Jump to content

GPU izvēle 2016. gadā. Nobalso arī Tu!


Microstar
 Share

Nobalso par to videokarti kuru tu šobrīd lieto.  

84 members have voted

  1. 1. Nobalso! Ja tu lieto kādu no zemāk redzamajām AMD vai nVIDIA videokartēm.

    • nVDIA GeForce GTX 1080
    • nVIDIA GeForce GTX 1070
    • nVIDIA GeForce GTX 1060
    • nVIDIA GeForce GTX 1050Ti
    • nVIDIA GeForce GTX 1050
    • AMD Radeon RX 480
    • AMD Radeon RX 470
    • AMD Radeon RX 460
    • nVIDIA GeForce GTX 980Ti
    • nVIDIA GeForce GTX 980
    • nVIDIA GeForce GTX 970
    • nVIDIA GeForce GTX 960
    • nVIDIA GeForce GTX 950
    • AMD Radeon R9 Fury X
      0
    • AMD Radeon R9 Fury
    • AMD Radeon R9 390X
      0
    • AMD Radeon R9 390
    • AMD Radeon R9 380X
    • AMD Readon R9 380
    • AMD Radeon R7 370
      0


Recommended Posts

Tātad nolēmu ielikt nelielu aptauju kur būs jānobalso par GPU izvēli 2016. gadā. Attiecas tikai un vienīgi uz jaunajiem 2014 - 2016. gada GPU. Šī aptauja tika speciāli veidota, lai pārbaudītu cik realitātē AMD videokartes vel ir populāras, un vai vispār viņas kāds vel pērk, un kāda ir procentu/skaita attiecība. Protams to mēs varam noskaidrot tikai, un vienīgi vienā veidā balsojot! Nobalso ja kāda no tavām videokartēm ir redzama šajā aptaujas sarakstā.

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

Microstar

 

 

Pilnīgi bezjēdzīga aptauja.
Nu kā to ņem gribas tomēr redzēt cik liela atšķirība ir 2016. gadā. 
Link to comment
Share on other sites

Es gribētu teikt, ka tēmas autors cenšas uzkurināt kārtējo fleimu. Nevaru iedomāties citu iemeslu šitik melns/balts aptaujai. Tātad - autoram pienākas banāns par fleima izraisīšanu :)

Link to comment
Share on other sites

Es nobalsotu, ja man būtu kāds no tiem grabuļiem.

Kā šķiet, cik to balsotāju forumā būs?

Link to comment
Share on other sites

Microstar

 

 

Diemžēl aptaujā tāds variants nav paredzēts.
Aptauja jau arī ir speciāli priekš 2016. gada GPU, kā tika minēts aprakstā. Reāli lai saliktu visus vecos GPU vienkāršī nepietiks vietas, jo šķiet, ka ir tikai divdesmit balsošanas iespējas. 
Link to comment
Share on other sites

Microstar

Kaut kā pamaz to balsu tikai divi nobalsojuši pagaidām 1:1 Balsojiet! Neticu ka tik maz cilvēkiem ir jaunās videokartes.

Link to comment
Share on other sites

Microstar

Kādēļ neviens neko neieminējās ? Šodien tik pamanīju, ka ir iespējams nobalsot tikai par abiem variantiem nu tas ir izlabots! Tāpēc jau domāju kādēļ tik maz to balsu.

Link to comment
Share on other sites

Microstar
Un kāpēc aptaujā nav iekļauta 16. gada Intel grafika? Tāpēc ka tad tā uzvarētu ?

Intel iGPU tas jau ir pavisam cits stāsts tā pat, kā AMD APU kurš arī ir tiešais konkurents nevis diskrētās videokartes! Ja salīdzina AMD APU ar intel iGPU tad intel viennozīmīgi būs populārāks tur pat apspriest nav ko.

Pagaidām 8:0 nVIDIA labā.

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

 

 

pavisam cits stāsts

Neredzu nekādu STĀSTU , tikai aicinājumu balsot par izvēli 2016. gadā, par pavisam mazu daļinu no piedāvājuma ... gan jau arī viens otrs gameris šogad pērk iepriekšējo paaudžu kartes ....

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Microstar

 

 

Neredzu nekādu STĀSTU , tikai aicinājumu balsot par izvēli 2016. gadā, par pavisam mazu daļinu no piedāvājuma ... gan jau arī viens otrs gameris šogad pērk iepriekšējo paaudžu kartes ....
Varētu jau salikt visu populārāko kas ir pieejams 2016. gadā, bet ir viens, bet balsošanas iespējas ir tikai divdesmit, un nez vai viss salīdīs iekšā. 
Link to comment
Share on other sites

Microstar

Update tagad ir iespēja nobalsot par kādu no desmit AMD vai desmit nVIDIA videokartēm kuras pēc manām domām ir vispopulārākās 2016. gadā. Divdesmit balsošanas iespējas tas bija viss ko varēja salikt!

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

Fantamass

 

 

Izkāp no 2005, pedāli. 
Nu paga, paga puis! Tad kādēļ rubb ir tik ļoti neapmierināts ar AMD produkciju? Uz šo jautājumu viņš tā arī neatbildēja.
Link to comment
Share on other sites

Imbaworld

Man personīgi ir bijusi tikai viena amd karte un tā ir r9 280x. Pēc iegādes pagāja aptuveni nedēļa un pārdevu, tā vietā paņēmu gtx 770 gigabait ražotu. 

Neko sliktu nevaru teikt par amd, varbūt pieredzes trūkuma dēļ, bet piekrist par draiveriem īsti nevaru, Man liekās tolaik mani vairāk, vai mazāk nepamierināja temperatūras, lai gan gugle teica, ka viss tas esot tip top. 

 

Es par nvidia.  :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu paga, paga puis!

Es teicu, ka esmu neapmierināts? Jā, tas bija labu laiciņu atpakaļ, kad superīgās AMD tehnoloģijas man radīja zaudējumus (CPU parāva līdzi mātes plati un HDD ar datiem, kuri tika renderēti ~nedēļu), vienkārši tagad es labāk nedaudz piemaksāju un paņemu ne AMD dzelžus. Tas arī izrādījās pareizais lēmums, jo pie līdzīgiem scenārijiem viss ir OK jau daudzus gadus un uz daudziem kompjiem, kuriem noslodze ir tuvu max 24/7.

 

Tas, ka AMD ir vajadzīgs - tas 100%, konkurentus Nvidia vajag. Tā ka esmu tikai par to, lai AMD attīstās un konkurē ar Nvidia/Intel. Tā teikt, savtīga interese, kaut arī pats AMD nekad nelietošu :)

 

Kaut gan OK, iespējams, ka kādreiz arī būs kaut kas, kur šie izkonkurēs Nvidia/Intel nevis sintētikā, bet reālajos scenārijos. Tad, var būt, arī pamēģināšu sarkanos...

Link to comment
Share on other sites

Jā, tas bija labu laiciņu atpakaļ, kad superīgās AMD tehnoloģijas man radīja zaudējumus (CPU parāva līdzi mātes plati un HDD ar datiem, kuri tika renderēti ~nedēļu), vienkārši tagad es labāk nedaudz piemaksāju un paņemu ne AMD dzelžus.

Ja nav noslēpums kas tad tas bija par tādu zvēru kurš tā vienkārši nokūpēja, un kāda bija dzese ? Man pašam ir bijušas tikai divas AMD videokartes HD4670 un ATI Mobility Radeon HD 5730 kura pēc pāris mēnešu lietošanas vienkārši nobeidzās, un tas nebija pārkaršanas vainas dēļ. Vel ir bijušas kaudze ar nVIDIA videokartēm sākot ar 7100GS, G105M, GT 240, GTX 470, GTX 670, GTX 770, GTX 780, GTX 970, GTX 980 un šodienas GTX 1070 ar nobeigšanos šīm kartēm problēmu nav bijis vismaz tajā laikā kamēr es viņas tiku lietojis. Kā bija ar AMD draiveriem godīgi sakot vairs neatceros. Ar nVIDIA draiveriem pa lielam it kā viss ir kārtībā kaut arī internetā šad tad mēdz uzpeldēt kāda informācija par draiveru problēmām. Personīgi nepatīk jaunais GeForce Experience vecais likās labāks, vienkāršāks. ShadowPlay arī vairs nav tas, kas bija kādreiz, jo tikko iesākot rakstīt video ir manāmi reāli FPS dropi kādu agrāk nebija. Acīm redzot Huangs ir nedaudz izlaidies. Gribētos redzēt ko no sevis parādīs AMD Zen, un Vega cerams jau, ka šie sastādīs veiksmīgu konkurenci citādi mums lietotājiem labas cenas neredzēt kā savas ausis.

Labots - @rmands
Link to comment
Share on other sites

Microstar

Update! Pagaidām 51 : 12 nVIDIA labā. AMD lietotāju ir 4.3 reizes mazāk.

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

Man joprojām griežas r9 280x :) Balsojumā tāpēc nepiedalījos ;) Mūžīgais kašķis Intel vs AMD vs Geforce turpinās ;) Protams ja no šī trijnieka pazudīs vidējais spēlētājs, cenas aizlidos kosmosā ... 

Link to comment
Share on other sites

Microstar

Njā interesanti neskatoties uz nepārāk zemo cenu GTX 1070 ir populārākā/pirktākā videokarte šajā forumā vismaz pagaidām apsteidzot GTX 1060, un visas pārējas mid-range kartes par lielu gabalu.

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

fhd neredzu vajadzību pēc 1070. respektīvi 1060 vai 480 kāda nu kuram krāsa labāk patīk, imho.

Link to comment
Share on other sites

Microstar

 

 

fhd neredzu vajadzību pēc 1070. respektīvi 1060 vai 480 kāda nu kuram krāsa labāk patīk, imho.
Tagad GTX 1060 ir izrāvusies vadībā, kā populārākā/pirktākā videokarte.
Link to comment
Share on other sites

Radeon R9 200 sērija ir tāda sprāgulīga cik reižu nav dzirdēts par šo karšu priekšlaicīgu atteikšanos darboties. To var palasīt gan šeit, gan eoz forumā.

Link to comment
Share on other sites

Joprojām neredz Inteli aptaujā ... lai apgalvotu

 

 

Njā interesanti neskatoties uz nepārāk zemo cenu GTX 1070 ir populārākā/pirktākā videokarte šajā forumā
Labots - Dils
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Microstar
Joprojām neredz Inteli aptaujā ... lai apgalvotu

Kā jau iepriekš minēju te nav vietas, lai ieliktu to inteli, un intel tā nav diskrētā grafika. 

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

 

 

fhd neredzu vajadzību pēc 1070. respektīvi 1060 vai 480 kāda nu kuram krāsa labāk patīk, imho.
 

tiesa gan, musu platuma grados nav verts nemt rx 480, jo internetveikalos visletaka gtx 1060 ir letaka neka  visletaka rx480 pa kadiem padsmit eur, lidz ar to sai kartei zud jebkada jega. vot statos dzivojot butu jega nemt, jo tur rx 480 ir nedaudz letaka ka gtx 1060, kas ir normali, jo ta karte 95% speles ir vajaka.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...