Jump to content

XP to Longhorn Style


AndzX8-842
 Share

Recommended Posts

Atradu shaadu luuk pacinju, xp to longhorn style update. Varbuut kaads ir meeginaajis, vai vispaar buutu ieteicams meeginaat? Man nepatiik fakts, ka tas stils varetu buut panemts pa tiesho no longorn un uzmetot sho pakotni uz xp vareetu rasties dazadi briinumi... Tad nu, ko varat pastaastii un ieteikt to staastat un iesakat. Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Hmm, nu pameegini uzlikt un ja kaut kas nepatiik nones :).

 

Pats ljaunaakais, kas var notikt, ir format c:, bet tas tak nav nekas traks... :)))

Link to comment
Share on other sites

Hmm, nu pameegini uzlikt un ja kaut kas nepatiik nones :).  

 

Pats ljaunaakais, kas var notikt, ir format c:, bet tas tak nav nekas traks... :)))

Nu kaa gan lai dabuun taadu format C: ;) Es nekad neesmu taisijis Format C: un Windu paarinsteleejis esmu vairaakas reizes, tur tikai jaamaak un nebuus probleemu un kjeepu ar backup taisiishanu he he ;)

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842
Hmm, nu pameegini uzlikt un ja kaut kas nepatiik nones :).  

 

Pats ljaunaakais, kas var notikt, ir format c:, bet tas tak nav nekas traks... :)))

Nu kaa gan lai dabuun taadu format C: ;) Es nekad neesmu taisijis Format C: un Windu paarinsteleejis esmu vairaakas reizes, tur tikai jaamaak un nebuus probleemu un kjeepu ar backup taisiishanu he he ;)

 

Negribas man to dariit...nonest windu, peectma atkal paarinstallet visas programmas utt... tas viss ir paaraak ilgi... Nu vispaar aatri, bet netiik man to dariit :)))...

Bet ja tu buutu tik laipns un paskaidrotu, kaa tieshi tu neformatee hdd un kaa nesa4akaree jaun-installeeto win xp jua installeeshanas laikaa, jo neformateejot, sanaak...visi vecie faii ir tur kur tie bija...un dazhi rada probleemas jaunajam, svaigi installeetajam windam...

Link to comment
Share on other sites

vimba_zlobnaja

Ko tur baidīties no Format c:! Uztaisi spoka failu, ja vieta atļauj, un miers. ja kas brūk nost, 5min būs tavs vecais Winds atpakaļ.

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842
Neliec!

Sūds pēdējais.

No shii man noprast, ka esi meeginajis, jebshu atsauksmes dzirdeejis?

Link to comment
Share on other sites

es viņu biju uzlicis vienreiz...

nu nekas īpašs tur nav...

mainot vizuālo stilu un pārējos sūdus var uztaisīt labāku win longhotn imitāciju...

tā jau viss bija ok, tikai man nepatika, tas sidebar... tads bremzīgs un tizls bija... labāks ir piem "Desktop Sidebar"... un vizuālais stils arī ir tikai viens, tas zilais...

 

un vispār uzliec un pats redzeesi... noņemt var bez problēmām...

Link to comment
Share on other sites

Ko tur baidīties no Format c:! Uztaisi spoka failu, ja vieta atļauj, un miers. ja kas brūk nost, 5min būs tavs vecais Winds atpakaļ.

Sis arii ir iemesls, kaadeel es no format nebaidos :). Ja kaut kas kaut ko sacakaree, palaizu ghost. Protams visu, kam ir jel kaada veertiiba uz c: diska neglabaaju...

Link to comment
Share on other sites

Neliec!

Sūds pēdējais.

No shii man noprast, ka esi meeginajis, jebshu atsauksmes dzirdeejis?

 

Kaut kad sen liku. Smagi nožēloju.

Link to comment
Share on other sites

AndzX8-842
Ko tur baidīties no Format c:! Uztaisi spoka failu, ja vieta atļauj, un miers. ja kas brūk nost, 5min būs tavs vecais Winds atpakaļ.

Sis arii ir iemesls, kaadeel es no format nebaidos :). Ja kaut kas kaut ko sacakaree, palaizu ghost. Protams visu, kam ir jel kaada veertiiba uz c: diska neglabaaju...

 

Njaa nu man ir 80GB cietnis ar 3 partiicijaam... Dabiski uz c: nekas veertiiigs nestaav ;), bet spoka failam man nav vietas. Mjaa, plaanoju iegaadaaties kaadu krutaaku cietni...

Link to comment
Share on other sites

Es arī to sūdu biju uzlicis, kompis sāka bremzēt, nost arī nevarēja dabūt. Tā kā system restore nelietoju, tad vienīgā izeja bija format c:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest eks5

Es ar paslaik esmu uzlicijs un nav ne vainas, man patik, esmu jau vairaakas reizes paspeejis nonest nost un uzlikt atpakal bez probleemaam.

Link to comment
Share on other sites

nesen es ar uzliku kaut ko tamliidziigu dabuuju laikam ieksh softpedia.com un gauzhi naacaas nozheelot jo izskats bij debiils un nonest nekaadi nesanaaca jo kaa uzliku atpakalj parasto stilu man viss palika melns;(

Link to comment
Share on other sites

Guest saddam

es kadu laiku atpakal biju uzlicis longhorn tip viss ok bet tagad viss xp glu4i 98 vispar neiiet labak windows beta versijas es likshu mieraa

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...