Jump to content

Administratīvā pārkāpuma protokola pārsūdzēšana


Hematogēns
 Share

Recommended Posts

Varbūt, kāds varēs palīdzēt

    Rīgā, Apstājos  pie Copy PRo uz 5 min pus mašīna man bija uz gājēju celiņa.( Biju ieslēdzis avareikas). Nāku ārā ceļinieki jau gaida. Šiem iedodu tiesības, Pēc tam saņemu protokolu pa 40EUr, ka esmu nepareizā vieta apstājies , pārkāpjot cela zīmi 326. Pēč tam šie momentāni aizlaidās neprasot nekādus paskaidrojumus.

   Tad jautājums vai varu pārsūdzēt un varbūt var ieteikt kā to darī.

Paldies

Link to comment
Share on other sites

nu ja viņi būs nofočējuši tavu auto tieši tajā momentā, kad avareikas bija tumšas, tad ar to pārsūdzēšanu šaubos, ka sanāks tikt sveikā cauri.

protams, ka var jau pieprasīt viņu video reģistratora video, kur ir fiksēts fakts, bet... būsim reāli, šaubos, ka būs tik liela pretīm nākšana no ceļinieku puses.

 

p.s. neviens jau vel nav aizliedzis visādus Bez Tabu, ja šie tev uzliek mīksto.

Link to comment
Share on other sites

Kāds Tev pamatojums pārsūdzībai?

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Apstājos  pie Copy PRo uz 5 min pus mašīna man bija uz gājēju celiņa

tu ampli nākamreiz piebrauc pie Brīvības pieminekļa pakājes "ziedus nolikt", arī tikai uz 5min... 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Izliktu trijstūri un attaisītu kapotu, tad nebūtu 40eur.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

a) šķiet, ka sods par trijstūra neuzlikšanu ir mazāks, liek lielāko (ja tāds vispār ir :D)

b) teorētiski varēja arī uzlikt sodu par avārijas gaismu izmantošanu nevietā...

c) triks ar trijstūri, atvērtu kapotu un ieslēgtām avārijas gaismām ir nevietā, pasēdēs blakām un pagaidīs kamēr atbrauc vilcējs.. 

 

bet nu šajā gadījumā puiši redzēja, ka izej no copypro, sēdēja un gaidīja ... sodu pārsūdzēt neizdosies

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Tāpat uzrāvos, neko nemēģināju, jo zināju, ka vainīgs, viņi tādās vietās sēž un dežūrē ar aizpildītu protokolu, viņiem vajag vienu minūti! Par savu augstprātību ir jāmaksā, es vairs tā nedaru, pietika ar vienu reizi!  :)

Link to comment
Share on other sites

Ja man vajag uz 5min, tad es labāk noparkojos tuvākajā P, iemetu kaut kādus 80 centus un ar mierīgu sirdi eju 5 minūšu darīšanās.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

>Hematogēns. Nav jēga dēļ 40eur uzvilkties, dabūsi nomaksāt pie TA. Pieņemu šie pie nākamā tāda pat arī aizlaidās lai papildinātu savus ieņēmumus. Bet ja pa tiešām gribi tālāk pārsūdzēt, tev jābūt pierādījumiem, kad VP "aizlaidās", "nepaskaidrojot", kur tas viss ir??? Boot foruma jaunizveidotā topikā?  

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

VP ar tādu kuiņu nenodarbojās, tur ir smalkie ušakova kalpiņi no MP  :)

Link to comment
Share on other sites

Jema, ....VP, ... vienkārši korekti uzrakstīju. Tēmas autors sastādītajā APP pret viņa a/m, KAS bija protokola sastādītājs to nenorādija "ceļinieki" ir tas pats,kas "..laukos, vecmāmiņai". Varēju arī rakstot citādāk noformulēt: ''menti vai pusmenti un pēdējiem pielīdzinātie" :)

Link to comment
Share on other sites

Sorry, tas ir pamatojums tagad piepisties! Es jau uzrakstīju dzīves īstenību Rīgā, ceru, ka tā nekur citur nenotiek, kaut gan bija Ogrē gadījums ap 2004 gadu, pie firmas telpām mani paņēma uz privātās zemes MP, mēs bijām zināma firma, mums godīgi paprasīja 10Ls, ar tekstu mēs sen jūs ķērām, jums lētāk būs samaksāt, viņi tika pasūtīti 25km tālāk, zvanījām uz CP šie atbrauca neskatīja pārkāpuma aizbrauca, un tad Ogres MP šefs jutās pazemots, kā tad nauda nav samaksāta, mums jautri gāja, līdz prokuratūrai tikam, mums atvainojās, muļķus no darba atlaida, beigās izrādījāmies kad mēs bija ideālā  kombinācija lielo zēnu spēlēs, labums bija, ka no mūsu mašīnām pa gabalu MP skrēja, kaut gan Ogrē visur ir stāvvietas!

Link to comment
Share on other sites

Hematogēns

Vainu jau atzistu, bet 40 eur par to, ka,piemeram, tristuris nebija izlikts vai tas nozagts. Tik pat labi man auto noplisa un gaju pazvanit, protams neticami, bet taa pat(tas nekas, ka iznacu ara ar kaudzi papiriem)

Link to comment
Share on other sites

Hematogēns

Vainu jau atzistu, bet 40 eur par to, ka,piemeram, tristuris nebija izlikts vai tas nozagts. Tik pat labi man auto noplisa un gaju pazvanit, protams neticami, bet taa pat(tas nekas, ka iznacu ara ar kaudzi papiriem)

Link to comment
Share on other sites

Ko ta brīnies, stāvēji zem zīmes uz ietves (arī bez zīmes uz ietves nedrīkst apstāties un stāvēt, ja nav norādīts savādāk). Uzspļāvi uz visiem, nu i saņem. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kur tad palikuši lozungi - vainīgs, maksā ragā??? Kāda atšķirība, kurš izrakstīja sodu? Šitādus jāvelk uz soda stāvvietu, ne tikai sodi jāraksta! Nobloķēt Raiņa bulvāri ar savu lamatu un pēc tam vēl būt neapmierinātam par sodu!?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pārsūdzēt vari. Kā to darīt ir jābūt uz protokola.

Pēc tam tev varbūt būs iespēja darba laikā ierasties uz tavas sūdzības izskatīšanu. Tas prasīs +-2 stundas, kamēr sagaidīsi savu rindu.

Ja neieradīsies uz sūdzības izskatīšanu, tā 100% tiks noraidīta.

Ja ieradīsies, tad šajā gadījumā ir 1% varbūtība, ka lēmums tiks atcelts. Jo apstāšanās mērķi redzēja paši policisti.

Link to comment
Share on other sites

Ja nav iepriekš smart izdomāts kā likumiski apjāt ierobežojumu, tad nav ko čakarēt bobi - norij krupi un samaksā.

Link to comment
Share on other sites

Policistiem šādos gadījumos nav jāgaida vainīgais.. ir pārkāpums, to fiksē.. ir protokols uz a/m un viss.. gatavs. 

 

Pats vainīgs, ka muļķis.. atradis īsto vietu, kur apstāties. Tur taču salīdzinoši netālu ir legālas vietas, kur to darīt, bet nē.. kā jau lielam vairumam, vajag pie durvīm un vēl pusmašīnu uz gājēju ietves.. rezultāts - 40 eur.. vēl par maigu.. tā teikt.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Pārsūdzēšana nav vispār nekas sarežģīts, arī pārsūdzēšana administratīvajā tiesā u.t.t. Protokolā ir aprakstīts, kur un kam jāsūta. 

Iesniegumā brīvā tekstā apraksti, kāpēc uzskati, ka sods būtu jāatceļ. Droši vari citēt ceļu satiksmes noteikumus: 188. Avārijas gaismas signalizācija jāiededz (izņemot gadījumus, ja mehāniskais transportlīdzeklis ar tādu nav aprīkots vai tā nedarbojas) un avārijas zīme uz ceļa jāizliek šādos gadījumos: 188.1. piespiedu apstāšanās gadījumā vietās, kur apstāties vai stāvēt aizliegts, vai vietās, kur redzamības, meteoroloģisko apstākļu, citu transportlīdzekļu braukšanas ātruma, ceļa seguma stāvokļa u.tml. iemeslu dēļ apturētais transportlīdzeklis var radīt draudus satiksmes drošībai;

 

Bet, pēc tevis rakstītā sanāk, ka iemesls, kāpēc tur stāvēji, bija Copy Pro apmeklējums. Tad jau sanāk ka plāno iespiegumā melot (bija piespiedu apstāšanās, trijstūris nozagts...)? Tu protams to vari darīt, bet tas tomēr nav ok.

Link to comment
Share on other sites

riebeklis2012
vai varu pārsūdzēt

 

un cīnies līdz senātam! šis noteikti ir tas gadījums...

Labots - riebeklis2012
Link to comment
Share on other sites

versatile

Ja parkojies kā p.impis, tad rēķinies, ka vajag arī olas, lai sodu samaksātu un nekviektu.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

 

 

Maksas pagriezieniem ir izmantošanas reižu limits - ap padsmit reizēm 2 gados...

Ja vēl maksas pagrieziens ir kopā ar ķieģeli, tad pietiks ar piecām reizēm...

Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

Ja vēl maksas pagrieziens ir kopā ar ķieģeli, tad pietiks ar piecām reizēm...

ja vēl kopā ar pretimbraucošu fūri, tad var gadīties par brīvu, bet vienreizējs.

Link to comment
Share on other sites

Nē, nu tiešām, tīri interesanti būtu saprast, vismaz uzklausīt, cilvēciņa domu gājienu - kāpēc grib pārsūdzēt. Kāds pamatojums? Vai vienīgais pamatojums ka 40e negribas maksāt?

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Tu protams to vari darīt, bet tas tomēr nav ok.
 

Nu, melošana pārsūdzot var beigties pavisam neglīti.... pavisam, pavisam.


Bet pietiek jau ka visi kurjeri un šita piegādātāji parkojas kad, kur un kā sirds vai citi orgāni vēlas. 

Link to comment
Share on other sites

Ja alkohola reibumā, tad vienreiz ar 2 nedēļu valsts apmaksātu viesnīcu.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

 

 

Rīgā, Apstājos  pie Copy PRo uz 5 min pus mašīna man bija uz gājēju celiņa.
 

Vairāk tā nedari! Viss, jautājums kā tāds ir izsmelts un pārējais var būt tikai un vienīgi off-topic.

Link to comment
Share on other sites

Kā mani besī šitā raudāšana. Tagad zināsi dažu ceļa zīmju nozīmi un avārijas uguņu lietošanas nosacījumus. Nekā personīga.

Labots - chieris
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...