Jump to content

MdslReconn


Guest Producents
 Share

Recommended Posts

Skatos' date=' šai forumā var dabūt sakarīgas atbildes.

Vai kāds man nevarētu paskaidrot kā lietot šo programmu - MdslReconn?

Varbūt kādam mDSL lietotājam ir pieredze, man tā proga neko nedara :(

Viņu var nokačāt šeit:http://reconn.eclub.lv/[/quote']

 

liekas, ka viens tāds topiks bija. tam, kas lietoja, atslēdza internetu.

Link to comment
Share on other sites

Guest Producents
liekas' date=' ka viens tāds topiks bija. tam, kas lietoja, atslēdza internetu.[/quote']

Neizskatās ka tas būtu kaut kas tāds par ko var atslēgt internetu.

Tā proga jau it kā tieši palīdz lietotājam lai nav disconnect, a man tik raksta "monitoring started"un nekas cits nenotiek.

DC+ piemēram ir disconnected tāpat kā agrāk :((

Link to comment
Share on other sites

Nja man atsleedza, beigaas bija viens dzejks no LTK, kas izskaidroja situaaciju (pats stulbuma peec - izdzeeshot progu, izdzeesu arii log failu, taapeec nevareeju iepeetiit, kas par probleemu)

 

Es biju nepareizi ievadiijis paroli, un tad kad pazuda nets, proga visu laiku suutiija pieprasiijumu, bet serveris atgrieza, kaa nepareizu paroli, var teikt saakaas floods un par to atsleeedza. Tiiri mana lazja, bet teoreetiski programmaa vajazdeetu paredzeet shaadu situuaciju un uzlikt, ka paroli suuta vienreiz minuutee vai arii lai lietotaajs pats to var uzlikt.

Link to comment
Share on other sites

Guest Producents
Ja tev diskonekteejas DC++ taa nav progas vaina. Proga nodroshina tikai to lai tu buutu ielogojies ieksh MDSL PIL

MDSL PIL tas ir tad kad ieslēdz kompi lai būtu internets, ja pareizi sapratu?

Tad jau tāda proga nafig vajadzīga jo nav problēmu tajā PIL ieiet un kāda starpība kur to paroli rakstīt, tajā PIL vai tajā progā.

Link to comment
Share on other sites

tai progai var uzlikt, lai vinja starteejas reizee ar datoru un tad tev nevajdzees pasham neko vadiit, proga pati nosuutiis login un paroli.

 

Paliidz arii taados gadiijumos, kad tev atrubaas nets (man vismaz tas notiek aptuveni reizi nedeeljaaa.) Nevis pazuud, bet vienkaarshi atrubaas - jaaievada par jaunu logins un parole

Link to comment
Share on other sites

Guest Udzzis
da mantaliekas ka min ir par biezhu vareetu tach daudz retaak nu vismaz 5min!

Atvaino, bet es tā īsti nesapratu par kādiem "min" un "5min" iet runa?!

Ja ar to ir domāts ping intervāls, tad to katrs var uzstādīt pēc patikas - sākot no 5 sekundēm un līdz pat 1 stundai.

Link to comment
Share on other sites

Par to - kaads ir laika intervaals kad tiek suutiita login/pass uz serveri. (Piemeeram gadiijumaa, ja login/pass ir nepareizs, vai varbuut serveris neatbild)

Link to comment
Share on other sites

Guest Udzzis
Par to - kaads ir laika intervaals kad tiek suutiita login/pass uz serveri. (Piemeeram gadiijumaa' date=' ja login/pass ir nepareizs, vai varbuut serveris neatbild)[/quote']

1. Human factor kļūdas tagad ir apstrādātas - ja login/pass ir nepareizs, mēģinājumi pieslēgties tiek pārtraukti, jo tiem nav jēgas;

2. Ja serveris neatbild (request timeout, result 404 etc.), tad arī no PIL nevar ielogoties. Tādi gadījumi ir un nekāda 100% droša un pareiza risinājuma tam nav jo iemesli var būt dažādi. Šādos gadījumos programma pēc 5 atkārtotām kļūdām mēģina atjaunināt reģistrāciju DHCP serverī (ipconfig /release un ipconfig /renew analogas funkcijas), pēc tam viss sākas no jauna. Kad beidzot esam reģistrējušies DHCP, saņemam savu IP, ielogojamies un dzīvojam zaļi. Domāju ka tagad jebkāda flood iespēja ir izslēgta. Testējam...

Link to comment
Share on other sites

programma straadaa ljoti labi bez jebkaadaam probleemaam.

jau esmu aizmirsis kaa katru riitu gaaju uz mdsl.lv ...

paldies Udzim!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...