Jump to content

EXEL KESPERTS?


topfano
 Share

Recommended Posts

Sveiki, doma ir šāda, ir teksts drop downnā - jā vai nē.

 

Vajadzētu izdarīt tā, ja izvēlos tekstu jā, tad mainās viss lauks apakšā uz text1, ja izvēlos nē, tad mainās viss lauks apakšā ar citu tekstu gatavu, kuru var modificēt
__________
ātrie kredīti

Labots - topfano
Link to comment
Share on other sites

Kapēc tādi kā Laciz, kas vispār nešarī neko no tēmas, mēģina atbildēt kaut kādu bullshitu?

 

Versatile pareizi raksta - ar makrosu tas ir elementāri. Tāpat saliekot vairākus makrosus ķēdē, var veidot pat 'aptaujām' līdzīgas formas, kur katra nākamā izvēlne ir atkarīga no iepriekšējām. Viens mīnuss gan - kad šādu *.xlsx failu ar markosiem nosūtīsi kādam citam, tad 99% gadījumu excel ir nokonfigurēts tā, ka bez manuāla apstiprinājuma klikšķa dzeltenajā uzlecošajā joslā virs worksheet'a, šie labumi nestrādās, un tas var salauzt visu skatu kopumā.

Link to comment
Share on other sites

Mani gan vairāk kaitina, ka neesmu atradis sakarīgu veidu, kā notrigerēt makrosu uz konkrētas šūnas izmaiņu - lai nesauc katrreiz šito kodu augšā un neiet cauri ifiem. Nē,nu, pie maza failiņa, ir okejs, bet pie liela...

Link to comment
Share on other sites

nebij kāds activate on event "exit cell" ?

 

ā, nu tas users manuāli aiztiks šo šūnu, ja tur formula, vai cits kods ko aizpildīs tad laikam nederēs

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mani gan vairāk kaitina, ka neesmu atradis sakarīgu veidu, kā notrigerēt makrosu uz konkrētas šūnas izmaiņu
Uz manuālu izmaiņu (inputu), vai formulas vērtības izmaiņu?
Link to comment
Share on other sites

 

 

tad mainās viss lauks apakšā ar citu tekstu gatavu, kuru var modificēt

Un ja kāds atkal pamainīs vērtību, kaut vai nejauši uzliks Jā atpakaļ pēc Nē? Es saprotu, ka no tās izvēlētās vērtības varētu mainīties kaut kāds info lauks, bet ne lauks, kurā lietotājs ievada tekstu. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...