Jump to content

Ebay.kom vai Ebai.Nl?


termalais
 Share

Recommended Posts

Kāds būs piegādes reālais laiks?+/- Un kuru labāk izmantot ja atrodos NL ? Kādam varbūt ir bijusi pieredze ar ebay paku saņemšanu NL?

Link to comment
Share on other sites

Skatās pēc tava konta norādītās adreses. Pie katras preces norāda aptuveno piegādes laiku. Ja pērc no Ķīnas, tad pilnīgi vienalga uz kuru valsti, jo viss ievelkās uz mēnesi.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja pērc no Ķīnas, tad pilnīgi vienalga uz kuru valsti, jo viss ievelkās uz mēnesi.

 

Vēl viens diletants ierunājās...  

Link to comment
Share on other sites

lašara paskaties kaut vai http://track-chinapost.com/China_Post_Arrival_Time_Stat.php

 

How long does it take to ship via China Post?
Answer: It depends on what kind of China Post service you have chosen. Usually it takes 7 – 20 working days for AIR and SAL mails, and 40 – 70 days for a surface mail. Should there be any delay, it would be as long as 180 days.
Labots - Murlo
Link to comment
Share on other sites

No Ķīnas, no Alika ir atnācis gan 2 nedēļās, gan gandrīz mēnesi. Kā paveicās, ar to jārēķinās. 

p.s.

tas viss ar "Free Shipping to Latvia"

Labots - ggg97
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

lašara paskaties kaut vai http://track-chinapost.com/China_Post_Arrival_Time_Stat.php

 

How long does it take to ship via China Post?

 

 

 

 

Answer: It depends on what kind of China Post service you have chosen. Usually it takes 7 – 20 working days for AIR and SAL mails, and 40 – 70 days for a surface mail. Should there be any delay, it would be as long as 180 days.

Klau, lašara, man no Ķīnas ībeja rācijas maciņš atnāca 4. dienā pēc pasūtīšanas, tākā pis nakuj ar saviem googles zvejojumiem un 180 dienām!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja pērc no Ķīnas, tad pilnīgi vienalga uz kuru valsti, jo viss ievelkās uz mēnesi.

 

 

 

How long does it take to ship via China Post?
 

 

Tu maz pats saproti par ko runā? Tu sākumā apgalvoji- no Ķīnas pilnīgi vienalga uz kuru valsti viss ievelkas uz mēnesi, BET pēc tam pļurksti par-  cik ilgi preces piegāde velkas izmantojot China Post... Un tur, starpcitu, arī skaidri teikts- 7-20 dienas, man vēl nekad nekas nav nācis ar surface post, viss atnāk 7-10 dienu laikā ar China Post, ja selleris tur lažo tajā galā, tad tas ir cits jaut, to redz pēc nakļenēm uz paciņas, kad reāli paka sākusi savu ceļu, ja ir novēloti, tad pamatā tikai novēlotas izsūtīšanas rezultātā.

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Kā mani kretinē, kad komentē cilvēki, kam acīmredzot pilnīgi nulle sajēgas par konkrēto tēmu, bet kaut ko gudri vajag iedirst topikā no sērijas "a es, a man"...

 

 

man no Ķīnas ībeja rācijas maciņš atnāca 4. dienā pēc pasūtīšanas

Varbūt smadzenes ieslēdz, un sapratīsi, ka lai gan pasūtīji no ķīnas sellera, bet patiesībā viņš izsūtīja no lokālās Polijas vai Lietuvas noliktavas. Neviens tavu 10$ štruntu nesūtīs ar 50$ vērtu ekspress airmail, tas taču ir saprotams, ne? 

 

Tagad tā ir ļoti izplatīta prakse, ka daudzi lielie ēbay selleri no ķīnas, lai samazinātu piegādes laiku un pazudušo paku %, uzglabā savas populārās un ejošās preces lielās noliktavās austrumeiropas lētajās valstīs (it sevišķi Polijā, jo no turienes ļoti ātri un lēti piegādāt pa visu Eiropu). Tādējādi tad arī šad tad sanāk tie brīnumi, ka lādētājs/maciņš no 'ķīnas' ierodas pāris dienu laikā. Uz uzlīmes var redzēt, ka patiesībā tepat vien nācis, un tikai izcelsmes valsts ir čaina.

 

Vidējais piegādes laiks no ķīnas ar lēto China post vai citu generic economy inlt. shipping aizņem no 14 līdz 30 dienām. Papildus laiks atkarīgs no saņēmāja valsts pasta apstrādes ātruma. Latvijā vasaras sezonā tas var būt burtiski diena vai divas (ja paka nav muitojama), pirms ziemassvētkiem var aizņemt līdz pat teju divām nedēļām (no personīgās pieredzes, pēc tracking number un pasta laika zīmogiem skatoties).

Labots - J.Reinis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Long John

Diemžēl, ir gana daudz arī ķinīzeru viltnieku, kuriem aprakstā preces atrašanās vieta norādīta Vācijā, bet reāli paciņa atnāk pēc mēneša, izrotāta ar hieroglīfiem un Chinas štempeļiem :yahoo:

Labi, ka pēdējā laikā tas reti gadās- laikam jau Ebajs arī seko līdz vai arī šamie tiek "nostučīti"-  dažreiz  feedbakos esmu redzējis pārmetumus par tādu viltībiņu.  

Labots - Long John
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

termalais

Atnāca.

Paldies par padomiem

Atnāca.

Paldies par padomiempost-92480-0-97989700-1472226318_thumb.jpgpost-92480-0-97989700-1472226318_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...