Jump to content

Transcend SSD pieredze


ju
 Share

Recommended Posts

Šodien sieva zvana un saka, ka kaut kāds troksnis esot no datora parādījies pie tā aktivitātes. No ventilatora it kā neesot. Pie tam esot jau šo to svarīgu paspējusi sakopēt - gudra izrādās.

 

Tātad gan jau būs HDD pie vainas. Vakar tieši aktīvāk palietoju, šo to padaudz sakopēju.

 

Tā kā kompis it kā vēl OK - HP Probook 4530s (i3 procis), un arī baču jau pagājušā gadā samainīju (ja ne šopavasar), tad doma paņemt SSD disku.

 

Skatos ka ir tādi arī Transcend, sakarīga cena. Runa par D370 sēriju. Teitan http://www.pcworld.com/article/3018603/storage/transcend-ssd370-review-excellent-value-solid-performance.htmlsaka ka tehniski esot OK.

 

Tad nu paliek jautājums - kāda ir lietošanas pieredze ilgtermiņā?

 

Ar atmiņas kartēm pieredze laba.

Labots - ju
Link to comment
Share on other sites

Ņem tādu, kuram ir 3 gadu ražotāja garantija. Ja ražotājs tic, ka 3 gadus nostrādās, arī tu vari ticēt!

Piemēram, KINGSTON SSDNOW V300 vai FURY. CORSAIR FORCE LE, 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Kas ar siem? Itka lidzigos ciparos 120gb modeli

 

Amd ssd 120gb

Intel 540 120gb

HyperX Fury 120gb

 

 

Bet kingston v300 ir vesturiskais uzmetiens kur sakuma labs ssd pec tam ar to pasu nosaukumu tiek tirgots mesls.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

v300 bija viena maza partija ar problemātiskiem devaisiem. bet nu vissirslikti banda to atcerēsies līdz mūža galam kā iemeslu pagaudot. pie reizes tak varēji pateikt, ka hp portatīvie arī ir mēsls (aizvēsturiskās 6000 sērijas dēļ)

Link to comment
Share on other sites

 

 

ar to pasu nosaukumu tiek tirgots mesls.

Pie 3 gadu ražotāja garantijas viņiem (pašam Kingston) diez ko izdevīgi tas nebūtu. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ņem tādu, kuram ir 3 gadu ražotāja garantija.

Tam Transcend it kā ir.

 

Ar Kingston atmiņas kartēm pēdējā laikā tikai slikta pieredze, tā ka to laikam nē. 

Link to comment
Share on other sites

Interesanti, 1a.lv tikai 2 gadus min - varbūt kļūda. Ražotāja lapā neskatījos.

Link to comment
Share on other sites

Tu esi pārliecināts, ka ta attiecas arī uz konkrētu modeli, ne sēriju? Piemēram, SV300S37A

Link to comment
Share on other sites

Esmu ļoti pārliecināts. Citādu V300 nemaz nav.

 

Tas nenozīmē, ka viņi ir slikti.

1) uz vienas rokas pirkstiem varu saskaitīt garantijas laikā nomainītos

2) tādam HP ķepļepam ar to pašu ātrumu pilnīgi pietiek

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

120 GB sistēmai un datiem būs par īsu, 240 GB jau ir normālās cenās.

Link to comment
Share on other sites

Žak, nemēri visus pēc savas auklas. ĻOTI daudziem cilvēkiem ar 120 GB ir atliku likām.


 

 

Esmu ļoti pārliecināts. Citādu V300 nemaz nav.

Nejauki darās, zem viena un tā paša modeļa/sērijas liekot apakšā absolūti dažādus NAND.

Paldies par info - tad no Kingston lētajiem atliek Fury :) Jeb šim ar tas pats?

Link to comment
Share on other sites

Ir transcend ssd - strādā ļoti labi (vairāk kā gadu).

No lētā gala laptopam po ko ņemt - darbībā tāpat nekādas šķirbas nebūs, skatās garantiju un regulāri svarīgo noliek citur..

 

P.S.

 

120 GB sistēmai un datiem būs par īsu

Man dokumentu/web/terminal rakstītājam ar 32Gb pietiek.. :shok:

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

@@Lcs006 noteikt ir kadrs, kas spēj uz hibrīddiska 8 GB SSD daļas uzlikt gan W7, gan W10. 

Link to comment
Share on other sites

Ju, ņem ķingstonu hyperx, samsung evo vai inteli. Īsti neredzu dēļ dažiem eur eksperimentus taisīt! 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet kingston v300 ir vesturiskais uzmetiens kur sakuma labs ssd pec tam ar to pasu nosaukumu tiek tirgots mesls.

 

Tas pēc savas pieredzes jeb esi vienkārši salasījies internātos gaudas?

Transcend it kā normālus RAMus ražo, bet ar SSD pieredzes nav bijis, un muguras smadzenes liek izvēlēties pārbaudītus ražotājus, kas šo lauciņu urbj jau no paša sākuma. Ja bail no V300 HyperX nemaz ne tik diži dārgāk nemaksā. Arguments par viņu fleškām bez statistikas par brāķa procentu arī ir visai apšaubāms.

Link to comment
Share on other sites

AndrisBB

Es savam vecajam t440s ieliku Transcend TS64GMTS400 256gb kā otro SSD, jo bij lielākās ietilpības m.2 ko varēja dabūt 42mm izmērā un 2 gadu laikā nekādas problēmas nav bijušas.

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

 

 

@Lcs006 noteikt ir kadrs, kas spēj uz hibrīddiska 8 GB SSD daļas uzlikt gan W7, gan W10.

Autoram sieva nodarbojās tieši ar to..

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis

Pašam stāv divās kārbās ofisā Transcend 120 un 240GB diski - jāatzīst, ka nekāda vaina, ja neskaita, ka testos netur īsti līdzi pārējos ofisa kompjos esošajiem Samsung Evo (~20-25% lēnāki, bet, protams, ikdienā principā nav jūtama tā starpība). Diski kalpo jau teju divus gadus, abiem vēl 100% health, kaut gan uz kompjiem tiek grieztas testa datubāzes un citi procesi.


 

 

Bet kingston v300 ir vesturiskais uzmetiens kur sakuma labs ssd pec tam ar to pasu nosaukumu tiek tirgots mesls.
Beidz dzert un h*iņu runāt, Tātad. Tieši otrādi - pirmajiem V300 pašā sākumā bija problēmas ar diska kontrolieriem, kas sprāga kā mušas. Tās problēmas jau novērsa 2009-ajā gadā un kopš tā laika V300 ir lieliski budžeta SSD.
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Transcend fleska ir vieniga kas man no daxuja (50+) fleshiem ir nospragusi. Pec aptuveni 1gada lietosanas. Pat kingston datatraveler g1 bez korpusa vel aizvien strada normali.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

Tās problēmas jau novērsa 2009-ajā gadā

 

Vispār jau tam modelim nav pat pilnu 4 gadu, varbūt pašam jābeidzt dzert.

Labots - nnoname
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Paldies par uzmanību. Nezinu, kas tur par dīvainu troksni bijis, bet esot kaut kas pusstundu trokšņojis, tad pārgājis. Vakarā mājās neko nekonstatēju. SMART arī rāda visu kārtībā. Tā ka pašlaik varbūt vispār netērēšos. Lai gan āķis lūpā iemetās. Kā nekā sievai dzimšanas dienas tuvojas, un varētu viņas kompi uzlabot. Tam pēc pāriešas uz W10, sākumā kaut kāds 10s kavējums ar melnu ekrānu. It kā video draiveris pie vainas esot, ko atradu pēc visādiem mēģinājumiem. Tā vismaz interneta plašumos raksta. Varbūt kaut kā SSD varētu līdzēt. Lai gan sieva to nez vai novērtēs :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

abiem vēl 100% health

Mana pieredze rāda, ka tas ir pēdējais uz ko skatīties! SSD diski mirst nekādi nebrīdinot, vien datu bojājumi... chrome nevar palaist, excel doķis bojāts. Kļūdu nav! Nomainot ssd - viss pazūd.

Link to comment
Share on other sites

J.Reinis
Sievietes tādas lietas nenovērtē.

Novērtēs, noteikti - SSD disks ir tas komponents, kas datora ātrdarbību paātrina visievērojamāk.

 

Vispār jau tam modelim nav pat pilnu 4 gadu, varbūt pašam jābeidzt dzert.

Es nebiju domājis konkrēti par šo modeli, bet par kontrolieru sērgu, kas bija pirmajiem SSDNow V series (ne V300, ko citēju) diskiem 2009-tajā gadā. Es tajā gadā ar šiem diskiem aprīkoju un aizsūtīju klientiem četrdesmit kioskus (pirmais lielais pasūtījums bija), no kuriem trešdaļai nomira tie draņķa diski, tā ka lieliski atceros gan tos diskus, gan gadu! 

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es nebiju domājis konkrēti par šo modeli, bet par kontrolieru sērgu, kas bija pirmajiem SSDNow V series (ne V300, ko citēju) diskiem 2009-tajā gadā. Es tajā gadā ar šiem diskiem aprīkoju un aizsūtīju klientiem četrdesmit kioskus (pirmais lielais pasūtījums bija), no kuriem trešdaļai nomira tie draņķa diski, tā ka lieliski atceros gan tos diskus, gan gadu!

Tak nelocies te nafig ņigu-ņegu. Rakstīji, ka "pirmajiem V300", tad tas to arī nozīmē, nevis tas, ko tu domā, ka tas nozīmē. Bija tur V100, V200, V200+. 2009-tajā vispār tikai X25M bija uzticams.

Un jā, V300 ir divi varianti. Man uz galda stāv abi, mhh.

Link to comment
Share on other sites

Turklāt vienāds kontrolieris nenozīmē, ka tam nevar būt starp modeļiem atšķirīgas firmvāres, un secīgi arī apstrādes algoritmi utt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Novērtēs, noteikti - SSD disks ir tas komponents, kas datora ātrdarbību paātrina visievērojamāk.

 

+1 

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Novērtēs, noteikti - SSD disks ir tas komponents, kas datora ātrdarbību paātrina visievērojamāk.

SSD ātrdarbības uzlabojumu neviens neapstrīd un neapstrīdēs arī tā sieviete, bet tas nenozīmē, ka tā tiks novērtēta kā dāvana. Autors būs izdarījis labu darbu, par ko viņam labākajā gadījumā pateiks paldies, bet tā neskaitīsies dāvana. Sievietēm vispār jāizvairās dāvināt tehniku, bet, ja dāvina tad tikai tiešām to, ko labi zin, ka konkrētā sieviete konkrētajos apstākļos novērtēs. Kaut kādas veselas ierīces vēl kaut cik der, bet ne jau SSD, kas ir tikai citas ierīces (datora) komponente, pie tam iekšēja, ko viņa nekad ar rokām netaustīs un ar acīm vispār neredzēs. Principā viņš sevi būs pataisījis par idiotu, kurš neko nav uzdāvinājis!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Es gan ņemtu Inteli!

 

Par Kingston V300, priekš kam experimentēt, ja ir labāki varianti! Pietiekoši daudz atsauksmes ir dzirdētas! Ok, pat ja tā bija tā mazā brāķa partija, tas nemaina lietas būtību, jo tie nebija 10 diski uz visu partiju!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...