Jump to content

Nevaru Izdzēst Novilkos Un Nelīdzgalam Novilktos Failus


Guest Peteris Pavlovskis
 Share

Recommended Posts

Guest Peteris Pavlovskis

no neta vilku spēli, laikam, ka instalācijas failu, bet ātrums bija ļoti lēns un tapēc atslēdzu nost lai nevelk, bet fails kurš aizņem 0kb uz desktopa (tur biju uzlicis lai velk) tā arī palika, tagad es nevaru viņu izdzēst ārā un tas tur tā arī stāv un nevaru tikt vaļa no viņa, vēl DC++ downloads mapē novilku filmu kuru arī tagad nesaprotamu iemeslu dēļ izdzēst nevaru, rāda ( tā pat kā iepriekšējam) ka to izmanto cita programma, tapēc izdzēst nevar. :( no shitās neizdzēšamās drazas man kompis karas un visu laiku explorer.exe usage ir 100% tikko kā kādu filmu vai kko tādu ver vaļā... spēlēs atšķirību nejūt... varētu lūdzu pateikt, ka no tās drazas tikt vaļā? es disk cleanup ar uztaisiju, cerēju mosh pats sapratīs, bet nekā.. :(

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

nē, es vispār shito padarīshanu maz pārzinu :( kā tur ir ar to safe mode? tad es varētu tā pameiģināt :)

Link to comment
Share on other sites

Pameklē forumā, bieži cilāts jautājums...

 

Ir tāda programmiņa Unlocker

Ir tādi failu menedžeri Total Commander vai FAR

par video failiem cits stāsts, meklā forumā, slinkums atkārtoties.

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

total commander man pasham stāv, ērta proga failu bīdīšanai pa HDD utt.. :) man tik jautājums, vai shitās drazas varētu būt iemesls kompja nu ļoti lēnās failu atvērshanas un regulāras pakārshanās to darot?

 

ar total commander man vēsā mierā izdevās izdzēst to DC++ novlikto, bet to maitu kuru uz desktopa biju nedavilcis ir problēmas.. :(

Link to comment
Share on other sites

Ja izmanto Windows Explorer, tad protams, pats raksti, ka 100% usage gadās. Dzēst tās drazas vajag nekavējoties, kamēr atcerās, kur tās stāv :)

 

Safe Modē mēģināji? Ceru ka zini, kā tikt Safe modē - ar F8 pirms Windas ielādes.

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

nē nu nejau interneta pārlūku bet explorer.exe task meneger paskaties pie procesiem, kad to izrubī viss start ups utt pazūd, visas ikonas utt.. es izmantoju firefoz, un man ir uzlikts, ka viss ko es velku novelkas uz desktopa un tad es to infu ar tālāk šķiroju, ja vajaga, savādāk jau toč neko nesaprastu ja pa labi, pa kreisi seivotu.. es vilku vienu neta RPG spēli, ķipa pameiģināt gribēju, knightonline saucāc, kad sāka to spēli vilkt man bija uz darbu jāskrien un lēns atrumns bija tapēc uzspiedu cancel un maucu prom... vakarā skatos, johaidī draza palikusi... viņš man tik izmet, ka lieto kkāda cito proga to drazu, es toreiz izdzēsu kko līdzīgu izņemot neta vadu, bet šoreiz tas neizdodas.. :(

 

kā safe tikt es zinu, bet kā tur jārīkojas gan nē.. nu ko, jāpalūko :)

 

u es tur biju, palūkoju, saecināju, ka tur piedāvā dažādas iespējas un arī to, ka tā nu nav mana stiprā puse ko un kā tur darīt... varētu lūdzu apmēram pateikt kas un kā?

Link to comment
Share on other sites

Windows Explorer jau nav i-neta pārlūks :)

 

Task Manager:

Windows Explorer = explorer.exe

Internet Explorer = iexplore.exe

 

Par Safe Mode - viss kā parasti, tikai ar pašiem nepieciešamākajiem draiveriem utt., nezinu, ko tur nesaprati. Ka tikai nebūsi iekš BIOS ielīdis :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

ā, nu ja tagad sapratu, ko Tu ar to biji domājis... :) pareizi ir :) nu es tai safe mode maz ko sajēdzu, vari lūdzu pateikt ko un kā tur ir jādara?

 

nu lai bios ar safe mode sajauktu :D es jau neesmu galīgs... šai jomā, bet ar safe mode toč nekad saskāries neesmu.. vienīgi kad man OS nokārās un tad viņš rāda ka var meiģināt caur safe ielogoties... un viss...

Link to comment
Share on other sites

Nu vienkārši mēģini to nevajadzīgo failu izdzēst, kā parasti. Total Commander arī vajadzētu strādāt iekš Safe Mode, īsti neatceros.

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

Es arī novēroju šādu problēmu ar to ka faili negrib dzēsties(vizuāli), bet pēc restarta šie faili pazūd. Es domāju ka tas kautkā saistīsts ar DC++ jaunām versijām t.i. nedzēšās arā lai varētu cilvēki no tevis paņemt arī nenošāretu(unfinished) failus, līki(nepārdomāti) uzrakstīts uzlabojums. Vispār es nēsmu par to visu pārliecināts, būs jāparbauda.

Link to comment
Share on other sites

snail, nepareizi domā. Unfinished failus nešārē, kāda jēga...

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

es kā tikko atkal paskatijos kas tas safe mode par zvēru ir, kko izmeiģināju un nekas jēdzīgs man tur nesanāca, pietam tā neko nezinot es baidos kko nočakarēt, pasaki lūdzu vismaz to, kas ir sākumā jāizvēlās lai tālāk varētu rīkoties...

 

nu ar DC++ debīlo filmu es tiku caur Total commander galā, tas bez liekām problēmām visu izdzēsa

Link to comment
Share on other sites

Guest snail

snail, nepareizi domā. Unfinished failus nešārē, kāda jēga...

Es redzu ka no manis sarakstā ņem unfinished failus, vispār DC++ versijas ir daudz

Link to comment
Share on other sites

Pēteri, es savukārt nezinu, ko Tu tur nesaproti. Parasts windows interfeiss, tikai bez izskaistinājumiem. Ceru, ka ejot Safe Mode, izvēlējies parasto Safe Mode nevis kādu command promt only vai citu variantu.

 

Sameklē uz Desktopa to failu un mēģini izdzēst.

 

P.S. Nekur gan nav teikts, bet pieļauju, ka Windows ir XP.

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

Pēteri, es savukārt nezinu, ko Tu tur nesaproti. Parasts windows interfeiss, tikai bez izskaistinājumiem. Ceru, ka ejot Safe Mode, izvēlējies parasto Safe Mode nevis kādu command promt only vai citu variantu.

 

Sameklē uz Desktopa to failu un mēģini izdzēst.

 

prosta pie komandām uzlikt start windows safe mode un viss? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Es esmu darījis tā:

Uztaisu .bat failu, tipa

del c:\"documents and settings"\username\desktop\file.ext /f

(kur - "username" vietā ir mans lietotājvārds, un "file.ext" vietā - nedzēšamā faila nosaukums ar visu paplašinājumu. Protams, tas var atrasties arī citur, ne tikai uz desktopa)

 

Tad saglabāju .bat failu mapē

%userprofile%\Start Menu\Programs\Startup\

 

Pēc nākošā restarta fails ir izdzēsts. Atliek tikai izdzēst .bat failu no startupa.

Link to comment
Share on other sites

To Pēteris:

Prosta kompim restart, pēc BIOSa post utt izdarībām, pirms sāk ielādēties windows, turi nospiestu F8 taustiņu. Kad parādās logs, kurā var izvēlēties Safe Mode, ar klaviatūras bultiņām (vai kā viņas tur) izvēlies Safe Mode. Vēl parādīsies lodziņš ar brīdinājumu, ka startēsies Safe Mode, piekrīti un viss - Tu esi Safe Mode, ko var redzēt arī pēc uzrakstiem monitora ekrāna stūros.

 

Man liekas, mēs katrs par kaut ko citu runājam :)

 

Arī ADEX variants ir labs, pamēģini.

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

vopshim tas fails mani piesmēja un rāda to pashu, ka izmanto viņu citas progas utt... :(

 

aizgāja man tas ko Tu teici :)

 

bet tas nepaliideeja, veel ir kaads reaals veids? mosh ir kaada proga vai process kuru atrubot varteetu to drannki izdzeest?

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

izstāsti - kā Tu saglabāji .bat failu.

Save as Type no Text Documents (*.txt) nomainīji uz All Files (*.*) :?:

Link to comment
Share on other sites

Var jau vēl Safe Modē atrubīt kādu procesu, bez kura saglabājas windas darbspējas...?

Vajadzētu pamēģināt sameklēt, kāds process vai programma šo failu izmanto...

Nu nez, man nav gadījies, ka kaut ko nevar izdzēst nekādā veidā. Kaut izmanto kādu LiveCD, tad mēģini dzēst.

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

nu es vienk paņēmu un to failu kuru no neta vilku un uzliku save on disk, un desktopa, viņš ir Application fails, vismaz tā man viņu atpazīst, aizņem 0kb.. ķipa bija jau sācis vilkt lejā, bet es uzliku cancel, bet shis to nenovilko tā ar atstāja... nu un tagad neko padarīt nevar.. :(

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Da ne jau to es prasīju...

Labi. Atbildi uz 2 jautājumiem:

1. Kāds ir Tavs username?

2. Kāds nosaukums ir tam failam, kuru Tu nevari izdzēst?

 

Un es uzrakstīšu step-by-step instrukciju.

 

P.S. Tas fails atrodas uz desktopa?

Link to comment
Share on other sites

Start > Run > regedit > Ctrl+F

 

ieraksti tā faila nosaukumu un pameklē (Find next)

ja atrod kādu ierakstu reģistrā, kas attiecās uz šo failu, izdzēs to.

 

Tas tikai tāds minējums...

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

pameiģināju, neko neatrod :(

 

faila nosaukums ir KnightOnlineSetup1453 un username ir WitaminC

jup, tas fails ir uz dektopa

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Pieļauju, ka file name ir KnightOnlineSetup1453.exe

 

Labi.

 

1. Atver Notepad.

2. Ieraksti vai iekopē tur šo tekstu:

 

del c:\"documents and settings"\WitaminC\desktop\KnightOnlineSetup1453.exe /f

 

3. Notepadā uzspied File > Save

4. Pie Save as Type nomaini Text Documents (*.txt) uz All Files (*.*)

5. Ieraksti faila nosaukumu, piemēram del.bat

6. Izvēlies mapi, kur saglabāt - C:\Documents and Settings\WitaminC\Start Menu\Programs\Startup

7. Restartē kompi.

 

Tev Windows uz C diska? Ja nē, tad attiecīgi C:\ vietā abās vietās raksti, piem., D:\

Link to comment
Share on other sites

Guest Peteris Pavlovskis

gatavs ir :) es pats nesaprotu kāda velna pēc bet tas draņķis tur tā forshi pazuda :) Paldies Tev liels :)

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Man prieks par Tevi!

Tagad atver

C:\Documents and Settings\WitaminC\Start Menu\Programs\Startup

un izdzēs no turienes to failu, kuru tur saglabāji.

Link to comment
Share on other sites

Nu re, katrai problēmai ir savs risinājums!

 

Man prieks, ka forumā ir cilvēki, kam atrodas laiks palīdzēt, nevis to pašu laiku tērēt sūtīšanai uz google, poda utt. :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...