Jump to content

Ar ko puleet organiska stiklu?


Dundurs
 Share

Recommended Posts

Straadaajot gadiijaas apbruzhaat organisko stiklu, taa bija peedeejaa plaaksne. Tagad tur ir nesmukas sviikas, kaa lai vinjas dabuun nost? Varbuut ar zobu pastu vai ko tml. Ar kaadiem sadziives liidzekljiem tas vispaar ir iespeejams?

Link to comment
Share on other sites

Guest fubu

Es pats esmu puleejis, ar to taa saucamo GOI pastu, arii vinjas ir dazhaadas rupjiibas, taa bij vien ano rupjaakajaam, ar to dabuuju araa visas leilaas shviikas, un peectam ar veel kkadu pastu, taadu shkjidru, domaata reflektoru puleshanai, sanaaca ideaali....nevienas shviikas nebij...

Link to comment
Share on other sites

Stepselis

Ja nevar dabūt GOI zaļo pastu, var uztaisīt pats no parafīna kopā ar smalko medicīnisko krītu. Ar tādu maisījumu pulē dzintaru.

Link to comment
Share on other sites

vispaar ir veelviens jautaajums, vai cd-rom driikst griezt caurumu un likt orgstiklu. Vienreiz laikam te bija topiks par to, bet galu galaa nesapratu driikst vai nedriikst. Vieni teica, ka var , otri ka nevar.

Link to comment
Share on other sites

Kaa to saprast - veseliibai? Domaa par to laazeru, kursh CD nolasa? Nu nez...

Pie aciim jau neliksi. :smile:

 

Edit: Mnjaa, no organiskaa stikla skrambas diezkaa nenopuleesi, jams tak kuust, ja to pakljauj stiprai berzei. No otras puses, pat CD skrambas var nopuleet taa, ka saskraapeeti CD atkal straadaa, protams, materiaals cits...

Link to comment
Share on other sites

Nu tas, gan. Veelviens jautaajums kaa angliski sauc mikrosheemas. Man vajag dabuut bildi ar mikrosheemu, lai

peec tam vareetu graveet ieksh organiskaa stikla

Link to comment
Share on other sites

Mikroshēma varētu būt gan microcircuit gan chip vēl šis tas slēpjas zem vārda pinout.

Link to comment
Share on other sites

Guest fubu

jaa, vinsjh kuust, bet ja pulee pamazaam, neuzkarseejot, vai vienkārši ar roku, var izpuleet, pats taa esmu dariijis...

Link to comment
Share on other sites

Labs, ar bildes lielumu gan esi paskopojies :razz:

Cik saprotu no tās bildītes,tad tev tur tajā caurumā ir melns fains vaine? Ieliec tur caurspīdīgo ar lediem un būs baigi ok.

Link to comment
Share on other sites

Ir tāda lieta kā pulēšanai/slīpēšanai paredzētais "ūdens papīrs", ko lieto automašīnu pulēšanai / slīpēšanai.

Pašu smalkāko lieto priekš spīduma piedošanas, ar rupjāko izpulē ārā švīkas.

Pats esmu ar šo pulējis orgstiklu bez problēmām

Link to comment
Share on other sites

Guest Gravita

Iespējams tas ir, tikai tas ir diezgan darbietilpīgi.

 

Ar šitādu pastu:

 

pulieris.jpg

 

Var mierīgi dabūt no šāda:

 

18.jpg

 

šitādu:

 

20.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Gravita

Principā visur, kur tirgo Festool instrumentus. Daiļradē, arī uz Mūkusalas ielas, vēl visur kur...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest CyberMan

Doma forša ;) Man arī patīk... Tikai tas ventīlis (tobiš tas caurums) ir kaut kāds nevisai. Ar ko tu to diņķi taisīji?

 

Un pēc manām domām, priekšējās gaismas ir nu pārāk spilgtas. Ja es sev tādas uzmontētu, mani izmestu laukā ar visām lampām (datoru protams ka atstātu) :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...