Jump to content

garantijas noteikumi


vjaceslav
 Share

Recommended Posts

sveiki!

ceturdien tika nopirkta a/m rez. dala, vakardien a/m apstajas del jaunas rez. dalas braka, pirmdien taisos braukt veikala un atgriest/apmainit to. pa cik dalas maksa ir 500 euro rodas sadi jautajumi:

 

1. vai es varu pieprasit uzreiz apmainit to pret jaunu vai atgriezt naudu?

2. ja ne, kada laika pec likuma tiek izskatits garantijas gadijums?

3. ja garantijas gadijums netiks atzits ko talak? (detalai tiesam rodas bojajums razotaja del)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1. Jā un jā

2. -

3. Atkarībā kāpēc netiek atzīts:

- ja nevar vienoties par patērētāja tiesībām, tad, atkarībā no veikalnieka ietiepības, parasti pietiek izklāstīt likuma pantus, pasaukt veikala vadītāju, piedraudēt ar PTAC,

- ja pārkāpti garantijas noteikumi un tie nav pretrunā ar likumu, tad neko,

- ja atšķiras uzskati par to vai tas ir ražošanas brāķis vai lietotāja/uzstādītāja vaina, tad ekspertīze.

Link to comment
Share on other sites

Prasīt jau tu vari. Kas tā par detaļu? Un kur garantija ka toļiks servisā uzlika pareizi vai nesalauza liekot virsū?

Link to comment
Share on other sites

vjaceslav

jema: google nestrada, ir vel viena saite likumi.lv bet tur velns kaju salauzis, bet taja ko mineji nav atbildes uz jautajumiem un ir daudz BET.

 

maize: paldies!

 

varde: mes neesam alkohola/cigaresu tirgotaji lai dabutu kaut kadu licensi, tolika vieta biju es savukart vasja - parnieks. paskaties kas ir rakstits "itereses" tiesi tapec ari 5500Ls pa veju!

 

Slaidis: sajuga kompl. LUK (spararats, grozs, disks, gultnis), izbeidzies plasmasas hidroizspedej gultnis parkarsuma del. noskreja apm. 20km.

Link to comment
Share on other sites

 

 

izbeidzies plasmasas hidroizspedej gultnis parkarsuma del.
  Tas taču pat ezim skaidrs, ka nepareizi kas izdarīts. tur nekāda ekspertīze nav vajadzīga, lai saprastu.  Pārkarsa, jo pastiprināta berze (kaut kas nepareizi ievietots/nostiprināts un tādēļ arī pārkarsa).
Link to comment
Share on other sites

vjaceslav

es nevienam iznemot pardeveju netaisos pieradit ka neesmu ezis, it ipasi tiem kuri nezin par ko iet runa un ka tas strada. man saja gadijuma interese atbildes uz 3 pirmajam jautajumiem nevis no pardeveja ieksejam kartibam bet no LR likuma puses, velams ar argumentiem. paldies par atsaucibu!

 

P. S. vardes kurkst vakaros.

Link to comment
Share on other sites

Jā, likums paredz, ka brāķis ir jāmaina, bet galvenais ir pierādīt, ka tas bija brāķis nevis meistara līkās rokas. Un pierādīt var neatkarīga ekspertīze.

Labots - Slaids
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...