Jump to content

ATX korpuss kas neizskatās pēc ATX korpusa?!


Pikxelis
 Share

Recommended Posts

Pasūtīju itkā ATX korpusu, ātrumā paņēmu, īsti neapskatīju, pēc tam sāku skatīties rūpīgāk un izskatās ka ieberziens. Links zemāk uz korpusu 

 

http://www.1a.lv/datoru_komponentes_tikla_produkti/korpuss_dzesesana/datoru_korpusi/x2_nextyde_6021_mini_tower_x26021bcer

 

 

Mans mātes dēlis (https://www.asus.com/Motherboards/M4A77TD/) man pētot tā korpusa bildes izskatās ka iekšā es viņu nedabūšu. Varbūt kāds var mani nomierināt vai tieši pretēji jau laicigi pateikt lai lieku uz pārdošanu nemaz neatpakojot?

Labots - Pikxelis
Link to comment
Share on other sites

Tas ir MicroATX keiss nevis parastais ATX, kā tava mātesplate. Savu mātesplati tu tur iekšā nedabūsi.

xcomputer-case-sizes.jpg.pagespeed.ic.Lg

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Tad kāda velna pēc 1a ir pierakstījis ATX formfaktora izmēru?  :sorry:

Laikam pierādīju sev ka steigā neko nevajag darīt

Labots - Pikxelis
Link to comment
Share on other sites

1a.lv stāv skaidri gaiši rakstīts

post-70129-0-97767500-1473842168_thumb.png

Kāpēc lai pircējs tam neticētu?

 

edit: Labi, pieņemsim ka nevis nepareiza informācija, bet pretrunīga.

Labots - mickys
Link to comment
Share on other sites

Nu ta jau pie benzīntanka nevari būt pārliecināts, ka lejot Dīzeļdegvielu neieliesi kādu citu degvielu, jo Dīzeļdegviela arī ir degviela, tikai dīzeļ.

 

Labāks salīdzinājums nenāk prātā.

 

P.S. Nesaprotu kāpēc vispār atbildu. Laikam nešķiet pareizi, ka visi tagad metās aizstāvēt pārdevēju.

Viņiem mājas lapā ir filtrs pēc korpusa tipa, un tur var izvēlēties arī gan mATX, gan ATX gan citus. attiecīgi ja izvēlos to ko izvēlos, tad arī pieņemu ka rezultāti tam atbildīs.

Link to comment
Share on other sites

Ko ņemās! Internetā iegādātām precēm ir paredzēta 14 dienu atgriešana. Pamatojums var būt pa ļoti vienkāršs - nepatīk, bildē izskatījās savādāk nekā, kad saņēmu, utt. Tieši šādiem iemesliem ir šāds likums paredzēts.


mickys jau pasteidzās..

Labots - Zuxters
Link to comment
Share on other sites

Kādam pamuļķim jābūt, lai nesaprastu, ka interneta veikalos tie apraksti tiek automatizēti likti no vairumnieku bāzēm, vai pat tos vispār ar roku baksta studeni pat 5 centiem par produktu. Tak tur var būt da jebkas sarakstīts. Jebkurš normāls cilvēks iegūglē precīzu modeļa kodu, un pārliecinās par savietojamību visiem komponentiem vadoties pēc ražotāja specenes, nevis interneta bodes aprakstu špargalkas.Turklāt, kā ķirzaka minēja - šeit pat NOSAUKUMĀ ir rakstīts, ka tas ir keiss mazajiem formfaktoriem.

 

Atgriez 14 dienu laikā, un nomaini pret citu, cik tur tā darba..

Link to comment
Share on other sites

Problēm atrisināta. Prece pusceļā tiks apgriezta atpakaļ ceļā uz kantori. Nauda tuvāko dienu laikā atgūšu. 

Link to comment
Share on other sites

manuprāt interneta veikala preci 14 dienās varēja atgriezt ar atrunu "nepatīk"...

Labots - Smii
Link to comment
Share on other sites

 

 

ka viņi uzticējušies tam, kas rakstīts liela internetveikala mājaslapā
Vai šī frāze jau pati par sevi tev neliekas smieklīga? 

Vai tiešām Idiocracy kļūs drīzumā par dokumentālo filmu? Es dažreiz nespēju saprast tos neiedomājamos tolerances līmeņus, kas šeit dažiem vēl ir palikuši...

Link to comment
Share on other sites

Tu nekad neesi kļūdījies kaut ko nopērkot? Kaut vai pienu.

Jābeidz kasīties, autor taisi ciet, problēma tak atrisināta.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...