Jump to content

Āra apgaismojums


LMT
 Share

Recommended Posts

Kā slēgsi iekšā - ar roku vai automātiski ar kustību devēju?

 

Ja ar roku, labs variants

https://www.ss.lv/msg/lv/construction/tools-and-technics/tool-machines-machinery-equipment/lighting-headlights-headlight/poilo.html

 

Pilnīgi pa kapeikām metālhalīda lamapas!

 

Vēl labs piedāvājums led prožektoram

https://www.ss.lv/msg/lv/construction/tools-and-technics/tool-machines-machinery-equipment/lighting-headlights-headlight/ppfeh.html

Slēgšu ar roku. Pašlaik domāju par 30w led prožektoru, cik nolūkoju youtube, izskatās ok. Labots - LMT
Link to comment
Share on other sites

Par apgaismojuma kvalitāti un intensitāti nekādi nevar pēc video un foto spriest!

 

30w leds ir ļoti maz! Sievastēvam uz ~200m2 pagalmu 100w leds ar kustību sensoru - tāds iztikas minimums!

Link to comment
Share on other sites

@rolands

nu nezinu, man jebkas būs labāks par 60w kvēldiegu lampu, kas pašlaik, tev šķiet viss ir slikti. Ir man led lukturis 2000lumen, kur gan jau reāli tik 1600lumen, jo kitajoza, bet ja tik ir prožektoram, būs ok. Netaisos pirkt 100w, vai maz zini cik tas maksā? Man tik 50x gadā jāieslēdz, kam man tam pasākumam iztērēt tavu iztikas minimumu?

Link to comment
Share on other sites

būs labāks par 60w kvēldiegu lampu

 

Protams ka būs labāks!

 

Netaisos pirkt 100w, vai maz zini cik tas maksā?

Zinu, es takš pat linku uz ss sludnājumu biju ielicis, kur labu 100w led prožektoru pa 125 eur tirgoja.

Ja ekonomiskais režīms, es būtu paņēmis tās sešas 70w metālalīda lampas , kuras pa 2 eur gab. tirgoja  (arī ss sludinājums)- lasi praktiski pa velti, salicis pa stūriem, gaisma būtu ļoti laba un izdevumi minimāli, lētāk kā 30w led prožektors!

 

Bet nu katram savs....

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Biju aizņēmies 100w LED prožektoru ar kustības devēju, nu dikti nepatika spektrs - kā morgā, lai gan skaitījąs siltā gaisma. Tā kā man nav steidzama vajadzība, domāju, ka mazliet jāpagaida, lai tehnoloğijas attīstās.

Link to comment
Share on other sites

Man divi prožektori ar silto gaismu - tiem es neteiktu, ka gaisma kā morgā - diezgan dzeltenīga. Gan jau ka no konkrētā prožektora atkarīgs. 

Link to comment
Share on other sites

Šitās kurām nav luminifors visai uzklāts ir paredzētas siltumnīcu apgaismošanai , tām nāk ārā ļoti daudz ultravioletais starojums kas ir kaitīgs acīm un un atiecīgi daudz enerģijas aiziet neredzmā starojumā. Līdz ar to tā "gaismas jūra" visai nosacīta, arī novecošanas dēļ ....

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vari iemest kādu saitu ar, kādi tev MH?

Tā arī nepateici..

 

 

20w priekš prožektora ir maz. Tāda miroņgaisma. Man ir 4gab, 50w

Mironis esi pats, jo man ar 30w pilnībā pietiek, ja man būtu tavi 50w x4, man gulēt nevajadzētu, nu vai arī tavi 4x50 ir slikti..

Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Sveicināti. Staipām daiktus par pagalmiem un gaismām? Smieklīgi palasīt dažus komentārus, tāda sajūta, ka 22:00 kāds lasītu avīzi vai grāmatu, bērni mācītos uz soliņa pagalmā.

Pagalmā tā gaisma paredzēta, lai VISPĀR redzētu, kur iet, un nevajag nekādus tur ahujenos vatus. Bet nu bērniem jau patīk muļķoties.

Labots - NeticuNevienam
Link to comment
Share on other sites

Neviens arī fizikas likumus nav atcēlis, ka gaismeklis efektīvi var apgaismot noteiktu laukumu. 1000m2 nevar izgaismot ar 1gab 20W lampiņu, it sevišķi, ja pa vidu ir šķēršļi, koki, ēkas. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...