Jump to content

Mozilla & Java


smtp_serveris
 Share

Recommended Posts

Pavisam nesen uzinstaleeju Fedora Core 2 + Gnome . Linuxaa esmu pilniigs iesaaceejs, bet kaut kas jau pamazaam saak izdoties. Viens no lielaakajiem jautaajumiem, kas jau tika agraak jau apspriests sheit.

ir JVM pieinstaleeshana Mozillai , nekaadu FF es nelietoju , bet kaa lasiiju , tad shie divi browseri ir liidziigi un pluginu pieinstaleeshana ir vienaada.

Esmu novilcis j2re-1_4_2_04-linux-i586.bin , un laikam jau nezinu kaa ar vinju taalaak riikoties , varbuut man kaads vareetu pa punktiem salikt , kas man taalaak jaadara ?

Link to comment
Share on other sites

smtp_serveris

 

Hmmmz , bet vai shis ir taapataas kaa manai versijai ?!

j2re-1_4_2_05-linux-i586.bin

Izskataas, ka tu jautaa pat neizlasiijis, kas tur raxtiits. Logiski ka arii tavai versijai. Tur tachu viss ir punkts pa punktam atrakstiits.

 

Sorry, es sho paarlasiiju biki taa kaartiigaak jau veelaak , ir jau taisniiba ..... tikai ja nekljuudos, tad Mozillai JVM tiek uzstaadiits atsevishkji kaa plugins ?!

Link to comment
Share on other sites

  • 10 years later...
it.kroplis

Ar pārlūkiem + veca Java ir palicis pavisam slikti. Faktiski ja ir resursi, kuri strādā tik ar vecu javu, tad vajag lietot arī vecu pārlūka versiju. Man tādi ir ne viens vien, un nākas turēt vairākas vecas versijas FF.  Jāatrubī tik auto update lai nav jāmocās. 

 

Būtu skaisti, ja būtu pārlūks kurš nenodarbotos ar ar savu iedomu drošības koncepciju. Bet visi lielie spēlētāji grib uzspiest savu redzējumu, bez iespējas to izmainīt.  Ar FlashPlayeri jau sadūros. Teorētiski FF var ieslēgt to, bet praktiski addoni vairs nedarbojas.

 

jau kuro gadu pēc kārtas rodas sajūta ka apkārtējā tautas masa, paliek dumjāka un dumjāka.

Labots - it.kroplis
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Kāpēc neder un kas tur tāds uztaisīts, kas nestrādā uz svaigākas javas?

 

 

Ieteikums atjauninat Java neder.
 
Link to comment
Share on other sites

nevertell

Ja vajag lietot džavu brauzerī, tad tikai iekš atsevišķa VM'a. Un tad to VM'u ar aizvēstures softu arī drīkst lietot tikai un vienīgi priekš tiem dinozauriem, kas ar jaunām javām neprot strādāt kopā. 

Jo brauzerpuses džava ir nekas cits kā tripermagnēts.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Neredz brauzeris zoles spēli saitā draugiem.lv<javu apdeitoju,flesh arii,teica viens,kad varbuut stav kads bloķeris,kas tas par zvēru un kā to ieraudzīt?

Labots - sanga
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...