Jump to content

[IZSOLE] DDR2 RAM bizness, 1300EUR


marrtins

Recommended Posts

Sakarā ar vairāk koncentrēšanos uz lielākām lietām, pārdodu DDR2 desktop atmiņas:

1GB PC2-6400: ~264 gab. (dažādi moduļi)
2GB PC2-5300: ~163 gab. (Crucial, Kingston gan full height gan low profile)
2GB PC2-6400: ~90 gab. (Crucial, Kingston gan full height gan low profile)

ss.lv tirgoju pa pāriem, ar 1 ned. garantiju/moneyback:
2x1GB=10EUR
2x2GB=25EUR PC2-5300
2x2GB=30EUR PC2-6400

Ienākumi nedēļā ~100EUR, citreiz vairāk, citreiz mazāk.

Visi rami ir notestēti, vismaz pirmie 1-3 memtesti un sašķiroti pa modeļiem.

Sākumcena: 1300EUR
Solis: 50EUR
Beigu datums: 30 aug. 21:00

Ja interese nebūs, varu apsvērt tirgot pa porcijām.

image.jpg image.jpg image.jpg image.jpg img_9180.jpg img_9191.jpg img_9198.jpg img_1931.jpg

Labots - marrtins
Link to comment
Mezavecis

Nāksies vien savu biznesu turpināt, kamēr krājumi nebeigsies vai ciparu izdalīt ar 2. Nu nevajag vairs masveidā DDR2 1GB moduļus :)

Link to comment
marrtins

2.5EUR par moduli, kur 1GB un 2GB ir uz pusēm - manuprāt lēti, ņemot vērā pa cik viņi ssā iet.

Link to comment

Mhm, tikai cik tu viņas tur notirgosi :D 264 gabalus notirgot būs BAIGI ilgais process, tur pat jakslis iesvīstu.

Link to comment
marrtins
(labots)

Jap. Es te tagat nelikšu precīzus ciparus, jo 1) tad ir jāsaskaita 2) ko nu te plātīties. Ir jau arī kas paņem kādu 8 gab. uzreiz., bet pārsvarā iet pa pārītim vai diviem.

Labots - marrtins
Link to comment
J.Reinis

Vai tiešām vēl Latvijā ir palikuši tik daudzi vecie miskastes kandidāti un vēl bāleliņi, kas tās grabažas mēģina apdeitot?  :shok:

Tagad jau DDR3 lēnām kļūst par vēsturi, a te vēl cilvēki mēģina vārīties uz DDR2? Dies' pasarg... Būtu labāk uzdāvinājis pārīti manam, zmeyok un MaiklaBlack datormuzejam, nevis bomžiem tirgojis.

Labots - J.Reinis
Link to comment
SuperPuika

 

 

Jāsaprot ka lielākā daļa skolu/pašvaldību/ privāto uzņēmumu nesteidzas ar jaunu PC iegādi. Vienmēr seko jautājums vai nevar lētāk?

Vai tad nav tā, ka lielāka daļa uzņēmumu, pie tam pašvaldību, pērk visu tikai ar pavadzīmem un no uzņemumiem un ss.lv nav variant viņiem

Link to comment
marrtins

 

 

pērk visu tikai ar pavadzīmem un no uzņemumiem

Viss man ir ar pavadzīmēm.

Link to comment

@J.Reinis

 

Tu neticēsi, bet ja paskaties skolas ārpus rīgas, 2014 gada beigās, tika iepirkti "jauni" datori Specene : CPU C2D e2160, RAM 1024MB, HDD 250GB. Pārējo pat pieminēt nav vērts.

 

Es nezinu no kurienes nāk šādi PC, bet šādas kastes skaitās viņiem modernas....

Link to comment
marrtins

 

 

Es vēlreiz akcentēju - DDR2 tika izskausts no mainstream tirgus ap 2009-to, un pēdējās plates ražoja 2010-ajā.

Tas ir ārzemēs. Pie mums viss ir citādi :)

Link to comment
J.Reinis, 23 Aug 2016 - 23:33, teica: Es vēlreiz akcentēju - DDR2 tika izskausts no mainstream tirgus ap 2009-to, un pēdējās plates ražoja 2010-ajā. Tas ir ārzemēs. Pie mums viss ir citādi

 

 

 

Tas ir ārzemēs. Pie mums viss ir citādi

 

 

Te nu piekritīšu, privātajā sektorā ir ļoti līdzīgi, DDR2 vēl ir aktuāla lieta, reti kam jau ir DDR3 un pārsvarā tie ir jauniešu datori kas spēlē datorspēles. Mūsdienās stacionārais PC ir redzams tikai spēlmaņiem, cilvēkiem kas ar to naudu pelna vai veca relikvija ko žēl mest ārā. Takā mans darbs ir strādāt ar klientiem, tad zinu ko runāju.

 

P.S. 5gb arī es būtu ar mieru paņemt, bet tik lielu daudzumu ne līdzekļi atļauj, ne arī būtu prātīgi tā naudu iesaldēt ;)

Labots - AVilks
Link to comment
EpicDamage

Zinu vairākas skolas un pašvaldības iestādes, kur joprojām tiek izmantoti datori, kas iepirkti 2007. gadā. Tikai daži iepirkti pēdējos gados, pie tam 2011 un 2013 gadā vēl ir bijuši komplektēti ar DDR2. Kur nu vēl runāt par privātiem datoriem, kas vidēji pēc manas pieredzes cilvēkiem ir vismaz 7 gadus veci (vismaz ar kuriem esmu saskāries). Pilnībā nomainīt visu naudas nav. Tā kā tas laikam kaut kāds Dombrovska "veiksmes stāsta" sapnis par to DDR2 nevajadzēšanu.

Link to comment
J.Reinis

Tas, ko šeit lasu, ir ļoti ļoti skumji. Intereses pēc šorīt kafijas pauzē uzzvanīju dažiem paziņām, kas administrē tīklus un kompjus dažādās Latvijas pašvaldībās arī Latgalē un otrā Latvijas galā - teica, ka uz pirkstiem esot saskaitāmi tie datori, kam vēl esot s775 un/vai DDR2 - tie paši lielākoties esot kaut kādu informācijas ekrānu vai grāmatvedības uzskaites softu darbināšanai, un tiks mainīti pie iespējas. 

 

Žēl, ka tik daudziem šķiet finansiāli izdevīgi tās vecās miskastes uzlabot.

Link to comment
Kramerss

 

 

Ienākumi nedēļā ~100EUR, citreiz vairāk, citreiz mazāk.

 

Kā tad? tas varbūt īstajiem "spekulantiem" iekš bodes kur apgrozās vismaz 100 klientu dienā. ne jau "parastam" vecim kas viņus tirgo no rokas uz ielas stūra.

Link to comment

Vēljoprojām lietoju kompi ar Q9650 un 4X2GB DDR2 un nekas pat neliecina, ka vajadzētu jaunāku. DDR2 vēl dzīvos mierīgi, kamēr minimums ofisam/internetam nebūs 8+ GB RAM, vai arī nenomirs gandrīz visas 775 mātenes.

Labots - lexxx
Link to comment
marrtins

Kā tad? tas varbūt īstajiem "spekulantiem" iekš bodes kur apgrozās vismaz 100 klientu dienā. ne jau "parastam" vecim kas viņus tirgo no rokas uz ielas stūra.

Nu ko tu te fantazē? Vēljoprojām nevari pārdzīvot, ka es tev ne vadus ne krāmus neatdevu? :sarkasms:

Link to comment
marrtins

Kā jau augstāk minēts - ārzemēs tie DDR2 nav aktuāli. Bet pie mums ir :)

Link to comment
Kramerss

 

 

Nu ko tu te fantazē? Vēljoprojām nevari pārdzīvot, ka es tev ne vadus ne krāmus neatdevu?

 

Nee sen pa to biju aizmrisis. Bet tu gan laikam no rita celies un vakara gulies ar to ka redz kada skrobe ka nepardevi kramersam kramus un butu tagad labak bijis neka tam lilkarumam atdevis pa letaku?    

Link to comment

 

 

P.S. Pat No man's sky iet pietiekoši....

tiem 6.x gb, kur lielākā daļa ir skaņas būtu pat uz veca ipada jāiet pietiekoši. :)

Link to comment

Kautrīgi jau teica ka, nē!

Link to comment
Kramerss

 

 

klau, vienmeer intereseejis! tu toreiz to minetu pa piecjuku dabuuji? 

Kam man meklēt minetu pa 5?

Link to comment

Nu labāk tā, nekā gaudojošos klausīt, visi tādi speci (tātad bagāti), bet kā auto, tā Audi ar gāzi!

  • Patīk 1
Link to comment
viesturs0711

 

 

visi tādi speci (tātad bagāti), bet kā auto, tā Audi ar gāzi!

+100 

Link to comment

Dienā vēl nesen bija vesela armija ar DDR2 kastēm. Noteikti vari viņu it-šņikiem piedāvāt. 

Jūrmalas pašvaldība lēnām upgreidojas. Tomēr arī tur ir kopā 70+ iestādes un noteikti ir vērts uzzvanīt tehniskā atbalsta dienestam un piedāvāt. 


Tas tā, biznesa tipši. 

Link to comment
viesturs0711

Man blakus maajaam skola un tur lielaakaa dalja no kompjiem ruuc ar ddr2

Link to comment

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
×
×
  • Izveidot jaunu...