Jump to content

3,5" HDD SATA kastīte. Kādu?


ju
 Share

Recommended Posts

Ir 3,5" 1TB HDD. Doma ielikt kastē, lai ir pārvietojamais. Vajdzētu USB 3.0 . Nez, šādu var bez ārējā barokļa nobarot. 

Ir kādas rekomendācijas, ko ņemt, pašu pieredze?

 

Pašam ir bijusi tik slikta pieredze, tā gan bija kastīte ar IDE. Ar to varēja tikai nolasīt HDD, bet ne ierakstīt. Principā bija kaut kādas problēmas ar saderību ar Windows kā tādu. Jo, pieslēdzot tur CD-ROM, varēja no tā uzbūtoties un arī uzinstalēt Windows. Bet pašā windows nevarēja nemaz tam CD-ROM ieliktajam diskam piekļūt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nez, šādu var bez ārējā barokļa nobarot.

 

3.5" diskiem vajag arī 12V, teorētiski no USB 5V to varētu uztaisīt bet diez vai pietiks ar viena porta max strāvu, un nav dabā tādas redzētas

Link to comment
Share on other sites

Es ņemtu laptopa 2,5'' hdd un atbilstošu kastīti - mazāks un nevajag ārējo barošanu - krietni vieglāk pārnēsājams. 

Link to comment
Share on other sites

Man jau gan visādi ārējie ir, bet zin jau tā kā pa daudz, bet tiem apjomi pa mazu jau paliek.

Ir viens 500 GB WD maybook, jau arī pavecs, ar ārējo barošanu. droši vien iekšā 3,5" . Moš es tajā varu ielikt to 1TB?

Tad vēl ir 320GB 2,5" tīri uz USB. 

 

Tad varētu bez maz vai esošo saimniecību notirgot, un sanāktu kāds normāls jauns 2,5" uz 2TB.

Link to comment
Share on other sites

 

 

droši vien iekšā 3,5"
To var pēc izmēra pateikt!

 

 

 

Tad varētu bez maz vai esošo saimniecību notirgot, un sanāktu kāds normāls jauns 2,5" uz 2TB.

Laba doma!  

Link to comment
Share on other sites

Mazums kas, kaut kas kontrolierī kaut kas iešūts, ka tikai WD diskus saprot vai tml. 

Bet gribas tomēr arī tīri USB risinājumu. Tā kā šāda izmēra HDD tas nav iespējams, būt jātaisa vien tirgus.

Link to comment
Share on other sites

Man pirms dažiem gadiem bija līdzīga problēma -- "lieks" 3,5" HDD, kuram gribēju piepirkt USB "kastīti", lai disku varētu izmantot kā ārējo. Tās kastītes ar 'papildu barošanu izrādījās samērā dārgas, tādēļ es par līdzīgu naudu (35 Ls) nopirku vislētāko NAS (ZyXEL NSA-210), kuru izmantoju vēl šodien. To nevar pieslēgt pie PC caur USB, toties NAS ir stipri universālāks par ārējo USB disku.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es kādu kompaktu risinājumu gribēju. Ja ļoti vajag NAS, tad man it kā pie rūtera var pieslēgt USB disku.

Pie tam, cik skatos, NASu var iepirkt pa kādi 100EUR (lētākais), un tur pat jau ir 2,5" 2TB ārējais.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es kādu kompaktu risinājumu gribēju.

3,5" disks korpusā un vēl ar papildu barošanu nekas kompakts nebūs.

 

Es čomam oktobrī pirku LogiLink® Quickport USB 2.0 for 2.5" & 3.5" Interneta veikalā tas izmaksāja nedaudz zem €20. Varētu derēt kā variants, kaut ar USB 2.0.

Link to comment
Share on other sites

Varam tēmu slēgt. Iepirkts 2TB WD MyPassport Ultra. 

 

 

 

3,5" disks korpusā un vēl ar papildu barošanu nekas kompakts nebūs.

Es jau par to pašu, līdz ko skaidrs, ka 3.5" nav ar tikai USB.

 

P.S. Drīzumā :) būs pārdošanā 500GB WD mybook ar USB un esata, kā arī 2,5" Samsung 320 ārējais uz USB2.


Ak jā, paldies visiem.!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tad varētu bez maz vai esošo saimniecību notirgot

Ja kāds no tiem 2.5" ir kluss, labā stāvoklī un nav pārāk dārgs, padod ziņu! :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...