Jump to content

svchost ???


Guest Juunis
 Share

Recommended Posts

Guest saddam

es vienreiz to izrubiju man pamazam windows xp saka izskatities pec 98 windas restarteeju tagad viss ok ja gribi samazinat atminjas paterinu ieej performance uz nonjem to grafiku nost tapat

Link to comment
Share on other sites

Guest cigans

man taadi 5 un neesmu redzeejis vajadziibu tos rubiit araa, neteeree jau tie tik daudz atminjas ka buutu jaasleedz nost

Link to comment
Share on other sites

katrs no tiem atbild par savu fiichu. par netu, par grafisko vidi uttt.

izrubiijot jamos sys var izrubiities pec 59 sekundeem jeb minuutes ja taa saka.

system palaistos procesus neviens neaiztiek. ja tie nebuutu vajadziigi, sys tos nelaistu.

antivirus tev nekliedz, nekas nekliedz neko, viss iet normaali, ko tur uztraukties. arii netaa par to var palasiit pirms postee un veido teemu.

;)

Link to comment
Share on other sites

Lieta tāda, ka dažreiz AV vai FireWall`s var sākt brēkt, ka viņam liekas, kas tas svchosts ir parāk brangs palicies un parāk daudz atmiņas sagrābies, man ir 4 svchosti (2 System, 1 NetworkService un 1 LocalService). Viens svchost (System), kas palaižas kā «svchost.exe -k netsvcs» ir sagrābies 26MB op- un virtuālās atmiņas un tāpēc tiem AV liekas, ka tur ir ieperinājies kāds vīruss. Bet nu «kilot» viņus noteikti nedrīkst, ja gribat kādu novākt, tad dariet to caur services.msc, uzlieciet manual tiem servisiem, kas jums liekas nevajadzīgi un varbūt par kādu svchostu būs mazāk.

Link to comment
Share on other sites

kas tas pa service svchost.exe ? taadi ir vairaaki sisteemas procesaa un apziimeets kaa Network Service' date=' Local Service, System. Vinji diezgan daudz atminjas eed :

par ko vinji atbild ???[/quote']

 

Nu prieksh 512 MB ram vinji tik daudz proporcionaali neaiznjem.

Ja gribas uz 128 (vai 96MB, khekhe) kastes rullinaat XP, nu tad gan naakas piedomaat, ko lai apgraiza.

Link to comment
Share on other sites

Guest RetoX

man i 5 un es, uzliku firewall'am ka vispaar svchost.exe nelaizh pie neta un tad viens pazuda un paareejie saaka mazaak atminju riit.

Link to comment
Share on other sites

Guest Juunis

bet vispaar vinji diezgan interesanti uzvedas tie svchost servisi...!

kad kompis ir tikko ierubiits, tad viens no 5 svchost servisiem aiznjem gandriiz 15000 K pie Memory Usage! bet veelaak nolaizhas liidz kadiem 9000-5000 K

es meeginaaju vinjus rubiit aaraa, un nekaadus paarsteigumus man sisteema nesagaadaaja :))

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...