Jump to content

Par Bite Latvija, trešo GSM operatoru


Guest yoji
 Share

Recommended Posts

kas man liekas tajaa visaa, kas saistiits ar toxic intresants un nesaprotams, kaa vinji to gprs pieju tik aaatri dabuuja augshaa utt...LMT tak tik ilgi testeeja visu, Tele2 testeeja un veel nav zelta zivtinjai piesleegushi intrentu oficiaali...bet bite ienaak latvijaa ar jaunu tehniku utt...un she tev uzreiz jau gprs pieejams...

Link to comment
Share on other sites

kaa vinji to gprs pieju tik aaatri dabuuja augshaa utt...

a) ir 2005. gads

B) viņiem jau ir tīkls lietuvā :)

Link to comment
Share on other sites

Nu tas toxic lapas dizains gan ir ekstrēms, kārtīgu pensionāru tas atbaidīs pa puskilometru. Atliek vien cerēt uz jauniešu auditoriju. Arī vajadzīgās informācijas atrašana nemaz mav tik viegla.

Link to comment
Share on other sites

tele2 arii tiikls ir Lietuvaa un citur, bet vinjiem veel nekaa nav oficiaali....taa ka ne jau 2005.gads ir vainiigs, bet gan griba...

Link to comment
Share on other sites

tele2 arii tiikls ir Lietuvaa un citur, bet vinjiem veel nekaa nav oficiaali....taa ka ne jau 2005.gads ir vainiigs, bet gan griba...

 

Ja tele2 uzskatītu, ka tur ir liela nauda, būtu jau pirms diviem gadiem.

Spriežot pē bites rīcības, viņi domā, ka gprs-ā nauda ir. lai veicas!

Link to comment
Share on other sites

Kā skatās.

a) jaunieši dzīvo ne tikai daugavpilī

B) jaunieši vēlas sazvanīties savā starpā (visu klasi taču uz biti neaizvedīsi)

c) patīkami, ka nav jameklē zona. (pirmos gadus būs čakars. Nemaksāsi par nekvalitatīvu pakalpojumu).

d) senčiem lmt. Senčiem sīkajam būs zvanīt dārgi. (rezultātā izvēlamies okarti ar glābējzvanu, lai sīkais var senčus sazvanīt, ka avanss iztērēts)

 

--> Man māsīcas meita kā jauniešu produktu izmanto amigo. Kā vari oponēt?

--> gan jau ka zivs gribēs būt cenu līderis un skries toksikam pakaļā. (arī cenas arguments pazūd)

--> normāls cilvēks negrib ar vaučeriem lādēties, bet saņem reizi mēnesī rēķinu, ko grāmatvedei piespēlēt. (nav pēcapmaksas bitei)

 

Bite sāk darbu ar troksni, bet pasaulē par LMT labāks nekas nav izdomāts.

Link to comment
Share on other sites

VIL

neviens tak nesaka ka LMT ir slikts ...

 

un man 80% visu sarunu ir tikai uz 2viem numuriem ...

 

Tad tev jaagaadaa, lai tie 2 numuri arii paariet uz tiem toksiskajiem atkritumiem ;)

Link to comment
Share on other sites

Šis teksts

Šis pakalpojums nav paredzēts interneta izmantošanai, pieslēdzot telefonu datoram. Tāpēc ir daži ierobežojumi – dienā vari nosūtīt līdz 3 Mb, nedēļā – līdz 15 Mb, bet mēnesī līdz 40 Mb informācijas megabaitiem. mani pārliecināja par nevēlēšanoas pāriet uz Biti.
Link to comment
Share on other sites

Šis teksts
Šis pakalpojums nav paredzēts interneta izmantošanai' date=' pieslēdzot telefonu datoram. Tāpēc ir daži ierobežojumi – dienā vari nosūtīt līdz 3 Mb, nedēļā – līdz 15 Mb, bet mēnesī līdz 40 Mb informācijas megabaitiem.[/color']

 

LŪK!!! Te nu mēs atslābstam un ļaujam bitei mierīgi nomirt... diemžēl...

 

...mani māc dikti pamatotas aizdomas, ka bites tarifi neatšķirsies no dubultteles un bindesjura kantoru piedāvātajiem...

Link to comment
Share on other sites

man patīk šis: http://www.bite.lv/lv/about/coverage/telelmt/

 

Vienlaikus informējam, ka pašreizējo tehniskās testēšanas darbu dēļ zvanīt no Lattelekom tīkla BITES klientiem būs iespējams mazliet vēlāk nekā no 15. septembra.

 

Izskatās, ka pati bite tehniski nespēj nodrošināt starpsavienojumu un neviens ārpus iekšējā tīkla toksikam piezvanīt nevarēs. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Citi operatori uzsākot darbību Latvijā piedāvāja klientiem savā starpā sazināties bez maksas(piem Triatel). tā kā tie pieci santīmi ir stipri dārgi

Link to comment
Share on other sites

Man te radaas divi jautaajumi?

 

1. Vai var iepazistinaat toxic karti ar mobile, kurshs ir pirkts LMT akcijaa un darbojas respektivi LMT tiklaa?

2. Kas tie par brinumiem ar nr. parneshanu uz bite. Vai tad LMT, TELE2 peiljauj, pielaus,ka vinju nr. izmantos cita kompanija..hmm?

Link to comment
Share on other sites

1) nē

2) numuru pārvietošana LV stājas spēkā ar 2005.12.01, un to nosaka LV likumdošana. Ar operatoru vēlēšanos/nevēlēšanos tam nav nekāda sakara.

Link to comment
Share on other sites

Guest yoji

Izskreeju Valmieru... Tur visiem acis kantainas!!!!! Nu ja riit Rigaa nebuss...nezinu koizdariishu

Link to comment
Share on other sites

Es taa arii nespratu - internets nav domaats lietot caur datoru vai to fiziski nemaz nav iespeejams izdariit ?

Lai ir tas limits uz 40GB, bet vai vispaar varu caur mobilo normaali seerfot tiiklaa no kompja ?

Link to comment
Share on other sites

...

2) numuru pārvietošana LV stājas spēkā ar 2005.12.01, un to nosaka LV likumdošana. Ar operatoru vēlēšanos/nevēlēšanos tam nav nekāda sakara.

 

Vai tad šleserētājs uz nenoteiktu laiku neatlika to numuru pārnešanas fīču??? Kaut ko tādu es dzirdēju SWH ziņās... :?:

Link to comment
Share on other sites

Tas, ko ainārs presē klāsta, ir tikai tenkas. Spēks ir likumiem un MK noteikumiem, bet šie papīri apgalvo 2005.12.01.

 

P.S. Vēl pirms pāris mēnešiem ainārs teica, ka LV ar 7 zīmēm gadiem pietikšot.

Link to comment
Share on other sites

Tas, ko ainārs presē klāsta, ir tikai tenkas. Spēks ir likumiem un MK noteikumiem, bet šie papīri apgalvo 2005.12.01.

 

P.S. Vēl pirms pāris mēnešiem ainārs teica, ka LV ar 7 zīmēm gadiem pietikšot.

 

Skaidrs, značit šlesix atkal samuldējies... :)

Link to comment
Share on other sites

Bite sāk darbu ar troksni, bet pasaulē par LMT labāks nekas nav izdomāts.

 

Jā, Bite tikai māk sūdzēties, kā pārējie viņu čakarējot :)

 

Tajā pašā laikā LMT ar savu lojalitātes programmu iespārda. Lai arī cenas varbūt būtu augstākas kā citiem, pakalpojumu kvalitāte (un pārklājums) man vēl nav likusi vilties.

Link to comment
Share on other sites

... pakalpojumu kvalitāte (un pārklājums) man vēl nav likusi vilties.

 

Oj, nesaki vis!

Es dažas dienas atpakaļ kādas padsmit minūtes aurēju uz klienta servisa darboņiem, sarkanu ģīmi un putām uz lūpām.

Un aurēšanas iemesls gauži triviāls - RĪGĀ (!!!), Bruņinieku ielas 90. numuros (!!!) kādu nedēļu praktiski nebija zonas. Dabiski, ka man tika ļečīts, ka vainojams mans telefona aparāts, uz ko es sāku aurot vēl negantāk, turklāt izvēloties jau visai indīgus izteicienus...

 

...toties tagad zona ir kā miets 8).

 

Vienīgais ko varu teikt LMT klienu servisa labā - viņi nerunā pretī, bet ļauj kārtīgi izbļauties/izlamāties, atšķirībā no dubultteles - tur tās mamzeles kaut ko pretīgu pļerkst pretī - un tas uzdzen TĀDU dusmu, kaut vai pārsprāgsti!

 

Nezin' kā būs ar biti... protams, ja Latvijā tā noturēsies ilgāk par pāris mēnešiem...

Link to comment
Share on other sites

Tajā apspriešanā redzēju tikai 2 sakarīgus postus:

Jau sākot lasīt šo rakstu pamanīju teikumus pie kuriem daļa no mūsu viedajiem komentētājiem piesiesies. Nu protams, piesējās neba jau par ideju kā tādu, bet par tehniskiem sīkumiem.

 

Idiotu bars piesienās ne līdz galam pārdomātajai frāzei par interneta pārlūku popularitāti, pilnībā ignorējot visu pārējo rakstu. Daži intelektuāļi pat dēļ šīs frāzes uzskata šo rakstu par nepilnīgu un noķengā autoru, mēģinot savā aprobežotajā prātiņā iztēloties cik autoram varētu būt gadu.

 

Ja citos portālos šādus tehniskos intelektuāļos dēvē par troļļiem un naida kurinātājiem (aptuvenais tulkojums) tad pie mums tā ir normāla un apsveicama parādība.

 

zupcis @ 2005.09.16 09:56 | Citēt

 

 

#

 

Labs raksts.

 

Man pirmo iespaidu par itkā neslikto flashu sabojāja DJ zonas sadaļa, kur bites darboņi bija izņirgājušies par latviešu strēlniekiem. Protams, mērķauditorijai pēc būtības vajadzētu uzspļaut vēsturei, cilvēkiem, pateicoties, kuriem vispār pasaulē zināms valsts vārds Latvija. Es atbalstu konkurenci, bet rupjie uzbraucieni esošajiem operatoriem, ar kuriem tomēr Latvijā būs ne tikai jākonkurē, bet arī JĀSTRĀDĀ KOPĀ, lai tehniski norealizētu visas starpsavienojumu lietas, tomēr ir ļoti slikts stils. Vienkārši rodas iespaids kā par lecīgiem un iedomīgiem tipiem.

 

TEHNISKĀ PUSE. Tātad ... ar grūtībām atradām sākumkomplektu. Nekāda lāga zvanīšana vēl nesanāk, tādēļ gribējām patestēt GPRS. Ar konfigurēšanu gāja kā pa celmiem - automātiskā konfigurēšanas īsziņa neatnāca, arī pasūtot caur internetu neatnāca, beigās trīs reizes zvanot infodienestam, kurā sēž 2 meitenes ar ļoooooti vājām latviešu valodas zināšanām, izdevās iegūt konfigurāciju. Kad viss bija nokonfigurēts, izrādījās, ka tas waps NEIET.

 

Pirmajai dienai viss (nu gandrīz viss) piedodams, bet iespaids riktīgi pabojāts. Negribu biti....

 

Viesturs @ 2005.09.15 23:45 | Citēt

Link to comment
Share on other sites

Varbūt es kļūdos, bet vēl jau starpsavienojumu līgumi jānoslēdz ar pārējiem operatoriem :)

Kad tas būs izdarīts redzēsim kādas būs cenas...

 

katrā gadījumā šodien ir tikai otrā diena, kad viņi ir "atvēruši savu tīklu"....

Link to comment
Share on other sites

lmt starpsavienojums vēl nesen bija 8.0, bet tele2 8.8 sant./min.

Pieskaitām kaut kādus 5 sant. un iegūstam potenciālo minimālo minūtes maksu uz šiem tīkliem.

Link to comment
Share on other sites

Guest yoji

es ar shodien testeeshanai nopirku toxic..nezinu zonas te nav...Pie Krasta lido jaapameegjina buus

Link to comment
Share on other sites

Guest ivary

lidz sim man jau ir 1 negatiivais iespaids par bitiiti! toxic.lv triku sadaljaa redzamais boardslide nemaz nav boardslide, bet gan lipslide!!! kaa taa var!!

Link to comment
Share on other sites

es ar shodien testeeshanai nopirku toxic..nezinu zonas te nav...Pie Krasta lido jaapameegjina buus

 

Šodien pusdienās par Tevi iedomājos. Tā kā parakstā rakstīts "smiltene", gaidīju postu - "nav zonas, help". 8)

Link to comment
Share on other sites

shodien gribeeju nopirkt un ietesteet bet neatradu kur nopirkt... (nebiju veel bijis vinju lapaa... nezinaaju ka taada eksistee)

Link to comment
Share on other sites

Domaaju,ka Bitei taads pasuudigs iesaakums. Kaa tai parunaa-soliits makaa nekriit. V-pilii veel joprojaam nav bites tiikla paarklajums. Arii kartes neatradu. SHVAKI,SHVAKI

Link to comment
Share on other sites

lmt starpsavienojums vēl nesen bija 8.0, bet tele2 8.8 sant./min.

Pieskaitām kaut kādus 5 sant. un iegūstam potenciālo minimālo minūtes maksu uz šiem tīkliem.

es runāju par to, ka vajadzētu vispirms parakstīt šo līgumu. SPRK vajadzēs likt par sekundantu. Savādāk šaubos vai kas ies uz priekšu

Link to comment
Share on other sites

Guest kirils

yoji: a riigaa arii nav. visur neviens neko nezin, tachu tajaas vietaas, kur Bite saka, ka toxic ir, vinji saka, ka jaa - zinam par toxic - tachu mums nav.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...