Jump to content

[Pārdod] Datoru mITX i3


ju

Recommended Posts

Sakarā ar datoraprīkojuma koncepecijas maiņu mājās, pārdodu mITX izmēra datorkasti

 

Cena 180EUR 

 

220viens7273 

 

Atrodas Jūrmalā asaros, darba laikā esmu Rīgā pie Dārzciema apļa.

 

CPU:           Intel Core i3-4370 (Haswell-DT Refresh, C0)
               3800 MHz (38.00x100.0) @ 799 MHz (8.00x100.0)
Motherboard:   ASRock H81M-ITX
Chipset:       Intel H81 (Lynx Point)
Memory:        8192 MBytes @ 799 MHz, 11-11-11-28
               - 4096 MB PC12800 DDR3 SDRAM - Kingston 99U5584-003.A00LF
               - 4096 MB PC12800 DDR3 SDRAM - Kingston 99U5584-003.A00LF
Graphics:      Intel Haswell-DT GT2 - Integrated Graphics Controller [ASRock]
               Intel HD Graphics 4600, 1024 MB
Drive:         SAMSUNG HD502HJ ~500GB
Drive:         TSSTcorp CDDVDW SN-208FB, DVD+R DL
Sound:         Intel Lynx Point PCH - High Definition Audio Controller [C2]
Network:       Qualcomm/Atheros AR8171/8175 PCI-E Gigabit Ethernet Controller

 

Uz pārdošanu uzlikts Ubuntu

 

thumbnail.png

 

Korpuss 

Chieftec Flyer FI-01BC

 

73.jpg

 

Priekšējie USB porti, diemžēl, nav pievienoti, jo speciālists (šī foruma biedrs), kurš šo komplektēja, paņēma citu mātesplati, nevis 3EUR dārgāku, kurai ir stešpselis to pievienošanai. Par iemesliem, kāpēc tā, nav vēlējies atbildēt.

Karšu lasītājs ir pievienots.

 

Link to comment
Priekšējie USB porti, diemžēl, nav pievienoti

 

Tai platei tak ir USB ligzda, kur problēma? (pāreja maksā kapeikas, bet toties USB 2.0 ātruma porti priekšā būtu, nevis nefunkcionējoši tukšumi)

Labots - kappa
  • Patīk 1
Link to comment
viesturs0711

Soliids dzelzis! :)

  • Patīk 1
Link to comment
Tai platei tak ir USB ligzda

Pie tās tiek slēgts karšu lasītājs.

Jebšu domāji uz pakaļu vilkt? Nu var, bet kaut kā tupo.

Labots - Crow
  • Patīk 1
Link to comment

 

 

Pie tās tiek slēgts karšu lasītājs.

 

Jap, pamanīju, ka tur ir tas karšu lasītājs vēl, kas liedz izmantot splitteri? sanāk ačgārni, nu bet vismaz funkcionējošs, ņemot vērā, ka karšu lasītāju tak visu laiku neizmanto, kāpēc ne? 

Link to comment

Kaut kā šķiet, ka tie splitteri sadala tikai vienu hederi divos portos (bet te vajag 3), un vairāk tāpat vien nerodas. Vai arī es pamatus nezinu?

Es pats līdzīgi samuhļījos (Skylake vairākumam ir tikai viens USB 2.0 + viens 3.0) vienā tādā gadienā. Nu neko, NZXT IU01 cilvēkam uzdāvināju, bet tad pats aparāts bija dārgs un varēja atļauties.

Labots - Crow
Link to comment

Es uz galda virsmas no datora pakaļas izvilku USB pagarinātāju, kas man mājās jau bija bez darba, man pietika. Negribējās čakarēties.

 

Vispār jāpaskatās, varbūt tam visam par ir garantija kāds pus gads vēl.

Link to comment

 

 

Kaut kā šķiet, ka tie splitteri sadala tikai vienu hederi divos portos

 

Nu ja- 1 aiziet uz karšu lasītāju, otrs uz USB ligzdām, tur jau katram pa 1x galam nāk, vai tad ne? Protams, ka variants ačgārns un arī no tehniskā viedokļa šķībs, bet ja ļoti gribas, var izdarīt.

 

 

 

Skylake vairākumam ir tikai viens USB 2.0 + viens 3.0

 

Tāda problēma šķiet ir 99% plašu, neskatoties uz čipsetu, arī jaunās Kaby Lake plates nāk tieši tikpat stulbas- pa vienam konektoram, pilnīgi ignorē gan USB 3.1 ienākšanu, kaut vai VR ierīcēs, vai AIO ūdes dzesētāju popularitātes strauju kāpumu (atsevišķa ligzda ūdens sūknim, piem), tikai retajās ASUS top platēs ir kaut cik jēdzīgs risinājums.

Link to comment

Ar to cenas celšanu ir švaki, jo jauniem Kaby Lake pentiumiem tagad ir HT un rezultātā sanāk kaut kas līdzīgs kā Haswell'a i3 par visai labu cenu.

Link to comment

Hmm, my bad, palaidu garām ka trūkst jebkāds extra headeris, likās ka runa par 3.0.

edit: Bet noteikti var atrast arī tādu pāreju, ar kuru priekšas ligzdas pievienot pakaļējām. Vai karšu lasītāju pakaļējām ligzdām. :whistle2:

Labots - nnoname
Link to comment
Mezavecis

Ir šobrīd vajadzība pēc PC, bet noteikti vajadzētu ar kaut ko labāku par bubuntu :) Cik tas verķis daudz lietots?

Link to comment

 

 

Čakarēties nevajag, vajag pielikt vienkāršu pāreju
Te vajag pretejo, te uz deguna 3.0 uz mātes nav pagarinošās 3.0, noteikti ka tika 2.0, vajag no MB 2.0 uz deguna 3.0 :yahoo:  

SORRY - pareizi tev tā pāreja izskatās  :sorry:

Link to comment

 

 

Ir šobrīd vajadzība pēc PC, bet noteikti vajadzētu ar kaut ko labāku par bubuntu

 

Verķis nav salīdzinoši daudz lietots, jo ir planšete, sievai portaīvais, darbā jau kompis līdz kalam :)

 

Cik būtu gatavs dot, ja būtu arī legāls W10? Zagt īsti nemāku.

Link to comment
Mezavecis

Ir tā, ka šis kompis jau iet pāri nospraustam budžetam, jo vajag datoru internetam un skatos visas alternatīvas ilgtermiņā. Senčiem nosprāga arhaisks C2D, kam nekas tur vairs nav labs. Man vienalga kāda ir OS izcelsme.

Link to comment

W10 Home atslēgas var nopirkt lēti, labi ja 20EUR.

 

Ju, tu jau vari uz pārdošanu arī uzlikt Win10 bez aktivizēšanas(lietojams līdz 90 dienām, manuprāt). Pircējs tad pats var lemt - 'kā' aktivizēt.

Labots - Emilz
Link to comment
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
×
×
  • Izveidot jaunu...