Jump to content

TV līdz 150€


Peeteris
 Share

Recommended Posts

Sveicināti, biedri.

 

Tēma, jautājums apspriešanai diezgan neierasts, jo parasti šādas tehnikas iegādei budžets ir krietni lielāks, tomēr ceru uz jūsu atsaucību man izpalīdzēt ar jūsu pieredzi un piedāvājumiem.

​Tēmas nosaukumā praktiski viss ir pateikts - nepieciešams TV, līdz 150€, galvenais - vismaz 1x HDMI, RGB SCART, stiprināms pie sienas un būtu jauki, ja bez problēmām atbalstītu 224/240p.

​Tēma izveidota, jo cilvēka īpatnība - vislabāko par konkrēto cenu.

​Skatos uz Philips 22PFT4000/12. Varbūt ir kādi labāki piedāvājumi?

:turned: 

Link to comment
Share on other sites

22 collu diagonale televizoram, tas nav nopietni, tur jau jasez ne talak ka metru no televizora lai ko saskatitu

Labots - Müller
Link to comment
Share on other sites

Long John

Nu nez- par tādu ciparu es skatītos uz ko lietotu.

Pats šovasar nopirku pa 140 Eur  Philips 32" diezgan jaunu modeli- pat kaučkādas Smart funkcijas iekšā.

Bija stāvējis praktiski nelietots "parādes" viesistabā zolīdā ģimenes mājā un tika nomainīts pret jaunāku- "prestižāku".

Viss OK! 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

man ir šāds Philips vienā istabā , tikai biku lielāks - neatceros 24 - vai 26 collas.

 

DIY-iebuvejam-TV-nisa-4.jpg

pirku dēļ tā, ka bija balts un derēja nišā. Vienīgi ņem vērā, ka usb ports un austiņu izeja un laikam arī hdmi būs neaizsniedzami ja liksi pie sienas.

tāpēc ieliku šādu "pagarinātāju" sienā:

 

DIY-iebuvejam-TV-nisa-3.jpg\

 

attēlā kvalitāte - so so, ja ar plazmu salīdzina - led apgaismojums spīd vietām cauri ja tumšs  attēls. Bremzīgs menu un softs.

Man nepatīk ka austiņām ir savs volume level kurš jāregulē caur menu ...nevis no pults "pa taisno".

nav ērti.


dažiem mkv ir skaņas dekodēšanas problēmas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

22 collu diagonale televizoram, tas nav nopietni, tur jau jasez ne talak ka metru no televizora lai ko saskatitu


Tas jau saprotams, bet konkrētā cenu kategorija neatļauj sapņot par kaut ko diži lielāku, turklāt istaba, kurā tiks izmantots TV, ir ļoti maza. Skatīšanās arī un varētu notikt tikai ~ 3,5 metru attālumā.

Skatos arī lietotus, bet manā apgabalā praktiski nekā nav, pats arī esmu bez mašīnas.

Osscar, diezgan glīts risinājums austiņu un USB portiem. Tavs modelis izskatās ļoti līdzīgs (ne identisks) manam noskatītajam. Arī 4. sērija? 
Kā ir ar attēlu - 'neizplūst' ātrās kustībās, cik liels ir skatīšanās leņķis no apakšas, sāniem? Ar plazmu gan nevar salīdzināt, tas gan, it īpaši, ja LED TV no budžeta klases.
Link to comment
Share on other sites

no sāniem biku ir problēmas, bet tas nav kritiski. tāpat parasti skatās pret ekrānu. Jā mans ir vecāks, bet nedomāju ka tur kas baigi mainījies. Par ātrāk kustībām nezinu - neesmu baigi kaut kādas neprecizitātes novērojis...tiesa šis vairāk fona tv vai vakarā ko paskatīties.

Link to comment
Share on other sites

Tikko apskatīju sludinājumus no visas Latvijas un neko jēdzīgu es visiem zināmā sludinājumu portālā, ja godīgi, īsti nemanīju.
Arī kaut kā tomēr sliecos uz jaunas tehnikas iegādi, ja vien neuzrodas labs piedāvājums no lietotajiem manā/blakus pilsētās.

Link to comment
Share on other sites

Skatīšanās arī un varētu notikt tikai ~ 3,5 metru attālumā.

Tepat pirms pāris mēnešiem topikā jau tika gandrīz vienprātīgi atzīts, ka tādā attālumā jābūt vismaz 42-46 collām kā minimums.

 

un būtu jauki, ja bez problēmām atbalstītu 224/240p.

Emm.. Tu kaut ko nejauc? Pat CRT TV kopš 1950-ajiem gadiem atbalsta 576i, savukārt mūsdienu TV jau pēdējos desmit gadus atbalsta 720p un pēdējos sešus gadus 1080p...

 

Tikko apskatīju sludinājumus no visas Latvijas un neko jēdzīgu es visiem zināmā sludinājumu portālā, ja godīgi, īsti nemanīju.

Es nezinu, vai mēs skatījāmies to pašu ss.lv, bet es tikko atradu vairāk kā desmit sludinājumu zem 100Eur un pat par 42 collu TV. (kaut vai piem. https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/tvs/lcd/bfihmh.html  un https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/tvs/led/bkkxmk.htmlun  https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/tvs/lcd/hgnkk.html un drusku dārgāk https://www.ss.lv/msg/lv/electronics/tvs/lcd/pliel.html ). Pats vēl nesen atdevu veco 32 collu Samsung LCD vasarnīcas kaimiņam par 40Eur, un jau likās ka padārgi noplēsu onkam.

Labots - J.Reinis
Link to comment
Share on other sites

^

Nē, diemžēl, nejaucu. Bieži vien jaunie TV vienkārši neuztver šādu signālu un praktiski vienmēr izmanto "supertehnoloģijas attēla uzlabošanai", kas dara tieši pretējo, kontrolējamam videosignālam tas rezultējas ar ievades aizkavi.

 

Nav jau slikti tavi minētie varianti, tomēr daudzi ir diezgan paveci - 2007.,2009. gads un HD ready; neesmu īsti pārliecināts, vai būtu jēga braukt 4h uz Rīgu pēc kāda no šiem TV.

Zoom variants izskatās labs, jāapameklē kurjers un jāuzzina, vai sludinājums vēl aktuāls.

Link to comment
Share on other sites

Es no tāda attāluma skatos 42'' un teiktu ka lielāks nebūtu par skādi!

 

Es no tāda attāluma skatos 65'' un teiktu ka lielāks nebūtu par skādi!

 

Troļļošanu pie malas, pats pārdevu 42" LG 1080p par 100 eiro pagājušogad. Tā kā domāju, ka lietotu būs viegli atrast.

Labots - eddyboi
Link to comment
Share on other sites

Cerībā, ka kādam ir bijusi saskare šajā tēmā, ir iedziļinājies kaut kad informācijā, salīdzinājumos un nekautrēsies padalīties ar padomiem, pieredzi.

Ir vēl lietots variants Philips - 32Pfl7404H pa 90€

Modelis, ja nemaldos, 2009.gada - neglītāks un biezāks, nekā mans augstāk minētais variants, kas pašlaik tiek pārdots veikalos, bet ir bijis daudz augstākas klases un ir 32". Kādas varētu būt būtiskākās atsķirības funkciju, attēla, skaņas kvalitātes aspektos?

Labots - Peeteris
Link to comment
Share on other sites

 

 

ādas varētu būt būtiskākās atsķirības funkciju, attēla, skaņas kvalitātes aspektos?
Tui uz viņa taisies skatīties SD TV, gribi zem 100Eur, un vēl par bildes 'kvalitāti' cepies? Nu puis... 
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

kāds tagad atcerēsies 7 gadus veciem tv kurš rādīja labāk? pie tam specifiskiem modeļiem? un tu vēl nezini, cik nolietots tas tv ir ...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Emm.. Tu kaut ko nejauc? Pat CRT TV kopš 1950-ajiem gadiem atbalsta 576i, savukārt mūsdienu TV jau pēdējos desmit gadus atbalsta 720p un pēdējos sešus gadus 1080p...

Atbalstīt ta atbalsta, bet bieži vien lētie modeļi upskeilo tik drausmīgi, ka labāk nav pat vērts skatīties.

Mēs vienam čomam tā iegrābamies ar TV: aizbraucām uz Cenu Klubu pirkt TV, pieslēdzām klāt HDD un atskaņojām 1080p materiālu. Tā kā 32" Sharp bija ar metāliska izskata rāmi (izskatījāš labi) un šo materiālu rādīja normāli, to arī paķērām. Vēlāk mājās čoms secina, ka ar parasto materiālu ir tādā dimbā.

Man ir aizdoma, ka tam iepriekš mestajam Funai īpaši labāk ar upskeilošanu arī nebūs.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Saprotu, J.Reini, nav gudri cepties, drīzāk pat muļķīgi, bet SD TV netiks skatīts, tur jau tā lielā bēda. Ja būtu iespējams, istabā ieliktu CRT, bet tas konkrētajā mazajā istabā galīgi nekur neiederas gan izmēru ziņā, gan vizuāli; vajadzīgs arī HDMI brīžos, kad netiks TV izmantots tā paredzētajam mērķim, kur darbs ir ar 240p/480i signāliem. Budžets nav stiepjams, jo jau tā ir diegan pastiepts, tā kā netiek iegādāts TV ģimenei skatīties kino.

Sliecos uz jaunākajiem modeļiem, jo, cik zinu, vecākie cieš ar attēla izplūšanu ātrās kustībās un attēla aizkavi, it īpaši 240p signālos.

Diskusijas būtība dīzāk bija noskaidrot, vai ar konkrētā TV iegādi smagi neiegrābšos, bet aizmirsu (vai drīzāk nevēlējos) pieminēt konkrētāku informāciju.

Paldies visiem par atbildēm, bija pietiekami daudz arī noderīgas informācijas. Mēģināšu skatīt kādus lietotos, kā zoom piedāvāja, bet ja neizdosies - ņemšu vien philips no veikala.

 

Paldies, lai jums jauks vakars!

Es vēl kādu laiku sekošu šajai diskusijai, varat rakstīt ieteikumus, es izlasīšu.

Link to comment
Share on other sites

bet bieži vien lētie modeļi upskeilo tik drausmīgi, ka labāk nav pat vērts skatīties.

Ir lietošanā pāris gadus vecs 23" LG, ar SD signālu tiek galā daudz labāk kā 2008.gada pusdārgā gala Sony, procesoru attīstība tomēr uz vietas nestāv. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Drīkst jautāt - no kurienes tu to 240p signālu rausi?
Jā, man šis arī interesē - ņemot vērā, ka pat LTC virszemes dekoderis slēdzas caur HDMI, un pat tam ir savs upscalers... 
Link to comment
Share on other sites

Sen atpakaļ man bija Nokia N95, to varēja pieslēgt televizoram, ja nemaldos, deva ārā 320x240.

Link to comment
Share on other sites

Vajadzība autoram ir īpatnēja, tas tiesa, it sevišķi pēc p, bet

 

 

 

Jā, man šis arī interesē - ņemot vērā, ka pat LTC virszemes dekoderis slēdzas caur HDMI, un pat tam ir savs upscalers... 
 

 

Tā gluži nav, jo samērā daudzi izmanto pēdējās paaudzes CRT un dekoderi ar SCART vai banāniem (RCA). Par apskeilu - ja laiž caur HDMI uz lētu LED, tad mēdz būt tā, ka ir vērts paspēlēties ar izšķirtspējām dekodera izejā, lai iegūtu optimālu bildi. Man gan bērna 26" LEDam sanāk smukāka bilde, ja laižu no SAT tunera SD kā 576i un TV pats apskeilo, bet tas jau atkarīgs no konkrētā dekodera un TV. 

Link to comment
Share on other sites

Nu esmu visnotaļ drošs, ka autors to dekoderi slēgs pie LCD caur HDMI, nevis banānu. A dekoderam var konfigurēt izšķirtspēju vai tad?

Link to comment
Share on other sites

A dekoderam var konfigurēt izšķirtspēju vai tad?

var, tiem kuri 2-10x daargaaki par shtruntbokshiem

 

nu gan saak iestaaties stadija,

kad pashi teljuki pielaagojas leetaakajiem shtruntbokshiem

un saak ignoreet taadas "nevajadziigas" atziimes, kaa piemeeram aspectratio

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Virtuvē tika uzlikts philips budžeta FHD  LED  neliela izmēra. Cena ap 125 EUR par jaunu. Gribējās max tuvu pie sienas pielikt, ar neregulējamu stiprinājumu kurš ir ar distanci 15mm no sienas ....te tev nu bija slim tv..kuram tīkla vads torčī 5cm no "pakaļas"....neko darīt - tika apstrādās ar nazi un sakarsēts ar fēnu  un salocīts...izdevās salīdzinoši tuvu sienai novietot. Bilde virtuvei ok no HD kanāliem un USB ripiem. (tiesa usb nācās pagarinātāju pielīmēt aizmugurē lai ērti flešku iemest) . Biku led sit cauri melnajam un no apakšas skatoties biku krāsās zūd...bet nu par to cenu un virtuvē fonam ir ļoti ok. Gribējās pelēku vai metālisku ( lai pie virtuves tehnikas iederas) ...bet tādi nebija...

 

IMG-20161203-105312.jpg

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Starp citu, jā, nopirku augstākminēto Philips 22PFT4000/12, arī piestiprināju pēc iespējas tuvāk sienai. Ar 240p signālu strādā labāk, nekā biju gaidījis. Viss pārējais, kā jau Osscar minēja. Ir ļoti ok par ~125€.

Link to comment
Share on other sites

Lielākoties Sega Genesis + Sega CD, retāk arī citas ierīces, datori no tā laika perioda.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...