Jump to content

Sony KDL-48WD655 vs KDL-48WD650B


itanium
 Share

Recommended Posts

Labrīt,

Varbūt kāds spēs mani apgaismot, paskaidrojot starpību starp šiem diviem TV modeļiem:

  • Sony KDL-48WD655
  • Sony KDL-48WD650B
Abi divi no vienas sērijas (WD6), 2016. gada line-up, cenas arī teju identiskas (650B ir pavisam nedaudz dārgāks).

Es pats laikam vairs nemāku meklēt.

Link to comment
Share on other sites

Tikko pamanīju, ka specenēs, tomēr, ir viena atšķirība: 655 ir IF (BS/CS) Input(s)(1 Side), bet 650B nav.

Zin, paldies, man nesvarīga fīča! :)

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

655 ir IF (BS/CS) Input(s)(1 Side),

 

Kur šķīvi piešķepselēt :)

 

P.s., negribu mācīt un nezinu kādi ir apstākļi, bet ja ņem sev, tad ieteiktu paskatīties uz Samsung 49ku6402

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

Apskatījos, paldies, protams, par ieteikumu, bet diemžēl citā cenu segmentā :)

 

It kā prasīgs neesmu, bet nopirktais Philips 43PUS6101 likās MEGA sūds - atgriezu un palūdzu vietā šo Sony (655).

Ceru uz normālāku paneli (Fiļai bija vertikālas gaišas strīpas, ko, pamanot, vairs nevar neredzēt) un iespēju režīmu ar TV efektiem (TV, Game <- jā, fiļai arī Game mode ir ieslēdzami efekti, tikai Computer nē) attēlot pilnā ekrānā (Fiļa apgrieza malas :/ ).

4K ievērtēju un sapratu, ka man tas nav vajadzīgs.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

nu tas ir reti briesmīgs modelis, filips jāskatās no PUS6401...

 

Nu citā segmentā, būtu patīkami pārsteigts par tā sasmunga spējām ik tieši uz reakcijas laiku un cik vinjiem ir labi ekrāni vidējā segmentā kā arī vismaz futureproof ar visiem uhd un hdr standartiem.

 

Jebkurā gadījumā šis sony būs labāks par to filipsu, lēts uhd panelis ar bresmīgu kontrastu tur bija.

Link to comment
Share on other sites

nu tas ir reti briesmīgs modelis, filips jāskatās no PUS6401...

Yup, kļūda, par ko nācās samaksāt ar savu laiku :/

Nepatīk man TV tirgus, kur specene principā neko par pašu produktu nepasaka...

 

 

un hdr standartiem.

 Starp citu, tam tevis minētajam Samsungam vai ta HDR ir pilntiesīgs?

 

Samsung also advertises HDR but be aware that none of the 6 series models have the hardware to reproduce HDR, hence “HDR processing”. They can receive the HDR material but not reproduce it. 

Avots: http://www.flatpanelshd.com/article.php?subaction=showfull&id=1460114926

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Pilntiesīgs nav gan, bet nu vismaz signālu saprot un mazliet downskeilo, jebkurā gdījumā, šeit vairāk tas, ka panelis izdevies šim aparātam un ir visi hdmi 2.0, usb 3.0 utt, ka arī 4k jau  ir must have (gaidu rējienus, ka tv tak neko nerāda tādā izšķirtspējā)... Citi it kā sūdzs par kustībām, bet, ko var gribēt no vidusgala :)

Link to comment
Share on other sites

4k jau  ir must have (gaidu rējienus, ka tv tak neko nerāda tādā izšķirtspējā)

Vot hz, salīdzināju Big Buck Bunny un Sintel (4k vs 1080p) uz tā mēslainā Philips - neteiktu, ka baigo starpību redzēju, atrodoties ~2.5m attālumā no TV.

Katram savs :)

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Bet nu tas nenoliedzami ir standarts, kas arī paliks, datoru arī kaut kā patīkamāk pieslegt pie 4k ekrāna... Laii nav tā, ka pēc gada, pusotra ir jākož pirkstos, ka nav tas uhd, bet nu tas tā, šeit viss ir atkarīgs vai esi gatavs vēl to 100 pielikt klāt, ja nē, ņem sony

 

Tādēļ arī nekad neiesaku pavisam lētos uhd, viņi rāda dranķīgāk par labu fullhd

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet nu tas nenoliedzami ir standarts, kas arī paliks

Tā viņš tik tiešām ir.

Lai vai kā, paldies par info - tēmu slēdzu, lai nesāktos 4K vs FHD kari. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...