Jump to content

Network settings


Guest Clarity
 Share

Recommended Posts

Man sekojosha probleema:

Es uzspiezu ar labo pogu uz My Network Places un tad uz proporties, kad atveru man tur ir tukshums itkaa tie settingi ar kuriem vareja noregulet neta ip,subnet u.c butu pazudushi, bet nets iet viss ok. Kadam nav kada doma kaa padarit to fishku redzamu ? :)

Link to comment
Share on other sites

Neesi gadiijumaa dazhas services atsleedzis? Man taa ir gadiijies uz win xp, kad ir atrubiita network connections service (laikam, preciizi neatceros vai taa bij iistaa), peec tam iesleedzot to service (uzliekam automatic un peec tam start service), paraadaas vajadziigais (nezinu vai tas paraadaas bez restarta vai tomeer vajadziigs kompim restarts).

Link to comment
Share on other sites

Man sekojosha probleema:

Es uzspiezu ar labo pogu uz My Network Places un tad uz proporties' date=' kad atveru man tur ir tukshums itkaa tie settingi ar kuriem vareja noregulet neta ip,subnet u.c butu pazudushi, bet nets iet viss ok. Kadam nav kada doma kaa padarit to fishku redzamu ? :)[/quote']

Hehe paziistama problem, SP2 vainiigs. Varu dereet Eventos tef uzraada probleemas ar CMO+. Man jau 2 pc ar shitaadaam probleemaam bijushi.

Link to comment
Share on other sites

Man gan taadas probleemas nav bijushas ar SP2. Taas services var iesleegt ieksh control panel -> administrative tools -> services -> meklee vajadziigo servici. Bet driizaak vaina jau tad droshi vien buus ieksh taa SP2, ja jau veel kaadam taa ir sanaacis.

Link to comment
Share on other sites

Man sekojosha probleema:

Es uzspiezu ar labo pogu uz My Network Places un tad uz proporties' date=' kad atveru man tur ir tukshums itkaa tie settingi ar kuriem vareja noregulet neta ip,subnet u.c butu pazudushi, bet nets iet viss ok. Kadam nav kada doma kaa padarit to fishku redzamu ? :)[/quote']

Hehe paziistama problem, SP2 vainiigs. Varu dereet Eventos tef uzraada probleemas ar CMO+. Man jau 2 pc ar shitaadaam probleemaam bijushi.

 

starpcitu... :O)

Man bija taspac.. tiesa taa bija kautkaada agriinaa SP2

:)

Nonesu un paarliku XP :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...