Jump to content

BSoD terror pēc procesora nomaiņas


Guest spameris
 Share

Recommended Posts

Nomainīju savam datoram procesoru no Athlon 1GHz uz Athlon XP 3200+, uz mātesplates ASUS A7N8X-E Deluxe, kas procesoru uztur un BIOS pareizi atpazīst (kamēr strādā Windows arī atpazīst). Windows XP Pro sāka mētāties ar blue screen of death un sistēma katreiz pilnīgi nokarās. Error paziņojumi dažen dažždie, sākot ar IRQ_LESS... līdz pat tam ka it kā notiekot rakstīšana ārpus adresētās atmiņas, utt. Procesoram cits cooler un temperatūra normala. Mēģināju "Repair current installation" no WinXP, šis sāka pārkopēt sistēmfailus kamēr atkal uzmetās BSoD...

Tagad sēžu jau veselu stundu Linux'ā un viss strādā, tātad ar dzelžiem viss ir kārtībā.

Kādam nav nojausma kas tam Windows XP var īstenībā traucēt?

Link to comment
Share on other sites

Guest spameris
Vai mātes biosa versija atbalsta tika jaunu procesoru?

 

Pamatplates BIOS (v1006), kas bija jau no pasa sakuma, atbalsta Athlon XP 3200+.

Tā vismaz ir rakstīts pamatplates User Guide grāmatiņā.

 

P.S. Nevaru iebraukt kads ir ASUS eiropas support e-mail.. Nevar būt ka viņi eiropu šitā ignorē..

 

Edit: Hmm.. Vienā forumā atradu līdzīgu problēmu.. Cilvēkam Windows XP BSoD pie šitāda procesora un pamatplates sāk rādīties, kad procesors uzsilst līdz apmēram 56-58 grādi pēc celsija.. Nja.. Man nav ko teikt...

Link to comment
Share on other sites

Guest spameris
man ir taadas nelabas aizdomas' date=' ka winxp reinstall paliidzees...[/quote']

 

Man tiesi tādas pašas aizdomas.. Tagad būs jāpamēģina no linux tikt pie NTFS datiem.

Vai arī vispirms uzmest jaunāko BIOS, nomest CPU frekvenci no 400MHz uz tiem pašiem 266MHz un tad pamēģināt sataisīt backup no Windows..

Vēl viens mīnuss Windows.. Kā kāds nopietnāks hardware change, tā sistēma down.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...