Jump to content

velotrenažieru atšķirība


Recommended Posts

Pa ziemu ar felleri nebraucu tomēr, gribētos pasvīst un pamīties, ja savienot felleri ar šāda tipa http://www.bildites.lv/images/sqq8vntq/16392/original velotrenažieri, es varu dabūt lielo trenažīeru http://www.bildites.lv/images/cgmkre3a/16394/original galveno funkciju-mīties ar slodzi?

Link to comment
Share on other sites

Šis ir labs... un protams ka būs slodze.

Link to comment
Share on other sites

pcruksis

Šito es ieliku kā paraugu, man ir Scott Scole 970, vajag kādu trenažieri kuru varu pievienot.

Link to comment
Share on other sites

pcruksis
(labots)
Link to comment
Share on other sites

Otru topiku palasīji? Tev vajag kādu no variantiem ko tur rakstu + slika riepu (cīsiņu). Rata stiprinājumi derēs trenažierim...

Link to comment
Share on other sites

pcruksis

Cīsiņš nebūs problēma, galvenais ir nopirkt normālu trenažieri, ar kuru braucot var uzturēt kājas formā un kārtīgi, nepajokam izsvīst, tā lai es jūtu ka esmu kā vasarā nobraucis vismaz 60.Km..

Link to comment
Share on other sites

Cik naudas vēlies izdot par rulli? Tagad jau ir visādi pieejami... arī tādi kur Tu vari mīt virtuālo trasi uz TV vai PC... :) ar visiem reljefiem (automātiskām pretestībām) utt... :)

 

Bet nu tas pasākums ir izcili garlaicīgs un pretīgs... :( tas par sēdēshanu uz rulli mājās...

Link to comment
Share on other sites

pcruksis

+- 300.€iro

 

Kaut kur, kādā veikalē vai kur citur, var izmēģināt, apsēsties un pamīt tādu?


 

 

Bet nu tas pasākums ir izcili garlaicīgs un pretīgs... tas par sēdēshanu uz rulli mājās..
 

 

Pašam taču tāds ir, vai tagad pēc lietošanas vairs tādu nepirktu?

Link to comment
Share on other sites

Nav jau variantu... ir jāpamin pa ziemu... bet nu man tas process riebjās - sēdēt mājās pret TV un mīt... :p

Sēdpozīcija jau nemainās - sēdi uz sava ričuka taču...

Es domāju ka vari pamēģināt Veloprofā.

Link to comment
Share on other sites

pcruksis
(labots)
Es domāju ka vari pamēģināt Veloprofā.

 

 

Что и требовалось доказать. :)

 

Aizbraukšu, ja pirmdien būs braucams laiks ar felleri uz Veloprofu un pamēģināšu, domāju atkritīs ļoti daudzi jautājumi.

 

+

Izvēle ir tik milzīga, ka nezinu uz kuriem skatīties, galvenais nezinu uz kādiem tehniskajiem parametriem no sākuma skatīties, kuri ir galvenie un kuri ir navaroti?

http://www.actionsports.de/elite-heimtrainer-turbo-muin-fuer-schnellspanner-mod.-2016-3373

 

 

Sēdpozīcija jau nemainās - sēdi uz sava ričuka taču...

Patiešām baidos ka, kad sākšu spiest uz pedāļiem no visas sirds un ja apstāšos uz pedāļiem stāvus, būšu nogāzies ar visu felleri un trenažieri. :( 

Labots - pcruksis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
it.kroplis

Iepērc zābakus un stūres sildītājus. Un brauc ārā. Pie +2 bija pat karsti. Galvenais lai vējš nevar caurpūst. Ja trenažieri ar tendējumu uz MTB treniņu dinamiku, tad  magnēts nav labākā izvēle. Laikam ūdens variants būtu prātīgākā izvēle. Pa visam labi ir kāds sakarīgs trenažieris ~ 400EU sākot. Un nevajag drilēt velo pa ziemu. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...