Jump to content

Ar ko pastiprinātājs labāks par resīveri?


Guest McGraddy
 Share

Recommended Posts

Labrīt, tautieši! Re kāds man jautājums... zinu, zinu jau aprunāts, tacu man veeljoprojām nav pielecis... pastiprinātājs tīri jaudai, bet resīveri tīri lai visu varētu saslēgt kopā un no jaudas tur maz paliek pāri? Vai nav tā ka resīveri ņemt sanāktu izdevīgāk tā saslēgšanas iespēju dēļ? Latvijā vienīgais ko esmu atradis i-net veikalos ir pioneer pastūži, za to resīveru cik uziet.. suudiigi :(

Vēl...

pionieris pastūzis

vai

kenwoodietis resīveris .

Jaudas ziņā kurš vairāk spēj, ja slēdz klāt stereo? Kenwood nav pievīlis mašīnā, mājas resīveri ir normāli?

Varbūt kāds zinošs cilvēks pāris vārdos varētu paskaidrot :)

Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

resivers ir ar radio parsvara domats kinozalem , bet ari normali skan ar divam tumbam

ņem kenwood resiveri ,jo viņš ir jaudigaks

Link to comment
Share on other sites

Guest McGraddy

radio nevaig! zinu ka kinozālēm, bet nejau tāds bija jautājums, varbūt konkrētāk.. cik tas ir "normāli" salīdzinot ar pastūžiem tajā pašā cenas klasē :)

Link to comment
Share on other sites

Guest McGraddy

ja pirksi resiveri dabusi lielaku jaudu

Vārbūt vari pateikt kādēļ tad ir tādi pastūži ja resīveris ar daudz lielākām iespējām pat jaudas ziņa apēd pastūzi ??? Es jau teicu ka gribētu vairāk zinoša cilvēka atbildi ar kādu pamatojumu, nevis tukšas pļāpas...

Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

ir pastiprinataji priekš lielajam lidotaju ausim ,ausis maksa sakot no 120Ls ta teikt hi-end

Link to comment
Share on other sites

Pastūži pamatā ir domāti tiem kas sevi uzskata par melomāniem ar ūberdzirdi, jo resīvers, redziet, ir piebāsts ar visādu lieku elektroniku (radio, komutācijas iespējas, 5.1; 6.1; 7.1 skaņa, utt) kas bendē signālu. Sava taisnība tur protams ir, bet ar jaudu tam nav nekāda sakara. Tātad, pliks pastūzis mazāk kropļos skaņu, kaut gan dārgā gala resīveri būs tā pat gana labi. Te var pafilozofēt par starpību ar lampu pastūzi, jo lampinieks tā kropļo skaņu, ka cilvēka ausij ir tīkamāk.

Link to comment
Share on other sites

Guest McGraddy

Pastūži pamatā ir domāti tiem kas sevi uzskata par melomāniem ar ūberdzirdi, jo resīvers, redziet, ir piebāsts ar visādu lieku elektroniku (radio, komutācijas iespējas, 5.1; 6.1; 7.1 skaņa, utt) kas bendē signālu. Sava taisnība tur protams ir, bet ar jaudu tam nav nekāda sakara. Tātad, pliks pastūzis mazāk kropļos skaņu, kaut gan dārgā gala resīveri būs tā pat gana labi. Te var pafilozofēt par starpību ar lampu pastūzi, jo lampinieks tā kropļo skaņu, ka cilvēka ausij ir tīkamāk.

Paldies, to arī vēlējos zināt :) Tātad

man bez ūberkūlās dzirdes arī resīvers būs gana un lētais gals jau priekš manis ir liela nauda :D

Link to comment
Share on other sites

tavu starpiibu starp resiiveris vs pastuuzins un leetais vs daargais gals pateiks ausis ... pasha ausis

 

paluudz kur gribi pirkt lai uzliek tavu miiljaako skanjdarbu(pajem liidzi) un pus stundu paklausies no visvisaadiem lenkjiem

 

pamaini tumbas un galiigo leemumu piejem risinaajumam ar taam tumbaam kuras arii pirksi .... viss

 

ja samazinot price performance nezuud (tu nedzirdi ka paliek suudiigaak) tad var laist veel - ja saac just ka tas nav tavs iemiilotais gabals, ka bundzinieks feiraamu pajeemis, jeb akordeonists feileree un dirigents saak snjaakt vai kre3kskjeet nevietaa ... viss zemaak laist vairs nedriigst - saakam peetiit cenjiku un liizinga iespeejas ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest McGraddy

tavu starpiibu starp resiiveris vs pastuuzins un leetais vs daargais gals pateiks ausis ... pasha ausis

 

paluudz kur gribi pirkt lai uzliek tavu miiljaako skanjdarbu(pajem liidzi) un pus stundu paklausies no visvisaadiem lenkjiem

 

pamaini tumbas un galiigo leemumu piejem risinaajumam ar taam tumbaam kuras arii pirksi .... viss

 

ja samazinot price performance nezuud (tu nedzirdi ka paliek suudiigaak) tad var laist veel - ja saac just ka tas nav tavs iemiilotais gabals, ka bundzinieks feiraamu pajeemis, jeb akordeonists feileree un dirigents saak snjaakt vai kre3kskjeet nevietaa ... viss zemaak laist vairs nedriigst - saakam peetiit cenjiku un liizinga iespeejas ;-)

Jā... laikam jau paša ausīm jaadzird, nevis pa cipariem braukāt :) Varbūt ir kāds ieteicams veikals, kur ir samērā laba izvēle un man atļaus tā vandīties? :D

Link to comment
Share on other sites

ja pirksi resiveri dabusi lielaku jaudu 120Wx2

Neka nebija ,padomajiet- izdaliet 280 :5 = aptuveni 55 w! un i to mazak!

Stereo resiveris ir doamts lai klausitos muziku!

Resiveris, lai izjustu filmas sknas efektus maximali labi!

Parasti ja ieverosiet, tad pie tiem sledz klat satelitus un aktivo sabu!

Tas tadel ka ir resiveri kam nominala jauda aptuveni sasniedz 30 w uz kanalu un mazak!

Nekad no resivera nenaks ara 120 w! tad jau cilveki tos izpirktu ka galu vai pienu uz atlaidem!

Ja jus gribat ,lai no reisvera naktu ara 100w vismaz , tad nu jabut kautkur apmeram 700-750w stravas paterinam! Nu tad parekiniet pasi un paskaties manualos,protams ka 30 w nav maz bet...! :roll:

Link to comment
Share on other sites

nedaudz par resīveri..un par izejas jaudām runājot: (5x100W) vai (6x120W)...stipri apšaubu šādu iznākumu.

Tādam resīverim būtu jāsver jau pāri kg.20 un pat vairāk!

 

..kaut gan ir arī resīveri, piem. (Denon AVP-A1) kuriem tehniskajā dokumentācijā uzrādītā jauda atbilst patiesībai!

resīveris sastāv no vairākām gala pakāpēm atsevišķos blokos un resīveris ar komutāciju atsevišķā blokā.

 

..techniskais risinājums kā Igauņu pastiprinātājam Estonia - 010 / (priekšpastiprinātājs + gala pastiprinātājs) atsevišķi noslēgti bloki - ar ne sliktiem tehniskajiem parametriem

Pārsvarā tie ir no dārgā gala un cena pārsniedz vairākus tukstošus naudiņās.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Man te cilvēks testēju Kenwood KRF V-7090, rakstīts protams 120W, bet max var dabūt ārā ~100W(uz diviem kanāliem), un pēc tam sākas invalīdi. Ja būtu 4 pieslēgti kanāli, tad tā max izejas jauda noteikti kristos. Vēl arī labs raksturotājs par max jaudām ir barošanas bloks - teorētiski vaidzētu būt 600-700W, bet praktiski ir vismaz 2x mazāk. Tad nu var izdarīt secinājumus.

Link to comment
Share on other sites

..tā jau ir gan, ja runā par resīvera jaudām gala pakāpē...

- piemērs: vecais Amfitons 001-2u ar izejas jaudu pie 35W bij pat nedaudz brašāks par Kenwod resīveri ar izejas jaudu 6x100W - stereo režīmā.

 

- ja mūziku klausās no kompja...var mierīgi sajūgt kompi ar ciešamu resīveri un noskatīties DVD formāta filmu, izbaudīt kādu jaudīgu spēlīti ar 5,1 skaņu un MP3 formāta muziklu...ja palaiž Vinilplati - pastiprinātājs vēlams un jau labs..tas ir tikai mans viedoklis!

Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

man ir resivers pioner vsx-806rds 60w*5 kanali elektribas pateriņš 770wati/stunda

ja sledz divas tumbas jauda ir 150w * 2 kanaliem.

par to jaudu zinu jo man ir 220w rms tumbas kuras svilst nost

Link to comment
Share on other sites

ja veelies klausiities parastu stereo skanju uz divaam akustikaam, tat noteikti njem pastuuzi, jo pie resiivera izejas liekot klaat jebkaadu jaudas akustiku tev basu nebuus, tur naak tik vidi un augshas, taatad tev vaidzees piepirkt veel kaadu subu ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

basi bus ! nebus basi ja ieslegs ''dolby surround pro ligic'' bet ja viņš ir izslegta stavokli basi bus

Link to comment
Share on other sites

man ir resivers pioner vsx-806rds 60w*5 kanali elektribas pateriņš 770wati/stunda

ja sledz divas tumbas jauda ir 150w * 2 kanaliem.

par to jaudu zinu jo man ir 220w rms tumbas kuras svilst nost

Svilt var arī dēļ kropļojumiem! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

pastuzis skaņu nekropļo ,viņas sak smirdet kad parak skaļi uzgriež bet kad smird viņas skaņu nekropļo

Link to comment
Share on other sites

man ir resivers pioner vsx-806rds 60w*5 kanali elektribas pateriņš 770wati/stunda

ja sledz divas tumbas jauda ir 150w * 2 kanaliem.

par to jaudu zinu jo man ir 220w rms tumbas kuras svilst nost

Kokam divi gali! :arrow: :mrgreen:

P.s ko tu ar to gribeji pateikt,ka tev ir sudigas tumabas vai resiveris? :mrgreen::mrgreen:

Biskin pats aizdomajies! :mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest McGraddy

a kas uzlabos? Ludzu kautko iesaki

Kas tas par debīlu spamu aizgaaja ???

Uzlabos tavu zināšanu uzlabošana, mācoties pamatus par elektroniku un vispār mūzikas tehnikas apjēgšanu :D

Pie 4 omiem tavs resīvers dod 110w uz kanālu, pie 8 omiem vēl mazāk, ar tādu 10 gadus vecu kaku tu nekad nenosvilināsi skaļruni ar 250w(rms(nominālo)) jaudu, kurš visdrīzāk ir ar 8 omiem ieejas pretestību... ja nemaldos S-90 zemo frekvenču skaļrunim bija ap 30w(rms).

Es lūdzu lai kāds zinošs cilvēks pastāsta, esi tik laipns un vairs lieki nespamo...

Neka nebija ,padomajiet- izdaliet 280 :5 = aptuveni 55 w! un i to mazak!

Stereo resiveris ir doamts lai klausitos muziku!

Resiveris, lai izjustu filmas sknas efektus maximali labi!

Parasti ja ieverosiet, tad pie tiem sledz klat satelitus un aktivo sabu!

Tas tadel ka ir resiveri kam nominala jauda aptuveni sasniedz 30 w uz kanalu un mazak!

Nekad no resivera nenaks ara 120 w! tad jau cilveki tos izpirktu ka galu vai pienu uz atlaidem!

Ja jus gribat ,lai no reisvera naktu ara 100w vismaz , tad nu jabut kautkur apmeram 700-750w stravas paterinam! Nu tad parekiniet pasi un paskaties manualos,protams ka 30 w nav maz bet...! :roll:

Tad tu saki ka a/v resīveris nav domāts mūzikai... Pioneer man šķiet vispaar pat nerazho parastos pastūžus vairs, eiropas lapaa nav, vienīgais .com ir 2 vecie aizķērušies.

Kenwood mājaslapā norādīts, ka 2x120w ir MAX jauda, no kurienes jūs ņēmāt ka tā ir rms(nominālā) jauda? +/- tas pats kas parastam pastiprinātājam jauda (lv tikai pioneerus jaunus var dabuut i-veikalos :( ) ap to pašu cenu vien sanāk...

Par to 6x120 runājot... cik biezhi resīvers filmas laikā noslogojas uz visiem 100% ? Ja noslogojas, tad tikai uz paaris tumbeleem, nejau visiem 6 skaļruņiem+subis... kautkā tā, ceru saprati

- ja mūziku klausās no kompja...var mierīgi sajūgt kompi ar ciešamu resīveri un noskatīties DVD formāta filmu, izbaudīt kādu jaudīgu spēlīti ar 5,1 skaņu un MP3 formāta muziklu...ja palaiž Vinilplati - pastiprinātājs vēlams un jau labs..tas ir tikai mans viedoklis!

Es jau pieminēju ka gribu stereo, klausīšos kvalitatīvākos mp3 ko varēšu atrast :)

 

P.S. Karoč ko es gribu pateikt... kāpēc kautko rakstīt ja nesaprot par ko runā, tikai sajauc vēl vairaak cilvēkiem galvu :(

Link to comment
Share on other sites

Pie 4 omiem tavs resīvers dod 110w uz kanālu, pie 8 omiem vēl mazāk, ar tādu 10 gadus vecu kaku tu nekad nenosvilināsi skaļruni ar 250w(rms(nominālo)) jaudu...

Gudriniek, parādi man to savu sadzīves tumbu ar 250W RMS? Kur var sapņu pasaulē dzīvot! :evil:

Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

atkal bus fotografijas jaliek! atkal netic

 

tumbas pioner cs - 9030

resiveris pioner vsx-806rds

Link to comment
Share on other sites

...par to jaudu zinu jo man ir 220w rms tumbas kuras svilst nost

Акустическая система Pioneer CS-9030

Информация о модели

Общая информация

Вес: 12кг

Размер: 38x75x29 см

Особенности АС

Тип корпуса (?): Фазоинвертор и близкие к нему

Количество полос (?): 3

Паспортные параметры

Диапазон воспроизводимых частот (?): 33-20

Чувствительность (?): 92 дБ/Вт/м

Сопротивление (?): 8 Ом

Рекомендуемая (максимальная) мощность усилителя: 15 Вт (Ieteicamā pastiprinātāja jauda 15W :D )

 

Resīveris

Технические характеристики

Surround: мощность (фронт): 60/8 Вт на канал (/ Ом)

Surround: мощность (центр): 60/8 Вт (/ Ом)

Surround: мощность (эффекты): 60/8 Вт на канал (/ Ом)

Стерео: Мощность: 110 Вт на канал (4 Ом)

Kur ir tas RMS??

 

Joprojām ir pārliecība par pardevēja/reklāmas iestāstīto?

 

Piemēra pēc, kādi parasti ir parametri 250 RMS jaudai:

http://jblpro.com/JRX/JRX115.htm

Link to comment
Share on other sites

250W RMS jau vajadzeetu buut kaut kaadaam milzu diskoteeku tumbaam! Shitaas ir jociigi mazinjas. :?

 

Anyway, maajaas ar 35W RMS kaiminju sapurinaasi taa, ka maz neliksies. Taa kaa nevajag nemaz tur uz kaut ko milziigu teemeet.

Link to comment
Share on other sites

Mēdz būt arī labākas tumbas, nekā Pioneer.

Neesmu dzirdējis Pioneer nevienu labu tumbu, lai gan vairākas Pioneer veikalā ir izmēģinātas. Vienām lielām melnām bija puslīdz ciešami basi, bet vidi un augšas čupā, kamēr citām šaurām garām augšas vēl neko, vidi, nu tā, bet basu vietā dunoņa uz kādiem 80 līdz 100 Hz. Svars Pioneer tumbām, arī tāds nenopietns. Tad jau tai cenā, pat Radiotehnikai ir labāka izvēle.

Runājot par Pioneer resīveriem, kautkāds 980-ais, vai tuvu tam, diez ko nepatika. Augšas bija pārāk asas un skaņa, kopumā tāda kā sausa. Nezinu, cik "biezu" Pioneer resīveri ir jāizvēas, lai tas labi skanētu. Iespējams, ka no Pioneer resīveru dārgā gala, kāds derīgs arī atrodas, bet tad par to naudu jebkurš Marantz, skaņas "garšīguma ziņā" iekabinās, ka nemetas.

Link to comment
Share on other sites

Visparib labak kraj naudu stereo resiverim, jeb ja tev ir nauda ,tad mekle normalu stereo resiveri, varu vienigi pateikt to ka tu esi iegrabies! tas ir tikai tads psihalogisks efekts/iespaids , jo vairak tumabs jo labak, nu nav taa! un tapat resiveris nevares pat tas divas tumbas nobarot ta lai butu labi!

Un tu saki ka pioneer vairs nerazo stereo ampus, nu meli razo, bet tikai ar mazaku modelu diapuzonu-daudzumu, panem sadu te Mana tīmekļa lapa

jeb kadu citu divkanalu stereo ampu un rezultats bus cits! Runajot par akustiku tas ir jaapdoma kartigi!

Un resiveri atliec mala prieks filmam! Sakuma es ari skatijos uz resiveriem 7 kanali digitalas ficas un citi labumi, bet pakonsultejoties ar gudrakiem cilvekiem sapratu , kabutu riktigi iegrabies...!

Iesakuma sac labak ar jaunu stereo pastiprinataju! ;-)

Link to comment
Share on other sites

Guest McGraddy

Visparib labak kraj naudu stereo resiverim, jeb ja tev ir nauda ,tad mekle normalu stereo resiveri, varu vienigi pateikt to ka tu esi iegrabies! tas ir tikai tads psihalogisks efekts/iespaids , jo vairak tumabs jo labak, nu nav taa! un tapat resiveris nevares pat tas divas tumbas nobarot ta lai butu labi!

Labi, paldies, bet ne pa teemu tu man stāsti, pat nesaprati ko es tev gribu pateikt pagaajushajaa postaa, man interesee kaa jau tu teici - gudraaku cilveeku viedoklis :)

Runājot par Pioneer resīveriem, kautkāds 980-ais, vai tuvu tam, diez ko nepatika. Augšas bija pārāk asas un skaņa, kopumā tāda kā sausa. Nezinu, cik "biezu" Pioneer resīveri ir jāizvēas, lai tas labi skanētu. Iespējams, ka no Pioneer resīveru dārgā gala, kāds derīgs arī atrodas, bet tad par to naudu jebkurš Marantz, skaņas "garšīguma ziņā" iekabinās, ka nemetas.

Pioneer stereo pastūzi esi dzirdējis ?

Link to comment
Share on other sites

Tb ko tad tu gribi dzirdet? :-?

Ja tu gribi dzirdet par akustiku,tad kas vienam labs tas otram slikts!

Ej uz unison tev tur palidzes!

Ar ko pastiprinātājs labāks par resīveri?- tev jau tagad romans ir sarakstits prieksa!

Ko vel tu gribi dzirdet?

Tapat ja tev jau nosvila pirma akustika tad nu tikpat 2reiz atrak tev nosvils s-90!

Ka jau teicu sac ar normalu stereo pastuzi! ;-)

Neapvainojies ja bik robezai sauju pari!

Link to comment
Share on other sites

Guest McGraddy

Tb ko tad tu gribi dzirdet? :-?

Ja tu gribi dzirdet par akustiku,tad kas vienam labs tas otram slikts!

Ej uz unison tev tur palidzes!

Ar ko pastiprinātājs labāks par resīveri?- tev jau tagad romans ir sarakstits prieksa!

Ko vel tu gribi dzirdet?

Tapat ja tev jau nosvila pirma akustika tad nu tikpat 2reiz atrak tev nosvils s-90!

Ka jau teicu sac ar normalu stereo pastuzi! ;-)

Neapvainojies ja bik robezai sauju pari!

Es neapvainojos, mani viegli novest :)

Tur jau taa lieta ka te kautkaadus romaanus staasta - man gudrs cilveeks teica... es lasiiju, tur taa bija teikts... kaiminjsh no 3. staava Artjoms.. utt utt

Vai tiešām nav neviens kuram ir iipashumaa vai ir klausiijies lētā gala stereo pastūžus un resīverus ar vienām un tām pašām tumbām?

Te tikai tukshas runas par neko, pagaidaam saf ieteica ja esmu melomaans, man vaig pastuuzi un iko ieteica pasham klausiities visu peec kaartas un kas patiikamaaks ausij njemt.

Diemžēl paareejie komenteetaaji vainu nesaprot virsrakstu un jautaajumu,

vai komentee tikai taapeec lai komenteetu, reaali maz zinot no pastuuzhiem.

 

Topiks slēdzams!!!

Link to comment
Share on other sites

Nu paskaidroju tiem kas nav lietas kursaa :)

 

Pastuusis un reciveris atshkjiraas tikai ae ekstraam... teorijaa abi vinji ir signaala pastiprinaataaji, parastaa pastiprinaataajaa ir 2 diskreeti jaudas pastiprinaataaji, reciverii ir arii jaudas pastiprinaataaji iekshaa tikai 6/7 (atkariibaa no kanaalu skaita) + veel radio un veel papildus dekoderi bet nu tas jau ir kaa teicu "ekstras".

 

tad luuk ja njam vienaadas klases pastiprekli un reciveri tad sadali to summu us kanaalu skaitu un tev sanaaks cik reaali maksaa katra kanaala jaudas pastiprinaataaju elementu baaze. Piemeeram:

 

Pastiprinaataajs (2 kanaali) maksaa 150 Ls, taadas uz kanaalu mums sanaak 75 Ls

Reciveris (6 kanaali) maksaa 300 Ls, taatad uz kanaalu mums sanaak 50 Ls

 

Secinaajums - pastiprinaataaja elementu baaze (trafs, tranzistori, kondensatori u.t.t.) ir daargaaki, jeb kvalitatiivaaki.

 

Tas arii viss.

 

Pasham ir Pioneer VSX-D811S-S reciveris un esmu ar to apmierinaats, kaut arii ja pa taadu pashu naudu panjemtu pastirinaataaju tad saprotams ka skanja (Stereo) buutu kvalitatiivaaka, bet ne tikai pastiprinaataajs nosaka to skaneejuma kvalitaati - jaabuut veel atbilstoshaam tumbaam un skanjas avotam. Man pilniigi pietiek mana apriikojuma filmu skatiishanai.

Link to comment
Share on other sites

McGraddy-. atvaino soreiz tu pats esi vainigs!

Ar ko pastiprinātājs labāks par resīveri? nu cilveki tev atbild uz tavu jautajumu!

Ja buutu uzrakstijis kadas tumabs un pastiprinataju pirkt,tad tev butu citas atbildes uz tavu jautajumu!

Ka jau teicu ja negribi pirkt pastuzi jaunu, tad ej uz UNISON un teste tas visas tumabs ar savu pastuzi!

Ja bik pareizak noformuletu savu jautajumu tad butu tev gaiditas atbildes!

Letagala resiveri ir dranki,nevisi ,bet lielaka dala!

Link to comment
Share on other sites

Guest McGraddy

Macekli, Tu esi tas pats kas autoaudio.lv forumaa? Tev banu uzlika ?

Bērnudārza līmenis, Tavas atbildes man nepalīdz, tas ir talants daudz d***t un nepateikt neko :(

Es Tavā vietā vairs neflūdotu par lietām, kur tavas zināšanas aprobežojas ar :

Letagala resiveri ir dranki,nevisi ,bet lielaka dala!

Paldies! :)

tad luuk ja njam vienaadas klases pastiprekli un reciveri tad sadali to summu us kanaalu skaitu un tev sanaaks cik reaali maksaa katra kanaala jaudas pastiprinaataaju elementu baaze. Piemeeram:

Pastiprinaataajs (2 kanaali) maksaa 150 Ls, taadas uz kanaalu mums sanaak 75 Ls

Reciveris (6 kanaali) maksaa 300 Ls, taatad uz kanaalu mums sanaak 50 Ls

Vienādas klases pastipreklis un resīvers maksā 150Ls un 300Ls ???

Mūsu vēlmes krasi atšķiras - lasiiju aprakstu, varbūt izlaidu(nelasiiju visu), bet es neatradu nevienu vaardu cik labi, kvalitatiivi un skalji skan, kas manupraat ir pats galvenais un man tie visi tiri piri 7.1 dolby digital vcr ieejas izejas ieejas pie kaajas. Vienvaardsakot gaidu naakosho algu pioneer vai denon stereo pastuuzim.

 

P.S. nbinc. Par receiver(savācējs/saņēmējs) to sauc tādēļ ka tas patiešām savāc audio no tv/dvd/cd pleijera, nevis to sauc par reciever, lai varētu atšķirt no amplifier :D

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...