Jump to content

Meklēju cilvēkus, kas spēj izpētīt un angliski rakstīt par tehniskiem tematiem


thekodols
 Share

Recommended Posts

Labdien,

Meklēju cilvēkus, kas spēj rakstīt angliski un māk izpētīt un izprast (a) ar programmēšanu un (b) ar elektroniskām ierīcēm saistītus tematus.

Lai rakstītu šādus rakstiņus:
https://www.slant.co/topics/1449/~electric-skateboard

Rakstāmie temati no (a) čupiņas iekļauj: IDEs dažādām valodām, termināļa emulatorus, logu menedžerus un desktopa vides priekš linukšiem, git klientus, spēļu dziņus, utt; no (b): 3D skenerus, 360 grādu kameras, gudros pulksteņus, mājas automāciju, fitnesa trackerus, laptopus, utt. Kopā kādi 200 temati un saraksts ar tematiem papildinās tā kā darīt būs ko.

Tik nepārproti - temati nav jāzin uz sitiena, bet ir jāspēj tos izpētīt pietiekami dziļi, lai varētu pamatot kas ir labākais x situācijā y un kādēļ.

$150 USD par rakstu. Nepieciešams PayPals naudas pārskaitīšanai. Darbs attālināts.

Ja liekas, ka tas ir kaut kas, kas tevi varētu interesēt, sūti pm un pārliecini mani, ka tu spēsi izprast šos tehniskos tematus un pasniegt veidā, kas ir saprotams un vērtīgs gan iesācējam, gan ekspertam atbilstošajā nozarē. Ja ir preferences tematos, piemini arī to.

Vietas ir vairākas.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Man liekas, ka meklē adatu siena kaudzē. Visi tie, kas grib izpausties, to dara savos blogos. 

 

Kas attiecas uz tehniku, tad ar 150 USD budžets pa īsu, jo gadžetus tāpat neviens nedala pa velti, bet sadarbībai ar kādu bodi nepietiks ar anonīmo personāžu, kurš maksā dolārus.

Link to comment
Share on other sites

thekodols

Tas nav budžets, i.e. nekas nav jāpērk. Maksāts tiek par rakstīšanu un viss tas paliek rakstītājam.

Labots - thekodols
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kā var kvalitatīvi rakstīt par laptopu vai kameru to neredzot? Apskatus parasti veido par lietām, kas stāv veikalā un nav lētas.  Vai arī nav saprotams īsti mērķis, kas tiks sasniegts ar uzrakstīto. 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Lai info apstrādātu pietiek ar tulku un dokumentētāju, kam pietiek pārzināt tehnisko valodu, kas copy-paste no pirmavota pārraksta vajadzīgā formā. No pirksta nevar izzīst kvalitatīvu informāciju. Ir redzēti simtiem mēģinājumu, bet rezultāts nav labāks kā tvnet un tamlīdzīgos saitos, lai kaut nedaudz varētu tuvināties engadget līmenim. 

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Es arī pēc tā dotā piemēra vados. Neticu, ka cilvēks, kas nekad nav skeitojis un/vai lietojis kaut vienu no tiem verķiem, var uzrakstīt kaut ko jēdzīgu. Ar softu ir nedaudz savādāk, bet normālu apskatu par IDE var uzburt tikai eksperts, bet pie mums būs ilgi jāmeklē kādu, kurš vēlētos ieguldīt laiku.  

 

Ok, tā nav mana darīšana, ka top kārtējais zema līmeņa portāls, tikai informēju gribētājus par riskiem.

Link to comment
Share on other sites

Var, var sarakstīt. Nav tik traki. Tie raksti jau nav ekspertiem domāti. Eksperti paši visu zin, tikai reti kad māk rakstīt.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Daudzi jau sameklē esošus rakstus un "nospino" sarakstot viņus kopā. Latvijā par 3-4 lpp. ( ar paragrāfiem ) prasa līdz 100 Eur.

Jo specifiskāka tēma, jo vairāk prasa. 150 USD ir ~ 140 Eur, tā kā tālu no patiesās cenas nav, bet piedāvātajā variantā apjoms izskatās lielāks un specifiskāks.

Iedošu bijušajai kolēģei, lai izvērtē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Piemērs ir pašā sākumā, tev ir iespēja novērtēt darbu.

gala rezultāts ir redzams. nav redzami sākumdati. ja katrs tajā rakstā redzamais fakts ir "jāizpēta", tad maksa manprāt ir neadekvāta.

(kā darbadevējs novērtē - cik laika būtu jāveltī viena raksta uzrakstīšanai, vidēji?)

Link to comment
Share on other sites

thekodols

Nedēļā ar rakstu-pusotru var tikt galā. Sākumdati mainās atkarībā no temata, bet ne tur paiet lielākā daļa laika. Lielākā daļa laika paiet izprotot kuri no visiem datiem ir svarīgi. Plus, specifikācijas datu rokā sadzīšanai ir palīgi un augsta līmeņa mērķu nospraušanai palīgā nāk redaktors.

Link to comment
Share on other sites

Pa 150USD dienā pa brīvo laiku varētu arī kautko uzrakstit, vismaz kautkas daļēji savādāks.

Bet nu pa dienu diezvai kautko saprātīgu izdosies uzrakstit. 

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nezinu, es kursoram latviski rakstīju par velti, jo man patika to darīt. Tiesa, tagad pašvaki ar laikiem.

Autor, ar inglišu man viss ir ok, ja gribi, varam vienu izmēģinājuma raksteli par gadžetiem uzbliezt. Vienīgā atruna - foto lietas pagaidām apskatu tikai kursorā.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...