Jump to content

Tumši pelēkas flīzes,kādu krāsu šuvēs?


Payne
 Share

Recommended Posts

J.Reinis

Pelēku. Uz baltās visi mazākie netīrumi (kas virtuvē neizbēgami būs uz grīdas) būs kā ar pirkstu acī.

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Melna izskatīsies freaky - būs efekts gluži kā vecajās padomju vannasistabās, kur izdrupa šuves vai pelējums iemetās. Tiešām draņķīgs skats - ir pārbaudīts uz savas ādas, tādēļ arī saku par pelēko...

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

kādā krāsā virtuves fasādes? ja brūnas vai sarkanas var piedizainēt ko pieskanošu.

 

bet ja pašiem jāberž grīda labāk tumšāku :D

Link to comment
Share on other sites

Kas vainas jautājumam? :D Bet nu jā par balto pats biju aizdomājies,ka tā tīrīšana būs ārprātīga,un ātri zaudēs balto toni,

 

Droši vien tad pelēkais būs jāliek iekšā...

Link to comment
Share on other sites

Nopēŗc balto un melno, sajauc, izkaltē un novērtē. Es tā piemeklēju jaucot balto ar pelēko.

Link to comment
Share on other sites

Kā jau visas diskusijas aiziet beztēmā, tā arī šitā. Palasi pāris postus iepriekš durni.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

Pie viena, lai netaisītu citu tēmu - kāds ir kur manījis un varbūt pat licis sev tās lielās plāksnes, kuras ir ap pusotra - 2 metri garumā.

Link to comment
Share on other sites

Liku sev lielās plāksnespie ausīm, īsti neturējās un izstiepa tās garākas, rīt iziešu ārā un pamēģināšu pie pēdām.

Link to comment
Share on other sites

Raimonds1

http://ultra.ariostea-high-tech.com/collections/ultra-marmi/travertino-navona

šitas it kā ir, bet tur tajā tv raidījumā, kur redzēju, viņas vairāk bija ne kā keramiskas flīzes, bet kā tādas 3mm biezas plāksnes, kuras pat bija nedaudz elastīgas. Kaut kāda akmens masa uzstrādāta uz sieta gan jau. Lika viņas gan uz sienas, gan grīdām. Pēlēkas, nosaukumā kaut kas ar granit.

Link to comment
Share on other sites

Kāds te vispār sakars ķemmei un krustiņiem ar šuvju krāsu?

 

 

Krustiņi ir ar dažādu biezumu, kas līdz ar to maina starpflīžu šķirbu platumu un reizē ar to arī nepieciešamo šuvju masu. Neloģiski?

Vai nu arī nepamanīji, ka iepriekš viens izteicās par masas patēriņu uz kvadratūru...

Labots - Edzhua
Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
VebKamera

Klau, lai nesāktu jaunu topiku.

 

Ir grīdas flīzes ar relatīvi gaišām šuvēm. Šuvotas pirms ~~14 gadiem (?). Problēma tāda, ka tas šuvju materiāls ir gana porains. Vazājoties pa virsu, diezgan ātri un briesmīgi pieķep. Vai ir kaut kādi līdzekļi, materiāli, pārklājumi, kā to drazu var pasargāt no pieķepšanas? Problēma ir gan vannenē, gan virtuvē.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Aha. Virtuvē, ja?

 

Es par kaut kādu lakas tipa pārklājumu sapņoju...

Link to comment
Share on other sites

Ir kaut kāds lakas tipa pārklājums, pat vairāki. Man baigi labi un ilgi ir kalpojusi divkomonentu parketa laka. Tiesa, ne uz grīdas, bet virtuvē, uz koka virsmām. Pa padsmit gadiem pāris vietās nazis ticis cauri. Bet tā ir laka, viss redzams cauri. Neviens jau neliedz viņu ietonēt, bet labāk, manuprāt, būtu šuves iztīrīt (sk.augstāk), pāršuvot un tad ar to laku...

Link to comment
Share on other sites

ir tāda lietā kā divkomponentu šuvju masa... epoksīds... tas neko neuzsūc, gluds un izturīgs... skaidrs, ka nav lētāks...

Link to comment
Share on other sites

Parastajam šuvotājam tikai birstīte un ziepjūdens :). Nekas tur cits nespīd.

 

Var risināt šo pēc būtības ieklājot flīzes no jauna un izmantojot epoksīda šuvotāju. Zinu, ka ražo MAPEI. Varbūt arī vēl kāds. Ellīgi dārgs, precīzi neatceros, bet mozaīkflīzei bija pāri ap 15e/m2. Bet efekts akurāt kā Athlons raksta.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Šuves ir kā reizi iztīrītas - skaistas un gaišas. Par to nav problēma.

Man kaut kā liekas, ka toreiz tika izmantots kā reizi MAPEI, tik šķiet, ka toreiz tas nebija epoksīda, bet gan parastais ar ūdeni maisāmais.

 

Pirms 27 minūtēm , msp teica:

ieklājot flīzes no jauna un izmantojot epoksīda šuvotāju

 

Kāpēc tik vien - doma ir tāda, ka labāk taču māju nojaukt nafig un uzbūvēt "pareizi".

 

pirms 1 stundas , Athlons teica:

divkomponentu šuvju masa... epoksīds... tas neko neuzsūc,

 

Interesanti - varbūt ar šito var braukt pa virsu vecajam šuvošanas materiālam? Tipa plānā kārtiņā??? Jeb nāks nost?

 

pirms 2 stundām , WildGun teica:

divkomonentu parketa laka

 

Nelobās?

Link to comment
Share on other sites

Vaitad tie šuvotāju aizsargslāņi nedarbojas?

http://www.mapeihome.com/ultracare-grout-sealer#categoryID=42

 

Ilgu laiku atpakaļ strādāju visādos būvniecības veikalos, tad bij pieejami dažnedažādi šuvju aizsargšķidrumi, neatceros gan vairs kas pa ražotājiem, bet kautkas līdzīgs jau tam Mappei bij.

 

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
Pirms 11 minūtēm , AndrisBB teica:

šuvotāju aizsargslāņi nedarbojas?

 

Nutak nezināju, ka tāds ir. Tieši to es meklēju, vai darbojas nav ne jausmas. Kur tas ir redzēts??? Tikai Uriekstes ielā? Ir kādos klasiskajos būvniecības veikalos?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 3 minūtēm , VebKamera teica:

Kur tas ir redzēts??? Tikai Uriekstes ielā? Ir kādos klasiskajos būvniecības veikalos?

Nav ne jausmas. Aizej uz jebkuru buvniecības veikalu un pajautā. Kad es tirgoju visus šitos štruntus, tad parasti jau veikalā bij taikai tas ko cilvēki pērk, neko tādu retāku turēt nebij jēgas, bet pasūtīt varēja faktiski jebko, kas bij piedāvājumā no izplatītāja, nekādu lielo piepūli jau neaizņēma. 

Link to comment
Share on other sites

Neesmu mēģinājis, bet "viena tante teica", ka diezgan labi no netīrumiem šuves pasargājot silikons... tas pats, kas domāts auto gumiju apstrādei, lai ziemā nesasalst... tip piesūcina ar to šuves un netīrumi kādu laiku tek paši nost... 

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Es pamēģināšu to MAPEI brīnumu sadzenāt rokā - galu galā tas tīri teorētiski tieši tam ir domāts. Ja nesanāks, tad prātošu par tiem eksotiskajiem līdzekļiem, kā silikons vai lakas. Paldies par idejām!

Link to comment
Share on other sites

pirms 12 stundām , VebKamera teica:

Nelobās?

 

Nē.

 

P.s. cik atceros, bija mūsu pašu ražojums, maksāja 10 Ls vai eiras, vairs neatceros. Visdrīzāk latos. Bundža liela, 2 litri noteikti + pudelīte ar cietinātāju. Kaut kas līdzīgs epoksīdam, tikai baigi smirdīgs, tā, ka jāgaida vasara vai pāris dienas dūšīgi jāventilē (mans gadījums).

Labots - WildGun
Link to comment
Share on other sites

Mapei kerapoxy- super manta.

Pašam jau kādus 12 gadus kalpo. ir ļoti gaišas šuves un tumšas gan grīda , gan sienas.. Izskatās kā  tikko uzklātas tās šuves. Nekas neiesūcās tajās. Jau kaut kas uzlijis un piekaltis, labi tīrās nost.

Ir sava specifika šuvotāja iestrādē. Ideāli būtu izmantot speciālās švammes un šķīdinātāju, kas ir padārgs. It kā šķīdinātāju varot aizvietot ar citu līdzekli, bet neesmu mēģinājis.

Ir flīzētāji, kas dzirdot ka vajag šuvot ar kerapoxy, no objektiem pazūd uz neatgriešanos :D

Tagad ir divu veidu kerapoxy šuvotājs, šis ir pēdējā laikā vairāk iecienīts, kad es šuvoju tāds vēl nebija Mapei apritē.

image.png.ab0062693bf82f26c92a838f6d1220df.png

Labots - kaads
Link to comment
Share on other sites

VebKamera

O.k., vēlreiz paldies!

Par kerapoxy ticu ka labs, bet man šaubas vai turēsies uz šuves, kas jau ir aizpildīta. Ja būtu pa jaunam šuvošana, tad šaubu nafff.

 

 

Link to comment
Share on other sites

darklight
pirms 13 stundām , kaads teica:

Ir flīzētāji, kas dzirdot ka vajag šuvot ar kerapoxy, no objektiem pazūd uz neatgriešanos

Tur vajag baigi piešauties. Trakākais, ka viņš nešķīst ūdenī, kur uzsmērē tur paliek tā kā plastilīns, jātīra ar to švammi mehāniski līdz riebumam. Ja pagūst sakalst, tad vispār vāks! Esmu vienu objektu uztaisījis, parakstījos tikai tāpēc, ka baigi pierunāja un apsolījās uz kvalitāti pievērt acis. Principā jau sanāca, bet izbesījies biju ārprātā, kā arī darba kvalitāte nesanāca tik laba, kā būtu uztaisījis ar parasto šuvotāju.

Ja vajag ko īpaši noturīgu, bet tādu, ko var iestrādāt jebkurš ar zināmām flīzētāja iemaņām, iesaku paskatīties uz Ceresit produkciju!

Link to comment
Share on other sites

Man flīzētājs šuvotāju jauca kopā ar šķidro stiklu. Šuves tīrās viegli.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...