Jump to content

PC to Internet caur USB un SE K500i


Recommended Posts

Sveiki, problema šāda:

 

telefons SonyEricson K500i un laptops (FujitsuSiemens Amillo) un USB vads kas der SE telefoniem ieskaitot šo modeli, un cd ar draiveri kas nāk līdzi šim USB vadam, uzinstalēts.

iekš telefona - Tele2 gprs, vai Okarte gprs (ar setingiem pareiziem, jo caur telefonu pa internetu sērfot var)

 

Kad pieslēgts - caur datoru Ir iespējams telefonu uzlādēt, iespējams arī iepumpēt no telefona adrešu grāmatiņu un taml, bet Nevar tikt pie safočētajām bildēm un nevar tikt pie interneta.

 

Kļūdas ziņojums ir šāds http://www.buildart.lv/Neiet/neiet.htm

tur arī var redzēt kādi ir iestatījumi un taml, ja tas interesē:) -

 

ja kādam ir idejas, kā to dabūt pie dzīvības - būšu bezgala pateicīgs, iespējams pateicību pat varēs mērīt alos vai sulās... :)

Link to comment
Share on other sites

Man bija līdzīgi, izrādījās ka nepieciešams abonēt GPRS. Tipa tas gprs ko var aktivizēt nosūtot īzsiņu šādiem mērķiem neesot paredzēts. Aizgālu uz klientu apkalpošanas punktu un pieslēdzu abonējamo GPRS usjo - viss rullē :)

Link to comment
Share on other sites

neke:) - man jau ir abonējamais gprs, vienalga neiet, turklāt neiet nedz tas tele2 nedz lmt (Okarte). tas paziņojums ko izmet ir tipa tads:

"kautkas nēsot štokos ar hardwari - modēmu. ."

Link to comment
Share on other sites

Sen tas bija, kad krāmējos ar tādām problēmām... Liekas tur bija tā, ka ja ir abonēts DATU zvans, tad modēmā viss kā parasti, bet trafiks kā balss savienojumam.... lai dati skrietu caur GPRS - modēmam inicializācijas stringā bija kaut kas dīvains jāraksta.... kas - man piemirsies...

P.S. no bildēm - tikai pirmā redzama....

Link to comment
Share on other sites

njā, nu neiet neiet.... nez kur lai izrok to mistisko recepti...

Link to comment
Share on other sites

Lai lietotu mobilo tālruni interneta pieejai izmantojot datoru, tālrunis

jāpievieno datoram - ar datu kabeļa, infrasarkanā porta, bluetooth vai citas tehnoloģijas palīdzību, jāinstalē datorā mobilā tālruņa modema programmatūra (ir iekļauta jauna tālruņa standarta komplektācijā) un jāizveido jauns iezvanpieejas profils. Iezvana nummurs - atkarībā no ražotāja un tālruņa modeļa - var būt atšķirīgs.

 

Vispārējā konfigurācijas forma. Iezvana numurs *99***1#

 

Datorā modema papildu parametru rindā (extra initialization commands) jāieraksta: +cgdcont=1,"ip","internet"

 

Nokia tālruņiem: *99#

 

Lūk vot vez šitās rindiņas ievadītas modema konfigurācijā man arī nekas negāja... Mož tas pie vainas :roll:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...