Jump to content

c++ un "windows forms"


Snake5
 Share

Recommended Posts

es domāju.. sagribējās uztaisīt ne tikai konsoles progu, bet arī tādu vizuālāku, esmu ievācies 7 e-book'us un ieceres ir nopietnas + matemātika un teksti man jau labi padodas un drīz taisīšu vienkāršāko kalkulatoru! bet nezinu, kur lai dabū tutoriāli ar "windows formām" kāds zina? thx!

Link to comment
Share on other sites

aah tu domā MicroSoft Developer Network? varētu jau, bet es pašlaik izmantoju Bloodshed Dev-C++ man patīk - viegls un labs! bet ko es tajā msdn tieši dabūšu? pamācību vai kārtējo msvc++? man tas msvc++ galīgi nepatīk - neviens prostākā c++ kods tur neiet un pamācību atdarinātam c++ ir maz un tos m$ 5x redirect 3x validation 8x send error report :mrgreen: murgus i redzēt negribu!

 

pietam viņu komplektā nav visu + vajadzīgo .h(eader) failu, tāpēc tie jaaaaaameklē netā! :evil:

 

un tur pat komanda cout ir "nedeklarēts identificētājs";

Link to comment
Share on other sites

Nu ja gribi taisīt programmas ar Windows Forms, ar C++ tev viegli neies, ņemot vērā, ka esi iesācējs programmēšanā. Varbūt labāk sāc ar to pašu MS Visual Studio un valodu Visual Basic vai C#, vai kaut ko tamlīdzīgu. Tur logu grafiskos elementus var gan "uzzīmēt", gan noprogrammēt pēc vēlēšanās. Izmantojot C# vai Visual Basic, programmām gan būs vajadzīgs .NET Framework ;)

Link to comment
Share on other sites

Labs tutoriaalis

Protams, ja ieprieksh jau kaut ko jau zin no C++ :)

 

Daudz vienkaarshaak ir apguut jau ieteiktos C# vai VB...

 

Nesaprotu tik, ko tu VC++ noniecini? Ar to ir krietni eertaak uzbuuvet tieshi vizuaalo, jo ir formu redaktors, kura ieksh Dev-C++ nav (iesaaceejiem daudz vienkaarshaak)... Pie tam man nav gadiijies redzeet, ka uz VC++ nekompileetos korekti kaut kas taads, kas ir nokompileejies uz Dev-C++. Vaina driizaak ir tevii, nevis kompilatoraa, jo visi standarta iostream, fstream u.c. headeri ir iekljauti VC++ instalaacijaa... Ja vien neesi kkur ne taadu instalaaciju pakjeeris...

Link to comment
Share on other sites

tajā vc++ iekšā nav daudzu headeru, tad mož man tik pārnest visu no dev-c++ tik tur tā vaina? jo uz paaavisam oriģinālā vc++ man tādu cout << "jebkāds teksts\n" prosto neatpazina!

bet paldies, Biete, tur ir toč tas, ko man vajadzēja! :)

Labots - Snake5
Link to comment
Share on other sites

gribi "viegli un vienkaarshi" - tas saucas windows API - visu ar savaam rocinjaam rakstiit, ar c++ piemeeriem

ir kaudzeem graamatas :)

Link to comment
Share on other sites

Programmētājs

Priekš kam tev zināt kāds galvanajam logam hendls, ja vari visu ātri uzcept Delphi. Jāā - tā vide rullē, lai gan sen nekas tur nav taisīts.

Link to comment
Share on other sites

.NET ir tikpat viegli kā Delphi. Bet tas nav C++, un tā ir tēma citai reizei. ;)

 

VC++ ir visi headeri un pat vēl daudz daudz vairāk nekā DevC++, ja to visu uzinstalē. Pēc defaulta, vispār, vajadzēja ieinstalēt. ;) Es arī teiktu, ka Tu lāga neproti to izmantot. Vai nu neesi pareizo "#include" veicis, vai arī patiesi ar neimspeisiem ir problēmas. Anyway, es cout esmu izmantojis kopš VC6.0 laikiem, un nekad ar to nav bijušas nekādas problēmas.

Link to comment
Share on other sites

brutalis-vertikalis

Meklē (Pašam nav laika skatīties):

wx-DevC++

Tas ir ar wx GUI widgetiem ar visu formu veidošanu! plus vēl šādi tādi labi libi. Kopā ar visiem piemēriem.

Link to comment
Share on other sites

Snake5:

labs cilvēks. nerunā par to, ko nejēdz. ja nerubī kā hederus pieslēgt un kā lietot namespaces(skatīt manu postu par tutoriāļiem + labs cilvēks x2), tad nesaki, ka hederu nav.

MSVC++ variants nr1:

std::cout << "eeRGlJI RulZ :) ~~*~*~*~" << std::endl;

MSVC++ variants nr2(te tu kliegsi omgwtf?!?!? dev-c++ tak tā darīja:

using namespace std;

 

cout << "eeRGljOz DziMSt JaWNi KoDIeRi ;) ~~~~" << endl;

 

nu par "using namespace std" es zināju, bet tik un tā nevar to "cout" izmantot!

.NET ir tikpat viegli kā Delphi. Bet tas nav C++, un tā ir tēma citai reizei. ;)

 

VC++ ir visi headeri un pat vēl daudz daudz vairāk nekā DevC++, ja to visu uzinstalē. Pēc defaulta, vispār, vajadzēja ieinstalēt. ;) Es arī teiktu, ka Tu lāga neproti to izmantot. Vai nu neesi pareizo "#include" veicis, vai arī patiesi ar neimspeisiem ir problēmas. Anyway, es cout esmu izmantojis kopš VC6.0 laikiem, un nekad ar to nav bijušas nekādas problēmas.

 

kuru tad tieši man vc++ ielādēt? man pašlaik ir 2005tā gada Express vc++!

Meklē (Pašam nav laika skatīties):

wx-DevC++

Tas ir ar wx GUI widgetiem ar visu formu veidošanu! plus vēl šādi tādi labi libi. Kopā ar visiem piemēriem.

 

ok, pameklēšu!

Link to comment
Share on other sites

brutalis-vertikalis

http://wxdsgn.sourceforge.net/

jakas.

 

Kad uzinstalēsi palaid meņu [Help-->About...] un nospied [Check for Updates]

Parādīsies logs; izvēlies kādu pakešu serveri [Dev-C++ primary devpak server] un blakus nospied [Check for Updates]. Tev pados veselu listi ar dažādiem libiem un papildus tūļiem. Apskaties ko vēl tev vajag. No šejienes varēsi gan apdeitot jau uzinstalēto wx-Dev-C++ [wx-Dev-C++ DevPak server], gan uzinstalēt jaunas lietas. Gan jau pārējo pats sapratīsi.

Pēcāk nevajadzīgās paketes var aninstalēt ar programmu Package Manager (arī iekš meņu zem [Tools])

Link to comment
Share on other sites

Par MS Visual Studio, no Wikipedia:

Visual Studio includes the following:

 

* Visual Basic

* Visual C++

* Visual C#

* Visual J#

* Visual Web Developer

 

Pilnajā versijā visi šie komponenti nāk kopā, bet Express versijās tie ir sadalīti atsevišķi. Tev būtu vajadzīgs Kāds no šiem:

* Visual Basic 2005 Express Edition

* Visual C# 2005 Express Edition

Link to comment
Share on other sites

brutalis-vertikalis

Tikko kā konstatēju ka [devpaks.org] serveris zem Updeita nekonektējas. Ja tev tā pati nelaime, tad ej uz http://devpaks.org Tur viss smuki pa kategorijām salikts skaties ko tev vajag, nokačātos *.DevPak failus instalē caur package Manager.

Link to comment
Share on other sites

man ir gan MS VC++ Express 2005, gan MS VC# Express 2005! un ar to vc++ ir milzīgas problēmas!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...