Jump to content

kā izprintēt e-biļeti bez krāsainās reklāmas?


pcruksis
 Share

Recommended Posts

Tik tiešām izskatās, ka autors ir ielicis reālās biļetes attēlu. Vismaz biļešuserviss.lv tādu attēlu neatradu pie pasākuma apraksta :D

 

Tā kā var netērēt tinti vispār, vai mēģināt paspēt ierasties pirmais... :D:D:D:D:D:D:D

 

Es gan šo iespēju neizmantošu, man nepatīk tos dūmus ostīt.

 

„HGK” komanda šogad svin savu 10 gadu jubileju, par godu kurai 3. septembrī Biķernieku trasē rīkos vēl nebijušu divu kontinentu drifta sadursmi – „HGK Drift Challenge”. Pasaulē spēcīgākā drifta čempionāta Formula Drift zvaigznes no ASV stāsies pretī Eiropas izlasei, kuras sastāvā būs arī labākie Latvijas piloti. Bezmaksas biļetes. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tik tiešām izskatās, ka autors ir ielicis reālās biļetes attēlu. Vismaz biļešuserviss.lv tādu attēlu neatradu pie pasākuma apraksta   Tā kā var netērēt tinti vispār, vai mēģināt paspēt ierasties pirmais... :D:D:D:D:D:D   Es gan šo iespēju neizmantošu, man nepatīk tos dūmus ostīt.   „HGK” komanda šogad svin savu 10 gadu jubileju, par godu kurai 3. septembrī Biķernieku trasē rīkos vēl nebijušu divu kontinentu drifta sadursmi – „HGK Drift Challenge”. Pasaulē spēcīgākā drifta čempionāta Formula Drift zvaigznes no ASV stāsies pretī Eiropas izlasei, kuras sastāvā būs arī labākie Latvijas piloti. Bezmaksas biļetes. 
 

 

Jā, tas ir reālās biļetes attēls tikai, vari kaut vai jau naktī nākt, :) 99,9% ka tu ar viņu iekšā netiksi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Izdevās anulēt / samainīt?    tur pat apakšā raksīts, ka ļaunprātīga izmantošana nav viņu problēma...

Kaut vai izstiepies, 99,9% ka iekšā netiksi. :) 

Link to comment
Share on other sites

izdevās anulēt / samainīt?

 

pārlasot noteikumus bs lapā neredzēju punktu par scenāriju "esmu stulbs - ieliku foto ar biļetēm internetā, ko darīt?"

Link to comment
Share on other sites

Vienreiz Prāta Vētras koncertā tiku iekšā tā, tā kā autor, neesi tik pārliecināts, ka neviens cits nepaspēs pirms tevis. :)

Link to comment
Share on other sites

Kanibaals

Tak PDF nemaz nav jārediģē, var taču uzlikt pa virsu baltu Text Box kā komentāru tajā pat Adobe Reader.

Labots - Kanibaals
Link to comment
Share on other sites

 

 

izdevās anulēt / samainīt? pārlasot noteikumus bs lapā neredzēju punktu par scenāriju "esmu stulbs - ieliku foto ar biļetēm internetā, ko darīt?"
 

nenervozē :D

Link to comment
Share on other sites

versatile

ņemot vērā, ka lidostās nupat jau ļoti plaši lasa iekāpšaas karšu kodus no mobtelu ekrāniem, šaizes nebūs. Šovasar esmu diezgan regulāri izmantojis.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...