Jump to content

Masīvkoka galds


inverno
 Share

Recommended Posts

Meklēju masīvkoka galdu: vienkāršu, stabilu, neizvelkamu - koka plāksne + 4 koka kājas. Kalpos kā rakstāmgalds.

Un tādu atrast nav nemaz tik viegli - ierakstot meklētājā, parādās niecīgs piedāvājums.

 

Šāda tipa: http://kraktakokdarbi.lv/virtuves-mebeles/ (1. bilde ar bērzkoka galdu).

 

Biedri, ja kādam mājās ir kas līdzīgs, varbūt varat ieteikt, kur pirkāt vai pie kura galdnieka pasūtījāt?

Kas jāņem vērā, pasūtot šādu galdu? Kā ar kopšanu?

Ar kādu aptuveno summu būtu jārēķinās (protams, tas atkarīgs no koksnes)?

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Pagājušajā nedēļā sīkajam no šī kantora koka galdiņu iegādājos. Var uzprasīt, vai ir lielāki pieejami.

https://www.ss.lv/msg/lv/for-children/children-furniture/tables/gldpf.html

 

Ja esi gatavs maksāt 2-3x vairāk, nekā galds maksā veikalā, tad var meklēt galdniekus un taisīt specpasūtījumu.

Link to comment
Share on other sites

Augšējā attēlā redzamais būs neērts kā rakstāmgalds, jo galda kājas turošie "palīgkoki" traucēs lietotāja kājām. 

Tur labāk būtu kompakts metāla profilu rāmis.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

(1. bilde ar bērzkoka galdu).

tas galds ir labs, man pat ir doma ', ka varētu šādus taisīt ....,

bet autoram, uz mani neceri ..., neesmu vēl nobriedis .... 

Link to comment
Share on other sites

Man ir divi tādi jysk ozolkoka galdi. Latos viņi bija ap 180, tas pats jau vien ir. Reāli masīvs, knapi viens var pastaipīt, arī izmantoju kā datorgaldu. Var staigāt pa virsu (~110kg).

Nesen viņiem vēl bija atlaides uz šiem.

Labots - marrtins
Link to comment
Share on other sites

Ozolkoka galds jyskā atgādina joku par salātu ēšanu McDonaldā (patiesībā tīri OK :D )

bet jā, tas ķīniešu ozols noteikti būs labāks par Lv priedes izstrādājumiem.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu var jau ieiet blakus veikalā un paņemt precīzi tādu pašu pā 600ls, nav problēmu (reāls gadījums)

Kopš kura laika priede ir masīvkoks? Ā, pareiz - Latvijā.

Link to comment
Share on other sites

Ja ir zemi interjeriskie uzstādījumi, var pa lēto uztaisīt no 30mm finiera saplākšņa. Kājas, šķērskokus, ja vajag, var arī no tā paša saplākšņa, vai nopirkt metāla kājas depītī. Fancygāku paskatu var dabūt paņemoties ar smilšpapīru. Materiālu izmaksas varētu būt ap 50-70€. Plus, darbaprieks!

Link to comment
Share on other sites

kurtka, jā, es tieši apsvēru variantu pašrocīgi taisīt. DEPO par pieņemamu cenu noskatīju masīvkoka plātni (ozols ~114 EUR), bet vēlos pieskaņotas koka kājas... Prasts metāls visu to smukumu tikai izbojās.

 

JYSK piedāvājums jau izpētīts. Man pat no tā visa klāsta vislabāk patika šis - https://www.jysk.lv/galds-hamina-1.html. Tas gan ozolkoka saplāksnis, bet pluss tāds, ka plāns un taustei patīkams, nav raupjš.

 

Mežaveci, paldies par linku no ss.lv. Tur nebija meklēts, bet, pateicoties Tavai saitei, uzgāju, šķiet, ideālo variantu - https://www.ss.lv/msg/lv/home-stuff/furniture-interior/tables/cjdkk.html.

 

 

 

tas galds ir labs, man pat ir doma ', ka varētu šādus taisīt ...., bet autoram, uz mani neceri ..., neesmu vēl nobriedis ....

Laba ideja - lai Tev izdodas! Galvenais - laiku un uzņēmību. Atceroties Tavas forumā liktās koka darbu bildes, Tev ir ķēriens uz to.

Link to comment
Share on other sites

Man ir divi tādi jysk ozolkoka galdi. Latos viņi bija ap 180

 

Es šitādu dabūju pa 99 LVL uz atlaidēm, bet tas bija 7 gadus atpakaļ. Viss paliek dārgāks. 

 

p.s. Sorry, apskatījos "izdrukās", pa 129 LVL es to galdu pliku bez atvilknēm dabūju. Plus vēl tāda paša materiāla kumodi paņēmu. Tobiš sieva paņēma.

Labots - ggg97
Link to comment
Share on other sites

NeticuNevienam

Galdu vai logus un durvis, izgatavot nav problēmu. Attiecgi no materiāla, objekta izmēriem, cik grūti apstrādājas, izmaksas. Materiāls varētu būt savs.

Diemžēl, ar elektrības celšanos, citu papīra būšanu dēļ, cenas pieauga  proporcionāli. Un nevienam to vairs nevajag. Iekārtas stāv, pašam cits algots darbs tagad. Haltūrām laika neatliek.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...