Jump to content

Trojan sutitajs


Guest Renats
 Share

Recommended Posts

shito gan es nesaprotu, kaapeec LTK neblokjee shitos portu skaneetaajus? uzreiz pamatiigi zombiju skaits saruktu.

Link to comment
Share on other sites

LTK gan pluss gan mīnuss vienlaicīgi ir ka tas nekontrolē datu plūsmu uz/no klienta. Kaut gan ir dzirdēts par atsevišķiem gadījumiem, kad ja zarazas plūsma ir īpaši liela, LTK atslēdz klientu vispār un kad šis piesaka bojājumu, tad cenšas šamajam apskaidrot ka viņa kompis ir infekcijas perēklis un tas vispirms būtu jāsadakterē.

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard
LTK gan pluss gan mīnuss vienlaicīgi ir ka tas nekontrolē datu plūsmu uz/no klienta. Kaut gan ir dzirdēts par atsevišķiem gadījumiem' date=' kad ja zarazas plūsma ir īpaši liela, LTK atslēdz klientu vispār un kad šis piesaka bojājumu, tad cenšas šamajam apskaidrot ka viņa kompis ir infekcijas perēklis un tas vispirms būtu jāsadakterē.[/quote']

 

Domaaju, ka tas ir tikai pluss. Ja kaadas probleemas, nosuuti jamiem

logu no FW un sjie aprubiis kaitnieku :)

starp citu diezgan operatiivi...

Link to comment
Share on other sites

Ka lai uzin kam pieder sis ip 81.198.230.170

Jau zb sutiit Trojanus. Nesen ip man pamainijas domaju ka viss jau OK' date=' bet se tev atkal sakas.[/quote']

Nu vispār ir http://www.ripe.net/db/whois/whois.html , kur var noskaidrot IP adrešu īpašniekus. Man kad bija Outpost Firewall arī visu laiku uzrādījās n-tie slēgumi 445 portam, bet nekādas sekas gan es nemanīju, nu man vispār visi 137, 138, 445 utml porti ir atrubīti, tad nu tagad nekādu ugunsmūri nelietoju, tikai rij resursus, bet jēgas nekādas, tāpat visi trojāņu porti man jau ir atslēgti. Tagad sēžu i-netā un par vīrusiem vispār neuztraucos. :)

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...