Jump to content

Lamināts uz koka grīdas


Wheeler
 Share

Recommended Posts

divkomponentnieces uzklāšanai vajag skafandru vai narkomāni jāpieaicina.

Vivacolor Olympia 5 gadi kā uzlikta laukos pirmajā stāvā, ir padilis dažās kritiskās vietās . citādi visa grīda ļoti ok.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Neliels update ..

 

Pa brīvdienām nedaudz pašancēju, vienā no istabām ( 16m2 ) kā arī virtuvē ( 6m2 ) izdomāju, ka skrūvēšu skrūves ( 5x50  kocinieces ), katrā dēlī laidu pa 2gab, pa abām telpām izgāja ap ~ 600 skrūvēm, iztērēju ap ~ 11 eur, pirms skrūvju skrūvēšanas, izurbu visus skrūvju caurumus ar 3.2mm urbīti.

 

Rezultāts pat ļoti ok, grīda savilkās, pārstāja čīkstēt kā arī mazliet izlīdzinājās, uzliku pa virsu isoplastu un tad laminātu,, nekādas kustības un čikstoņas ! :)

Ziemīšos jāpabeidz pārējās telpas :)

 

Neliels kadrs no procesa ..

 

original.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Pārtaisu vasaras mītnē mantu novietni par istabu un meklēju grīdas dēļus ~20 m2 platībai. Varbūt kādam ir kāds sakarīgs variants ko piedāvāt vai variet ieteikt kur pameklēt? Ideāli būtu vecie, bet ja nē, tad vismaz kas nav zaļi. Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Ja grīdas dēļi nav ar spundi, labāk pat neeksperimentē, rezultāts ir liela miskaste! Jā piebilde, ozols vai osis, minimums 3 gadu kaltēts!! Viss pārējais būs papista nauda!

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

@jema, paldies, bet šoreiz nevajag padomu, vajag dēļus! :p Un jā, aizmirsu piebilst, interesē priede.

Link to comment
Share on other sites

Nē nu ja patīk škirbaina, čīkstoša grīda... 

Takš iekš ss.lv daudzi piedāvā žāvētus, kalibrētus dēļus! Nav nekāds deficīts! 

Arī ar spundi un pusspundi! 

Bet nu sev es tādu grīdu negribētu - priede labi uzņem mitrumu un maina izmērus......

Link to comment
Share on other sites

Pirms 53 minūtēm , Racer teica:

piebilst, interesē priede.

Uz grīdas, tev dāmas čībiņās skries???? :shok:

Link to comment
Share on other sites

Un vēl viņa ir mīksta - piemēram no "špiļkām" paliek smukas bedrītes....

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Ronalds_ teica:

piemēram no "špiļkām" paliek smukas bedrītes....

Un es par ko???? Žopa, pašam tāds grīdas, vienā vietā!

Link to comment
Share on other sites

Ak jā, ar lietotiem būs lielas problēmas! Pirmkārt jau lai tos labumus, piemēram eļļas krāsas, kas viņiem virsū saziestas dabūtu nost....

Un ja dēļi spundēti, tad viņus noņemt nesalaužot ir praktiski neiespējami - esmu mēģinājis. 

Link to comment
Share on other sites

Pukinens
pirms 2 stundām , Racer teica:

@jema, paldies, bet šoreiz nevajag padomu, vajag dēļus! :p Un jā, aizmirsu piebilst, interesē priede.

Priedi?! Kamon, tā tak vismīkstākā suga. Pat uz mēbelēm aiz katra rupjāka pieskāriena paliek "grāvis". Un tu gribi uz grīdas!!!

Link to comment
Share on other sites

Vot gribās visiem viedokli izteikt. :D Ok, man ir priedes grīdas abās mājās un bija savulaik dzīvoklī. Krāsas ir noslīpējamas bez problēmām. Vecos dēļus var normāli izņemt un salikt - kā jau rakstīju iepriekš šai tēmā, Rīgas mājai no Miķeļtorņa atveda vecus dēļus ar n-tajām krāsas kārtām i neko - salika, noslīpēja un salika, nekas tur nestaigā īpaši. Piekrītu, ka mīksta, bet ir silta un vispār - patīk. Ik pa 10 gadi var pārslīpēt/pārlakot. Īsāk sakot - joprojām interesē vai kādam ir konkrēts piedāvājums, nevis viedoklis?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

7/23/2017 , 02:19, Pukinens teica:

Priedi?! Kamon, tā tak vismīkstākā suga.

Vispār jau, cik man zināms, 95% gadījumu grīdas dēļi tiek gatavoti no priedes. Nav dzirdēts, ka būtu dēļi no lapu koka un egle ir par daudz zaraina. Un normāli pa istabu špiļkās nestaigā. Bet virsū protams jāliek nikna klasiskā laka vismaz 2 kārtās, kas pietiekami dziļi iesūcas un padara virsmu cietāku. Divkomponentu nevajag, var lietot vienkomponenta.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izdevąs vakar veiksmīgi Zvejniekciemā pa sviestmaizi 6 eur/m2 dabūt labus dēļus. Cilvēki pārdeva, jo mainījās plāni. Vēl 38 m2 palika, tos šodien man čoms savāca. Par slīpēšanu/lakošanu - tur man jau 20 gadus zināma ukraiņu brigąde uztaisīs uz ūsiņ. :)P_20170725_163722.thumb.jpg.4288bdf4f196af5feaaea59d4d237153.jpg

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...