Jump to content

Pērku videokarti līdz 90euro


Elvijs
 Share

Recommended Posts

rememberme

Piedāvāju Gigabyte GTX760 Windforce par 90€
P.S. Par cik Tu man kaimiņš, varu piegādāt kaut vai šovakar.

Labots - rememberme
Link to comment
Share on other sites

Hm... Pirmo reizi redzu, kad vienīgais kritērijs ir cena :-) Kam tā karte domāta? Spēlēm?

Vai pareizi saprotu, ka ir doma nopirkt labāko, ko budžets atļauj?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pirmo reizi redzu, kad vienīgais kritērijs ir cena :-) Kam tā karte domāta? Spēlēm?

 

Spēlēm noteikti nē, autors visdrīzāk grib 90 ēbreju karti filmu skatīšanai un ekseļa bīdīšanai.

Link to comment
Share on other sites

Filmu skatīšanai un ekseļa bīdīšanai pietiek ar iebūvēto video. Ja tomēr dikti gribas diskrēto, tādu (šiem uzdevumiem) var nopirkt 2,5...3x lētāk.

Link to comment
Share on other sites

Rom, iemācies sarkasmu :) bet autors jau nu varēja nodefinēt, kādām prasībām!

Link to comment
Share on other sites

Varēja nodefinēt ne tikai plānoto pielietojumu, bet arī kāds ir PSU.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

 

 

iemācies sarkasmu

Tas bija vairāk mājiens topika autoram. Lai beidzot pasaka, kādai vajadzībai videokarte un/vai saprot, ka varbūt pietiek ar iebūvēto vai entry-level karti.

Link to comment
Share on other sites

termalais

Palasot iepriekšējās autora tēmas var secināt kad meklē labāko par tādu ciparu.

 

Ps.

Varbūt lieki 90 eur un vēlās pievienot ko kolekcijai kura salikta sekcijā Burago modelīšu vietā....

Labots - termalais
Link to comment
Share on other sites

playback

Gtx 760 pa 90eiro?? Labs piedavajums(manuprat). Sspunktselvee kkadus vecus hlamus pa 70-80 eiro tirgo

Link to comment
Share on other sites

Ienāku, skatos 9 atbildes nu tik būs, reāli 1 piedāvājums 8 bezjēdzīgi jautājumi.

 

1. Mans PSU - 750w (80 gold plus)  ceru, ka nu dēļ šīs atbildes piedāvājumi birs kā no pārpilnības raga.

 

2.Kam nepieciešama karte?

 

 Es īsti nesaprotu, kas šis ir par jautājumu? Nu pieņemsim, ka man vajag videokarti līdz 100euro lai varētu lietot adobe lightroom, chrom, photoshop. Vēlos redzēt, kas tagad mainīsies piedāvājumos.

 

3. Varbūt pietiek ar iebūvēto. 

 

Drošvien, ka pietiktu, ja tāda būtu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

u pieņemsim, ka man vajag videokarti līdz 100euro lai varētu lietot adobe lightroom, chrom, photoshop.

Tātad GTX Nvidia karti ar jo vairāk Cuda cores, jo labāk! Pēc pieredzes teikšu (tiesa uz video apstrādi attiecas) ka joslas platumam arī ir nozīme. GTX 660 un GTX 650 Ti bija jūtama atšķirība.

 

Ikdienā Lightroom lietojot daudz cuda jūtami palīdz!

Link to comment
Share on other sites

Piekrītu Tev, es tiešām novērtētu labāk nvidia, bet patreiz man vajag lai varu kompi ieslēgt un pastrādāt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vēlos redzēt, kas tagad mainīsies piedāvājumos.

Es Interneta veikalā nopirktu, piemēram, Asus 210-SL-TC1GD3-L (~€30).

Ja gribas "platāku" atmiņu, var paņemt, piemēram, Gigabyte GV-N420-2GI (~€45), bet es to nedarītu.

 

Varbūt ar Lightroom ir citādi, bet, cik, zinu, visādiem hromiem, forošopiem un citiem 2D pielietojumiem, starpība ātrdarbībā starp diskrēto un iebūvēto video ir nemanāma. Līdz ar to, var droši izmantot vislētāko. Varu iedot vienu vecu, vienkāršu videokarti, lai vari pārliecināties, kā tādas šādos darbos strādā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ienāku, skatos 9 atbildes nu tik būs, reāli 1 piedāvājums 8 bezjēdzīgi jautājumi.

Būtu uzrakstījis visu informāciju uzreiz, nebūtu 8 "bezjēdzīgu" jautājumu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...