas cits.

 

Liels paldies!!!  :)

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
Lasīju, ka resīvera vai pastūža jaudai ir jābūt 20-30% lielākai kā tumbu max jaudai.

 

spokos lasītās lietas nevar ņemt par pilnu, un skandu MAX jaudu vispār nedrīkst skatīties. Tikai un vienīgi rms vai nominālo jaudu, bet šādām tādas neatrast, kādi knapi 50w gan jau ir.

 

Tā kā jūtība ir ap 90dB, tad baigo jaudu nevajag. Tas RELOOP Dominance 702 nav home amps. Par YAMAHA A-S201 aizmirsti, kā var tirgot amp ar THD 0.2%, PIONEER SX-20-K it kā varētu, bet 300eur par amp 150eur vērtām skandām ir neliels overkill. Sony STR-DH130 spec. kā virtuves radio, neliecina ne par ko labu.

 

Draugs tādas skandas lieto ar Denon pma 425 un ir atliektiem galiem. Ja der lietots, no ss vari ņemt kādu no šiem - 

 

https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/amplifiers/cnefc.html

https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/amplifiers/dbbom.html

https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/amplifiers/gpbho.html

https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/audio-video-dvd-sat/audio/amplifiers/cxpex.html

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

 

 

Man ir tumbas Pioneer CS-5070

 

Ieteiktu to malku izmest un iegādāties vietā kaut vai ko no radiotehnikas, būs desmitreiz labākas.

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

 

 

Ieteiktu to malku izmest un iegādāties vietā kaut vai ko no radiotehnikas, būs desmitreiz labākas.

 

Nav gan teikts, ka abas būs desmitreiz labākas. 

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

nnoname jau atkal karstu strebj, drīzākais nemaz nav klausījies, paskatījas cenu un viedoklis gatavs!

 

Man šīs pioneer patīk labāk kā skan par s90, ok, nav tā drumā basa, piesmakušo vidu un vājo augšu, bet pioneer ir viegls, priecīgs skanējums, turklāt lētāk, kā vecas, uzpūtušās finiera vēstures liecības, kuras der kādā pirtī vai pusmūža vīriešu pīpētavā :D

 

Autoram jāpaņem kāds lietots importa amp un miers :) ja naudu esi atlicis vairāk par starpību paņem kādu skaņas karti.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

 

 

jau atkal karstu strebj, drīzākais nemaz nav klausījies, paskatījas cenu un viedoklis gatavs!

 

Jau atkal? Esmu viņas dzirdējis, un arī atjaucis vaļā kad tika atvestas ar nokurinātiem pilnīgi visiem skaļruņiem, tās nav skandas bet gan parodija.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Kā, tad Tu dzirdēji nokurinātas ? Slikti būsi atjaunojis, ja rrr likās 10x labākas! Tas jau nekas, ka uz augšu viens C, tās kastes jaunas maksā 170eur(2gab), par to naudu skan vairāk kā labi, bet tu iesaki pa 200eur nopirkt puvušas finiera kastes!

 

Un, kas tā par nemodi neatbildēt uz autora jautājumu ? Autors nav nopircis datortumbiņas, ar ko jau būtu jāapsveic, labs sākums!

Link to comment
Share on other sites

Dārgais draugs, tu man šķiet neproti lasīt. S90 lai kā man viņas nepatiktu būs galvastiesu pārākas par šo malku.

Link to comment
Share on other sites

gustavs111

Gribētos jau man pirkt to PIONEER SX-20-K, jauns jau itkā labāk.

Bet vai viņš der šīm tumbām?

Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka šīm skandām PIONEER SX-20-K (lai kas tas arī nebūtu) der lieliski. Tā teikt, viens otru papildinās.

Link to comment
Share on other sites

 

Power Output (Stereo): 100 W + 100 W (20 Hz-20 kHz, THD 1 %, 8 ohms)

 

Kas nozīmē, ka pie normāliem kropļiem izejas jauda ir maksimums 40W. Ak jā, un tās lieliskās skandas čomam aptaurētie darbinieki bija nokurinājuši ar Pioneer A209 pastūzi, kuram izejas jauda arī kaut kādi 35W.

Labots - nnoname
Link to comment
Share on other sites

Nav tās skandas ne tuvu tik labas, lai pirku 100+ vērtu AMP'u. Kā jau te biedri ieteica, pameklē ss.lv kādu 80.-90. gadu Pio/Sony/Denon/Marantz un būs vairāk kā pietiekami. Pašam ir tieši šīs te CS-5070 pieslēgtas pie Pioneer A616 Mk2. Skan varbūt arī labāk par RRR S-90, taču nekā izcila tur nav. Izmantoju dārzā, lai gaļu cepot un darbus darot var klausīties radio/mp3.

Labots - tomy91
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Nu cs5070 droši, ka nedos to tesienu ko s90. Ir jau arī bišķi gruntīgāka versija cs7070

Ar s90 te salīdzināt īsti nav ko. s90 vidi un augšas pilnīgā tūtē, bass vienīgais trumpis. Pionerim augšas un vidi varētu būt labāki, bet bass štruntīgāks.

Runājot par tiem ampiem - pašam ir tas iepriekš pieminētais resīvers sx-20-k , grūti spriest vai 7070 viņš tā kārtīgi vilktu, bet tās 5070 vajadzētu.

Pats reiz lietotas vēlējos pirkt tās 7070, bet sludekļa ievietotājs kaut ko nolohojās, kad minēju, ka vēlos braukt, pieslēgt savu ampu un paklausīties.

Tā arī nekas nesanāca.

Īsti pārbaudījis tā arī neesmu, kas uz šitā reša skan un cik sakarīgi skan.

Par pārējiem aparātiem sarakstā neesmu pats interesējies, bet pieļauju, ka klausīties uz viņiem visiem var tās 5070, atliek izvēlēties pēc papildfunkcijām noderīgām fīčām, ko piedāvā katrs konkrēts aparāts.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...