Jump to content

Atsauksmes par Radiotehnika Giant FS100


Type44
 Share

Recommended Posts

spainiss2

Intresanti...man gan patīk , ka skandaam ir mazaaka pretestiiba!! Pastuuzi vienkaarsi vajag jaudiigaaku .....un no augsseejaa gala!!

Link to comment
Share on other sites

nu nez 8 omiem ir labāks DF faktors, mazāk karst pastūzis + THD mazāks. 4 omus sakarīgi lētie pastūži nepabaros un dažiem resīveriem nepatīk 4 omi. Pasaki 4 omu priekšrocības ?

Link to comment
Share on other sites

nu nez 8 omiem ir labāks DF faktors, mazāk karst pastūzis + THD mazāks. 4 omus sakarīgi lētie pastūži nepabaros un dažiem resīveriem nepatīk 4 omi. Pasaki 4 omu priekšrocības ?

 

Es gan tās nepateikšu, bet acīmredzot kautkādi būtiski apsvērumi par labu tiem noteikti ir, jo Dynaudio praktiski visi modeļi ir ar 4 omiem un jūtību zem 90dB. Savukārt Castle stingri turas pie 8 omi. Kas tad ir noteicošais šajā izvēlē? Crosovera konstrukcija?

Link to comment
Share on other sites

Spaini, es kaut kaa tomeer nesapratu :

 

 

Speaker Impedance

This tells you how much current a speaker will draw. 8 ohms is standard. 4 ohms is very good and usually a lot more expensive. If you are buying 4 ohms speakers you need a very good amplifier to get the most out of them.

 

Un kaapeec very good ?

Labots - DSTr
Link to comment
Share on other sites

nu tur tak rakstīts - more current - tā tad vairāk jaudas, ja tas pastūzis spēj to nodrošināt. tātad skaļāk skanēs :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

55a1e4f0e93d11e2afff22000aeb0fde_7.jpg

 

izstāstīšu savu stāstu.  regulāri biju gajis uz RRR viekalu, un teicis ka gribu pasūtīt baltas tumbas. kādas 3-4 reizes gadā iebraucu un par sevi atgādināju. Pagāja 4 gadi kopš pirmās reizes kad iebraucu, un zvana no RRR. saka ka uzražojuši Itāļiem baltus glancētus Giantus, un vēl papildus vēl vienu pāri uzražoja, lai tirgotu. paņēmu ciet. nopirku Yamaha aventage sērijas  rx-a2020 reciveru, lai darbinātu visus gadžetus caur to (PC, platinieku, PS3, Wii, airplay) un lai der filmām ar 5.1. vienā brīdī pieslēdzu ar labiem vadiem biampu, jutu diezgan uzlabojumu. tā nodzīvoju ar tām kādu laiku, bet Jutu ka varētu izpiest no tām ko vairāk. ieteica man paņemt labu stereo pastiprintātāju. meklēju ko lietotu sākumam un paņēmu exposure 3010s. uzlabojums bija liels. iedvesu jaunu dzīvību un skanējumu Giantiem. emsu ļoti apmierināts gan ar skanējumu, gan ar vizuālo. 

 

re kur atradu ka otru pāri paņēma kāds itāliešu hifi izplatītājs http://hifidirect.it/

piedalījās ar tām The Sound Of The Valve 2013

http://www.enjoythemusic.com/sound_of_the_valve_2013/page2.htm

 

re kur var apskatīt kas lāsītim vēderā http://nuke.nonsoloaudiofili.com/VEFRadiotehnikaGiantFS100N/tabid/257/Default.aspx

 

review http://vef-rrr.ucoz.ru/_ld/1/179_giant-fs-100_wh.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

 

vienā brīdī pieslēdzu ar labiem vadiem biampu

 

Lūdzu, lūdzu pastāsti kas ir biamp. Gaidu tieši andreart viedokli. Pārējie var iet sauļoties. 

Link to comment
Share on other sites

recivers sadala augstas frekvences un zemas atsevishi 2 kanaalos, kas iet uz tumbu, tadejaadi dala no skalruniem sanem augstaas frekvenes un zemaas basiigas frekvences sanem cits  skarunis. tadaa veidaa radot bagatiigaaku sakneejumu. cik sapratu shis saucaas aktiivais krosovers pastiprintatajaa, kursh var sadaliit un suutit 2 dazhaadus signaalus uz vienu tumbu. ir arii pasiivs krosovers kas suuta 2 identiskus signaalus nesadalot pa frekvenceem. cik saprotu no shi otraa jeega minimaala vai nekaadas. es varu protams skaidrojumaa kluudiities, neesmu pieredzeejis audiofiils. bet manaa recieraa var viegli iesleegt un atsleegt bi-amp fiichu, un taa iesleegšana un pareiza saslēgšana saknējumu padarīja baudāmāku.

Link to comment
Share on other sites

Andreart, Tavā gadījumā, tas, ko Tu izmantoji, ir tas, ko Tu nosauci par "pasīvo krossoveru".

Link to comment
Share on other sites

· Hidden by Mezavecis, Janvāris 10, 2014 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Janvāris 10, 2014 - Herņa

 

 

tu noteikti vari pievienoties audiorastu pulkam. atbilsti visiem kriteerijiem...

 

tomēr tev nav miera? Ja nevari pa tēmu ko teikt, paklusē,LŪŪŪDZU! MODERATOR?!

  • Patīk 1
Link to comment
· Hidden by Mezavecis, Janvāris 10, 2014 - Herņa
Hidden by Mezavecis, Janvāris 10, 2014 - Herņa

Jā, es arī to ievēroju, ka uz moderatoriem foruma noteikumi NEATTIECAS!

Link to comment
Darkheart

 

 

Andreart, Tavā gadījumā, tas, ko Tu izmantoji, ir tas, ko Tu nosauci par "pasīvo krossoveru".

 

Tieši tā. Ja viss iet caur pasīvajiem filtriem, jēga gandrīz nekāda. Ja nu vienīgi gadījumā, kad, piemēram, vidus un augšas var barot ar labākas kvalitātes mazjaudīgāku pastiprinātāju, bet apakšas ar kaut ko jaudīgāku no zemākas klases.

Link to comment
Share on other sites

Nu, ja papēta Giantu Z līkni http://nuke.nonsoloaudiofili.com/Portals/0/VEF%20Giant%20FS-100N/Giant%209.jpg , ir redzams, ka ļooti plašā diapazonā tumbu pretestība ir zem 4 omiem, sasniedzot pat mazāk kā 3 omus. Pieņemu, ka reša stipreklim ar tādu slodzi ir grūti. Tā kā nebrīnos, ka biampojot, biampa "pienesums" bija sadzirdams..

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Es tiem Giantiem noteikti gribētu nomainīt filtrus un vidējo frekvenču skaļruņus. Tas tā, ja dotu kādam citam, kuram ātrs bass nav prioritāte, pats šos neklausītos.

Link to comment
Share on other sites

tiem giantiem nav jeegas neko dariit. nju nav jeegas tur neko mainiit/ labot, ieguldiijumi paarsniedz reaali ieguustamo veertiibu.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

nedaudz papētīju Gigant iekšas, tie paši skaļruņi, kas s400m, izņemot pīkstuli...


andrear

bet pieslēdzot stero pastūzi, skaņa uzlabojās, salīdzinot ar resi?

Link to comment
Share on other sites

yamahas resiveram Rated Output Power (1kHz, 2ch driven) 155 W (8 ohms, 0.9% THD), 

 

exposuram 110 Watts per channel at 1KHz into 8 Ohms un THD ir <0.015%

 
cik tadbūs THD uz  4 omiem ?
Link to comment
Share on other sites

Uz 4 omi kā likums thd būs augstāks.


Un uz 10khz bus augstaks ka uz 1. 


kaut gan uz tiem cipariem baigi nav ko ieciklēties.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
andreart

DF0_7799.jpg

 

deta taa ka focheets diezgan Tuvu ar platlenki (14mm uz ff), tad priekshmeti pa malaam attieciigi pret vidu izskataas vizuaali lielaaki. tapeec liekas ka tv par mazu

Labots - andreart
Link to comment
Share on other sites

Konstatators

Gaumes lieta, protamiski, bet man šitais pārlieku baltais baltums visā atgādina sterilu slimnīcas operācijzāli... Op-zāli ar tumbām... :mrgreen:

Labots - Konstatators
Link to comment
Share on other sites

andreart

 

 

Gaumes lieta, protamiski, bet man šitais pārlieku baltais baltums visā atgādina sterilu slimnīcas operācijzāli... Op-zāli ar tumbām...
 

 

katram asociatīvā atmiņa strādā balstoties uz individuālo pieredzi...

Link to comment
Share on other sites

Konstatators

 

 

katram asociatīvā atmiņa strādā balstoties uz individuālo pieredzi...

 

Ja, kā tu zināji??? :shok:

Link to comment
Share on other sites

RudeWolf

Interesanti par to Exposure. Es kad Jamo pieslēdzu Sony AB pastūzi, tad arī tās tumbas atdzīvojās. Mani gan līdz galam nepārliecina Exposure konstrukcija, bet kādudien gribētu paklausīties, par ko Stereofīlis sacepies.

Link to comment
Share on other sites

Man gan patīk, noteikti ja paņemtu no cita rakursa, varētu redzēt, ka telpā ļoti labi iederās, vienīgai TV ir tiešām par mazu.

Link to comment
Share on other sites

Ir glīti; bet imho subs pa tuvu tumbam un centrs nav centra...


Un vinils ar pa ruvu tumbam un nav pa zemu? Locities pie vinilaparata ?

Link to comment
Share on other sites

Darkheart

Interjerā iederas labi, tikai žēl, ka tik plika telpa un nesimetrisks tumbu izvietojums telpā. Stereoattēls atstarojumu dēļ varētu būt nobīdīts nedaudz pa kreisi. Centrs, kas novietots zemu, nav centrā, un atrodas starp tik tuvu esošām tumbām, nafig nav vajadzīgs.

Līdz cik hz tas subis spēlē? Tumbām tiek likts high pass filtrs?

Labots - Darkheart
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...