Jump to content

Sraksso
 Share

Recommended Posts

tehno-mans
Rakņājoties pa internetu neko labu neatrodu

varbūt iemācies lasīt?? tad arī atkritīs tēmas nepareizajā sadaļā likšana? Pārējie jau nav labāki.

Labots - tehno-mans
Link to comment
Share on other sites

 

 

drīzāk kādu lietotu/refurbished T4xx/X2xx thinkpadu vai elitebuku/latitūdi.

Jā ar mirstošu baču un nezināmu pagātni. Jauns tomēr ir jauns. Un ir garantija. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jā ar mirstošu baču un nezināmu pagātni. Jauns tomēr ir jauns. Un ir garantija.

 

Kurā vietā es ieteicu ar nezināmu pagātni? Tavuprāt jauns E, kas ir thinkpada parōdija, ar garantiju ir labāk, nekā T vai X no uzticamiem avotiem?

Link to comment
Share on other sites

Savukārt kā jau rakstīju portatīvo pirkt kopā ar SSD un speciali tādu meklēt vispār liekas stipri apšaubāmi.

Savukārt man liekas apšaubāmi piedāvāt sliktākus portatīvos (ekrāns UN RAM UN storage) tikai tādēļ, ka tam ir skārienjutīgais ekrāns, kas portatīvajiem 100 gadus nav vajadzīgs. Vēl man liekas apšaubāmi, ka tu neredzi jēgas lielākai par 1366x768 izķirtspējai, 8 GB RAM un SSD, kuru, jā, var ielikt pēc portatīvā iegādes, bet tad piedāvā autoram datoru, kas maksā mazāk, lai sanāktu nauda arī priekš tā.

 

Tikai izsaku savu viedokli. Varam, protams, ilgi un dikti par to strīdēties, kam kas ir vajadzīgs, bet ne mums lemt, kas autora draudzenei vajadzīgs. 

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Kurā vietā tu par autora budžetu vari nopirkt mūsdienu thinkpadu?

Tur nebija runa par to. Komentējot par klitoru, pats citēji šo:

 

 

Par tinkpadiem x240/50/60 un T440/50/60 tačpads ir nervu pārbaude, ja mēģina lietot klikšķus. Uzspiest labo taustiņu reizēm prasās ar kāju.

Tā kā... kā jau parasti šajā forumā - caureja.


Tēmas autora prasībām atbilstošs kvalitatīvs dators ir Dell Vostro 5459, ko iespējams var iegādāt par 466 EUR. Tāds būs ar jaunāko i3, 128GB SSD un turēs diezgan daudz stundas.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...