Jump to content

Šī foruma smieklīgākie izteicieni


artissco
 Share

Recommended Posts

Mezavecis

Šitais iespārda :)

Kaut kur redzēju taskmanageri Wordā uzkodētu :)

Gan jau ka proxy arī var :) Vismaz es neredzu nekādas problēmas uzcirst proxy serveri wordā/excelī :)

Link to comment
Share on other sites

dyversant

kareo4e neatceros kuri divi, bet kkadi bootieshi runaja, man pat bija paraksta

 

 

 

1. kapec kluci visi sauc par dupsi?

2. tapec ka klucis bija dupsis

1??????

2. nu klucs ka zinams nak no dupsha

 

 

:D

Labots - dyversant
Link to comment
Share on other sites

"(..) vai arī saspiest to visu infu vienā lielā rar'ā, pārsaukt to par The.Fast.And.The.Furious DVDrip, iemest iekš DēCē šārē un ar otru kompi novilkt(..)"

 

Variants, kā dabūt infu otrā pc, ja tos neizdodas savstarpēji salēgt ar crossover. Kurš to teicis - sory, tauta piemirsu, bet variants labs :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

nu pec pusgada pandas lietoshanas format C ir neizbegams un izdzest vinju toch var pilniba ar format c :D

man bij ta lietoju kaspersky internet security 5 meneshus jaunako viss bija ok neviena virusu tad nolemu to crap pandu uzlikt, tur kur pandai install prasa scan memory ok palaidu 60 virusi :D :D :D beigu beigas ari windows mapes faili kluva par virusiem :D pec reboot bija nozhelojams skats pliks desktops bez nevienas ikonas un sistema kopuma pakaras!! rotams format c

Link to comment
Share on other sites

CITĀTS(Arturok @ Nov 23 2007, 18:50 PM) *

 

beigu beigas ari windows mapes faili kluva par virusiem :D pec reboot bija nozhelojams skats pliks desktops bez nevienas ikonas un sistema kopuma pakaras!! rotams format c

 

 

..spaaarda

Labots - xtc1
Link to comment
Share on other sites

man vislabaak ieseedies atminaa shis (arii manaa paraxtaa jau labu laiku seez)

imendars

Nee

tu nesaproti

CPU ir 64Bit?

Nu luuk

A Windows XP 32bit.

Palaid 2vus vienlaiciigi un tu pilniibaa izmantosi visus bitus!

Ja darbina tikai vienu XP32 tad jau tikai pusi bitu izmanto!!

 

Domaat vajag!!

Link to comment
Share on other sites

*klaw ja veelies es tew varu pardod ar visu garantiju un atblokjeetu pa 135 tikko no plaukta tik atnac pie manis uz weikalu un visu sarunaasim :p
kawt ka neticas ka pokemans weikavaa strada
krii iemaacies rakstiit...laiks njemt laikam aabeci rokaas :p

lolabove.gif Citāti no šī topika.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Shis man ir topaa jau ilgu laiku:

ADEX: Pirms 14 minūtēm

"Paskat, kāds cipargalva - Linuksu izkodis..."

NormaalsCilveeks: Pirms minūtes

un uzmaidiija Dieviete HALJAVA ...

turekā: Pirms 2 minūtēm

Tā viņš man stāvēja datorā neizmantots.Laikam jau būs jāatstāj kā piemineklis.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest ZuliXP

Biedram Kroniz bija teiciens, kurš kādu laiku rotāja manu parakstu:

"Tak modeli var nosalit no pasas matesplates"

 

pirmajā acumirklī likās, ka "nosālīt" bet kam negadās sajaukt burtus uz klaviatūras :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest karass

Par šito riktīgi rēka rauj.

 

 

rooz: laikam icon_biggrin.gif nu tagad tur vinsh uzradaas, vienkārši kko biju padzeesis un bija izdzeesies, bet pirms tam bija taas komenta beigas un paljube nekaa negaaja

 

root: vpizdu tādus koderus

ej labāk roc grāvi

 

pilns teksts te

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Čabuli, būtu jauki, ja Tu nespamotu pa labi un pa kreisi...

 

Būtu jauki, ja man tualete būtu no zelta. Diemžēl tā gan nav.... :(

Link to comment
Share on other sites

Man šis sirdij dikti tuvs

 

viens no jautrakajiem topikiem-gaidu turpinajumu un atrisinajumu purgena+miegazalju veidaaa vai ar to kameru ledusskapi! uz priekshu!...bet iedomajaties-pamosties no rita a Tev gulta lidz ar malam piestāstita kaa dublju vanna Ķemeros. nu vai nav jauki! ;)))))

Link to comment
Share on other sites

Takeoff

ja esi speciaali sabojaajis paiku, kuru apeedot cits atmet kedas, tad tev pieshuj slepkaviibu bez ieprieksheeja nodoma :p tas nekas, ka pats prieksh sevis ciankaalijmaiziites biji sasmeereejis :D

 

Šitais labi skan, tas ir no topika par paikas zagšanu no leduskapja.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

mjaa, IT forumā labāk ir ielikt rooter-a bildi nevis meitenes bildi. lielāka šance, ka kādam radīsies vēlme pagrābstīties :)

Link to comment
Share on other sites

Sanchus

[saglabāto brīdinājumu žurnāls: mazais-alex]

 

mazais-alex:

ar ko atšķirās DOS spēles no parastajām?

 

bedris:

man palika kauns par to, ka es lietoju pc jau 20 gadus...

Link to comment
Share on other sites

Internetā klejo baumas par to, ka Latvijā esot pieejama ātruma polise? Itkā atmaksāšot mentu uzliktos sodus.

Link to comment
Share on other sites

Gestapo

No netgames, bet kaut kā jau gadiem turas prātā

 

Nu nav man wh, vienkārši man salēgti 3 monitori kopā un es cs redzu 270 gradu leņķī, nevis 90 kā visi pārējie un priekš cs izmantoju 7.1. skaņu sistēmu. Jums admini idioti kaut kādi, norm player no čītera nemāk atpazīt

 

:p

Link to comment
Share on other sites

Vajadzīgs IT administrators.

...

Vajadzētu kaut kādas zināšanas tīklošanā.

...

Nu mācēt konfigurēt Rūteri, uzkniebt vadu, un iespraust svičā.

...

Alga ir atkarīga no tā kas sarakstīts CV.

Link to comment
Share on other sites

Nettwerk

Kas te vispar notiek? Pa zinaam zinjoja par kaut kadu incidentu Senktpeterburgas AES. Un tagad vel shitas. Es laikam saaksu pirkt paiku uz vairakiem meneshiem un ieshu uz pagrabu.

 

 

fak'n'out!

Es jau tumsā spīdu.

wtf?

Link to comment
Share on other sites

JakeGreen

.....Mana skatijuma tie gajieni ir kampaņa, lai vaiark šīm seksualam minoritatem ir partneru ar kuriem var maigoties:(

Soory par kreizi LV

 

Bez komentāriem.

Link to comment
Share on other sites

ruukjis

"(..) vai arī saspiest to visu infu vienā lielā rar'ā, pārsaukt to par The.Fast.And.The.Furious DVDrip, iemest iekš DēCē šārē un ar otru kompi novilkt(..)"

 

Variants, kā dabūt infu otrā pc, ja tos neizdodas savstarpēji salēgt ar crossover. Kurš to teicis - sory, tauta piemirsu, bet variants labs :mrgreen:

 

Tā ir Lauraiss pērle

 

Uzraku vēlvienu, kas man no viņa teiktā patika(raksts bija par to ka portablis dod pa nagiem):

Ir redzēti beigti džeki ar portņiem rokās. Sejas ārprātā izvaibstītas, apdeguši pirksti, no nāsīm dūmi kūp... . Padomā, vai mobilitāte ir to vērta.
links
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest drunk_lizard

izcils analfabeetisma un stulbuma paraugs

Man pašam bija prikols vienu brīdi. Es varēju pieskarties pie jebkuras 12 voltu lampiņas mīnusa un pieliekot plusu tā dega. Protams, ne tik spoži kā parasti, bet dega. Lai pārliecinātos, ka es kautkādā veidā neesmu savienots ar masu, uzvilku gumijas zābakus, uzkāpu uz gumijas plāksnes. Lampiņa tāpat dega. Tad novilku arī drēbes, lai nebūtu kautkāda statiskā strāva un atkārtoju visu to pašu. Lampiņa dega tāpat. Šis prikols ar mani notiek ik pa laikam, bet nav nekādas perioda, ar ko tas atkārtotos. Varbūt tas viss ir saistīts ar to, ka esmu dabūjis vairākas reizes ar 380. Pēdējā reize bija viskrutākā, kad man iesita ar strāvu pa pirkstu un sarāvās visa plausta uzreiz sarāvās. Kad izrāvu vadu redzēju, ka es noplēsu nost pašus vadus nost no kontakta, neizraujot tos ārā no stiprinājumiem. Tad es arī noticēju tam, ka cilvēkam bailēs rodas liels spēks, jo es mājās biju viens un neviens nebūtu, kas varētu man palīdzēt tik vaļā no elektrības. Vēl joprojām uz plaustas ir rētas no strāvas.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

vakar, ejot pa ielu, pamanīju, ka vienai mašīnai nav uzstādīta signalizācija. tā nu es atmūķēju durvis, piešķīlu aizdedzi un ieliku ar mašīnu stabā, lai mašīnas īpašnieks saprastu, ka mašīnai ir problēmas ar drošību...

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

"(..) vai arī saspiest to visu infu vienā lielā rar'ā, pārsaukt to par The.Fast.And.The.Furious DVDrip, iemest iekš DēCē šārē un ar otru kompi novilkt(..)"

 

Variants, kā dabūt infu otrā pc, ja tos neizdodas savstarpēji salēgt ar crossover. Kurš to teicis - sory, tauta piemirsu, bet variants labs :mrgreen:

 

 

Isteniba neka dizi smiekliga nav. Labi, DC ir programma kaada, visi zinaam... A bet ja ir labs aatrums un fails ir ljoti liels, hosteet kkur citur uz servera, nu i prieks kam....

Link to comment
Share on other sites

Par shito sasmeejos:

Brāzies pirmajā datorveikalā iekšā un apskati viņu, ja tur nav, tad nopirdies un saki pārdevējam ka šis veikals smird. Tā jāturpina līdz būs iespēja pašam atstāt uz vēl kāda nenopirkta monitora sāniem savus pirksta nospiedumus.

Link to comment
Share on other sites

HIGH-Zen

BOOT.lv > Audiovizuālie mediji > Foto un grafika > Kāds gatavojas saules aptumsumu bildēt ?

A kapeec jaaliek maska? Vai tur kas ar redzi var noiet greizi?

 

 

Nē, vienkārši ja masku neuzvelk, atnāk drunk_lizards un parauj uz elli.

 

:-D

Link to comment
Share on other sites

Man mamma smadzenes apmainīja pret jaunām, gudrām smadzenēm!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Grossmeister
ja nepalīdz, tad izņem procesoru noslauki pie krekla un ieliec atpakaļ Tagad vajadzētu aiziet. Man un vienam Datuvē.lv tā palīdzēju. Pamēģini.

Piefiksēja d_l .

Link to comment
Share on other sites

Diemžēl autors nav zināms, bet šis nāk no boot.lv raksta par projektoriem

 

Zelta komentārs :grin: :

 

Iedomājos kā uz tā ekrāna ar to programmu nāktos līst ar trepēm pie augstākām ikonām/mapēm, prezentācijām protams jau labi

 

p.s. tiešām ar ko tas skārienjūtīgais/rokas koordināšu noteikšanas variants taisīts?

#41 2008-08-18 14:03:51

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...