Jump to content

PC freez troubleshooting


lops90
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Lūdzu palīdziet, nevaru saprast kuri PC dzelži nokauj datoru.

PC dažkārt totāli nofrīzo- ekrāns paliek nemainīgs, pele, tastatūra nereaģē. Tastatūrai pat caps-lock lampiņa nereaģē uz lielo burtu ieslēgšanu/izslēgšanu.

OS nevarētu būt pie vainas, jo ir uzkāries arī, kamēr laidu RAM testu (nebiju iebūtojies OS'ā).

 

Sākumā biju pārliecināts, ka ir vainīgs kāds no RAM moduļiem. Jo sākotnēji bija 4 moduļi un bieži šādi frīzoja. Eksperimentēju ar viņu vietu maiņām un moduļu skaitu. Saliku 3 gabalus, un tad laiciņu viss strādāja ok. Bet tagad atkal sākās tā pati šaize. Vakar no hyrens boot laidu RAM testu ar iespraustiem 2 moduļiem, un nofrīzoja. Domāju, ka atkal vainīgs rams, bet palaižot atkārtoti vairākas reizes, viss izgāja ok.

 

Kas varētu būt par desām? Varbūt es velti vainoju ram, varbūt šāda uzkāršanās raksturīga CPU vai MOBO vainai?

 

Citas plates/cpu nav, uz kuras patestēt. Būšu pateicīgs par jebkādām idejām vai virzieniem, kur rakst. Paldies.

 

PC:

intel dq35mp

e7400

DDR2 800

GT9500

PSU modecom 350w

Link to comment
Share on other sites

Sākumā palaid HD Tune testu paskaties ko tur rāda. Vaina varētu būt arī pašā HDD vai sata ligzdā/kabelī. PSU tev tur arī tāds aizdomīgs.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Hdd te nebūs pie vainas! 

 

Visticamākais ka mātes plate. Kondensatori nav uzpūtušies?

 

Bet var būt arī psu vai cpu pie vainas! Kūleris nav pilns ar putekļiem? moš vienkārši pārkarst....

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

PSU tev tur arī tāds aizdomīgs.

ir tāds FEELings 

i-modecom-psu-feel-350w-f-eel-3-350atx-p

Labots - Tubus
Link to comment
Share on other sites

Plate it kā nav uzpūtusies, ja nemaldos, tad, ja būtu temperatūras vaina, tad PC restartētos.

Hmmm, patiesību sakot par PSU nebiju iedomājies. To es pat varu nomainīt un pamēģināt.

 

Tiesa gan agrāk konkrētais PSU un hdd bija citam PC un tur problēmu nebija...

CPU nevarētu radīt šādus gļukus?

Link to comment
Share on other sites

Iespējams ka vecais pc rija mazāk elektrības.

 

Pie vainas ir viens no trijiem cpu, psu vai mātes plate! Sāc ar to, ka aizņemies barokli, nomaini un skaties ir gļuks vai nav!

Link to comment
Share on other sites

Ok, pamēģināšu sākumā ar PSU maiņu, tiesa gan nav jau man tur nekas tāds komplektācijā, ko viņam nevajadzētu pavilkt. Paldies.

Link to comment
Share on other sites

ne

Labots - inteens
Link to comment
Share on other sites

(labots)
inteens

Pievienots Pirms 16 minūtēm

ne

Paldies par atbild, bet uz kuru jautājumu ir šī atbilde? :D

Labots - lops90
Link to comment
Share on other sites

Microstar

Pēc maniem personīgajiem simptomiem es liktu uz SSD/HDD, kabeļa vai portu vainu. Vel problēma var slēpties arī draiveros.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...