Jump to content

Cik lils ,un vai vispar vajag Swap fails


nemesis
 Share

Recommended Posts

kam tev 3GB swaps?

Windowsam swapu iesak likt 2xRAM size.

Man ir 512RAM un 512 swap un nekādu problēmu.

Link to comment
Share on other sites

Ja Tev ir ļoti stabili paradumi softa lietošanā, vari izvēlēties specifisku SWAP apjomu, atbilstošu pašreizējai pieredzei.

Protams, interesanti, ja swap ir uz atsevišķa fiziskā diska, nav fragmentēts un atrodas ātrākajā diska vietā.

Link to comment
Share on other sites

Man ir 200 mb swaps un 384 mb raamis. Kaadeelj tikai 200? Man vairaak nevajag. Lai filmas luureetu un pa tiiklu blandiitios, pilniibaa pietiek.

 

Nu speeljukiem ir dzirdeetas baumas, ka 1gb gan vajadzeetu.

Link to comment
Share on other sites

Spēles nespēlēju vispār.

Arī ar lielu swapu Xp ļoti bieži brēca Virtual Memory is Full, tagad tā fīča ir disablēta.

Link to comment
Share on other sites

Arī ar lielu swapu Xp ļoti bieži brēca Virtual Memory is Full, tagad tā fīča ir disablēta.

Jānoskaidro, kurš softs patērē šo swapu un kādu iemeslu dēļ šis to dara.

Piemēram, datu bāzes ir prasīgas pret swap, un tur nekā nevar darīt ;)

Link to comment
Share on other sites

Man pašlaik Swaps ir 3Gb , jautājums tāds vai var iztikt bez Swapa un kādigļuki var rasties?

Man Swaps stāv uz SYS HDD un tāpēc brīžiem iebremzē ar lielu failu copēšanos.

 

 

Vaitad windowsam ir swap?

Man lieka sta ir linuksam!!!

es kludos?

Link to comment
Share on other sites

Man pašlaik Swaps ir 3Gb , jautājums tāds vai var iztikt bez Swapa un kādigļuki var rasties?

Man Swaps stāv uz SYS HDD un tāpēc brīžiem iebremzē ar lielu failu copēšanos.

 

 

Vaitad windowsam ir swap?

Man lieka sta ir linuksam!!!

es kludos?

 

Windows bez swapa ir tas pats, kas pingvīns bez knābja (vai knābiena?).

Link to comment
Share on other sites

es gan vispaar negribeetu piesiet terminu swaps kaadai noteiktai OS

jo "swaps" naak no CPU darbiibas principa i386 modee - nevis kaadas konkreetas OS darbiibas ...

Ok viss skaidrs!

Link to comment
Share on other sites

es gan vispaar negribeetu piesiet terminu swaps kaadai noteiktai OS

jo "swaps" naak no CPU darbiibas principa i386 modee - nevis kaadas konkreetas OS darbiibas ...

Es tomēr teikšu, ka swaps ir OS arhitektūras jēdziens. Ir OS, ka neizmanto virtuālo atmiņu. Tam arī swaps nav nepieciešams. Piemērs? - ZX Spectrum 48K OS. Arī uz šī verķa verēja dabūt "Out of memory" ziņojumu.

Link to comment
Share on other sites

Es tomēr teikšu, ka swaps ir OS arhitektūras jēdziens. Ir OS, ka neizmanto virtuālo atmiņu. Tam arī swaps nav nepieciešams. Piemērs? - ZX Spectrum 48K OS. Arī uz šī verķa verēja dabūt "Out of memory" ziņojumu.

 

oj nu Vil tev tak ar Apinis "PC uzbuuves pamatos" pasniedza vispaareeju teoriju par CPU sugaam un pasugaam ... eee 94/95 gadaa laikam bij shis kurss

Es uz šo Apiņa kursu negāju ;) .. bet negāju arī uz Treimaņa Operētājsistēmām (kur tieši viena lekcija bija par virtuālo atmiņu).

Link to comment
Share on other sites

SWAP ir eeemm

nu kaa

protect modee tak cpu var darboties ar virtuaalo atminju..

tais vecajos laikos kad rams 1-2MB bija standarts, logiem ar to bija pamaz.

tad naaca 386 CPU ar protect mode un tru bija taada kuula fishka kaa virtuaala aatminja.

tb OS kernelis organizee visu darbu at atminju.. izdala programmmam tik cik vinjas prasa.. skaidrs ka ar 2mb tur nav ko daliit.. taadeelj SWAP fails buutiibaa tobriid bija tas mini operatiivas atminjas pagarinaajums.

OS kodols pats menidzeeja kuri atminjas apgabali atrodas tiktieshaam operatiivajaa atminjaa un kuri swap failaa. Parasti swapaa nokljuva tie atminjas apgabali kuri netiek aktiivi izmantoti vai tad ja operatiivaa atminja ir aptruukusies.

Taadeejaadi programmistiem bija vienkaarshota dziive. Un arii cilveekiem nebija probleemas ka ja softam ir pamaz RAM ka vinsh neiet vispaar.

 

Muusdienaas protams RAM ir vairaak tachu daudzas programmas joprojaam var pieprasiit RAM vairaak kaa vinjsh ir fiziski pieejams.

 

Skaitas ka ir labi uzlikt konstantu swap izmeeru, jo taadeejaadi mees izvairamies no iespeejamas swap faila fragmentaacijas.

 

Nu kautkaataa :O)

Link to comment
Share on other sites

Doma pareiza. Virtuālo atmiņu var realizēt ar jebkuru procesoru, bet programmēšanas pasākumi vienkāršojas, ja tam tiek palielināts hardwares atbalsts.

Link to comment
Share on other sites

Guest trash`

"taakaa ja tev ir tikai 1ns disks

nemudiijies ar partiicijaam bet liec vienu stingri defineetu swap failu un palaid 1x labu defragmentaacijas tuuli "

 

kas tawupraat ir labs defragmentaacijas toolis!? =)

Link to comment
Share on other sites

Nu taa, Windowze XP ir mistika ar SWAPu! Defaltaa kad instalee OS tiek iestatiits SWAPa izmeers 1,5 x RAM daudzuma! Manaa gadiijumaa ir 1 Gb RAMs un swapu izveidoja 1,5 Gb :O Nekad tik daudz nevajadzees, taapeec es uzliku 512 Mb! OK straadaaja, bet te citreiz uz krutaaas Windowzes SWAPa izmeers pats mainaas, iestatiits 512, bet tad iet kaa 1 Gb, tad kaa 1,2 Gb un taa talaak! Nu saaka besiit un atsleedzu vispaar to SWAPu nost :) Pagaidaam sisteema griezjas aatraak nekaa kad bija SWAP :)

Link to comment
Share on other sites

Varbuut jautaajums nevietaa , bet te baigaa njmeshanaas ar to swap failu. Taapeec noleemu uzjautaat. Vai ta swap failu vispaar ir jaaiztiek. Cik esmu sapratis tad windoze pats tiek labi galaa uz izveelaas cik lielu swap failu vajag.

 

A veel jautaajums kur sho vispaar var atrast ,lai palielinaatu :oops:

Link to comment
Share on other sites

Varbuut jautaajums nevietaa , bet te baigaa njmeshanaas ar to swap failu. Taapeec noleemu uzjautaat. Vai ta swap failu vispaar ir jaaiztiek. Cik esmu sapratis tad windoze pats tiek labi galaa uz izveelaas cik lielu swap failu vajag.  

 

A veel jautaajums kur sho vispaar var atrast ,lai palielinaatu  :oops:

Nu uz Windowz XP daram taa:

My Computer -> Properties

taalaak sadalja Advanced un pie sadaljas Preformance spiezjam Settings :)

atkal sadalja Advanced un sadaljaa Virtual memory cpiezjam Change :)

Lieta dariita, te varam korigjeet SWAPa lielumu, tikai jaaspiezj Set un tad OK :)

Link to comment
Share on other sites

kam tev 3GB swaps?

Windowsam swapu iesak likt 2xRAM size.

Man ir 512RAM un 512 swap un nekādu problēmu.

***

Ir specifiski taski, kuriemn arii ar 512RAM + 4GB swap bija par maz. Piemeeram, lielformaata plakaatu drukaashana uz plotera.

Link to comment
Share on other sites

kam tev 3GB swaps?

Windowsam swapu iesak likt 2xRAM size.

Man ir 512RAM un 512 swap un nekādu problēmu.

***

Ir specifiski taski' date=' kuriemn arii ar 512RAM + 4GB swap bija par maz. Piemeeram, lielformaata plakaatu drukaashana uz plotera.[/quote']

 

Nu jau, nu jau... kautkaads kreiss softs buus patraapiijies... 512ram + 1024Mb swaps un 2,5x6m 6kraasu plakaati 600dpi griezaas svilpdami...

 

Nu neizmanto jams tik daudz to ramu un swapu... procis ir bremzeejoshais elements rendereeshanaa ;)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...