Jump to content

CPU dzesētāja ātrums


Guest RoLeRzzz
 Share

Recommended Posts

es tikko iegādājos Zalman CNPS9700-NT dzesētāju, bet manai mātes platei ir tikai 3 pin dzesetaja pieslēgumvieta bet manam dzeseklim 4 pinu ''rozere'' :) kad es saspraužu vinjus kopā mans dzeseklis strādā ar maksimālo jaudu, bet man tik liela jauda un troksnis nav vajadzīga. bet kad es saspaužu viņu uz 5v joslas viņš bez manuālas iegriešanas nedarbojas, kā nekā 0,40A ventilātors. Vai ir iespējams panākt lai viņš negriezas tik ātri un skaļi neiztērējot vairāk kā 3-4latus?

Labots - RoLeRzzz
Link to comment
Share on other sites

Guest RoLeRzzz

Liec uz 7V. Starp 12V un 5V.

manam barolim nav 7v izeja, kādam ir?

Link to comment
Share on other sites

Guest RoLeRzzz

aaa sooree My bad :oops:

vajadzeeja vispirms paskatiities Googlee. Paldies :)

 

keyword: 7v fan mod

 

P.S. Varbūt stulbs jautājums, bet vai nevar ieguut 8,7v ja vinju isleedz starp 12v un 3,3v? :?:

Labots - RoLeRzzz
Link to comment
Share on other sites

Interesanti, ka Zalman CNPS9500 naak liidzi "Fan Mate 2" ventilatoru kontrolieris, bet CNPS9700-NT vairs nav, lai arii tie ir taa kaa vienas seerijas. 9700-ais tik nedaudz advanceetaaks.

Link to comment
Share on other sites

John Wayne

uz 5v joslas viņš bez manuālas iegriešanas nedarbojas

:shock: :mrgreen::lol:

Ko tādu es dzirdu pirmo reizi. Sava veida eksotika. Vēl varētu kādu trosīti kā motorzāģim vai kurbuli kā autiņiem...

Link to comment
Share on other sites

Pilniigi iespeejams, jo tas ventilators tomeer taads paliels ir... nav speeka iegriezt...

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nav te nekādas eksotikas. Starta brīdī motoriņš patērē lielāku jaudu nekā griežoties. Tāpēc pilnīgi iespējams, ka ar 5V nepietiek, lai to iekustinātu, bet pietiek, lai uzturētu griešanos.

Link to comment
Share on other sites

gachoman

es ieks vina diezgan populara un visiem zianama veikala nopirku pa 2 ls vienkarsu regulatoru, pat 2 gadu garantiju iedeva, iesaku ari tev ko lidzigu kkur nopirkt un nebus problemu, varesi pieregulet cik asi grbi to propeleri, vel jau varetu palidzet kads kondensators uz kadiem 4-5 mikrofaratiem, lai uz 5v iegriestu vinu...

Link to comment
Share on other sites

pats esmu agrāk 4akarējies ar veciem krievu motoriņiem 12 V - iegriežot kādu laiku paripo ar 9V, neiegriežot - nekā, btw tad es atklāju, ka mazos motoriņus var izmantot kā mazus skaļruņus (drīzāk klusruņus) jo, jo viņus pieslēdz pie piemēram austiņu izejas, tad kautko klusi var dzirdēt. un vēlreiz par to 5V cooleri - sākumā motors patērē vairāk elektrības, jo tam ar 2 vai 3 (kā kuram motoram) elektriskajiem magnētiem vajag pievilkties pie īstajiem vairākas reizes, līdz tiek dabūts normāls ātrums - maksimālais

Link to comment
Share on other sites

btw tad es atklāju, ka mazos motoriņus var izmantot kā mazus skaļruņus (drīzāk klusruņus) jo, jo viņus pieslēdz pie piemēram austiņu izejas, tad kautko klusi var dzirdēt.

 

 

:lol:

Labots - Dundurs
Link to comment
Share on other sites

Guest RoLeRzzz
es ieks vina diezgan populara un visiem zianama veikala nopirku pa 2 ls vienkarsu regulatoru, pat 2 gadu garantiju iedeva, iesaku ari tev ko lidzigu kkur nopirkt un nebus problemu, varesi pieregulet cik asi grbi to propeleri.

 

Jā tas būtu labi, tik lai to fanmate 2 pielāgotu manam coolerim vajag tikt vaļā no sieniņām ap 3 izvadu rozerti, jo manam vajag 4 izvadu rozeti. Un šis pasākums noteikti sabojās garantiju. :(

Link to comment
Share on other sites

 

 

:lol:

nezini, nerēc, neesi izmēģinājis, pieveries un runā tikai par to, par ko droši zini :evil:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest RoLeRzzz

Sveiki, kādam nav palicis kāds lieks socket 478 ''backplate'' (figņa jāliek aiz mātesplates, lai dzesētāja smagumu izlīdzinātu pa lielāku laukumu) pēc piemēram Scythe Ninja instalācijas uz citiem soketiem? esmu uztaisījis pārveidotāju, lai savu zalmani varētu pielikt pie socket 478 mātesplates, tikai nevaru normālu backplate uztaisīt. Ja kāds var izpalīdzēt tad ļudzu iepostojiet vai PM man.

Link to comment
Share on other sites

Guest djlaurix

snake tu beigsi muldet par lietam par kuram tev vispār nav saprašana ,tu pat kuleri nemāki iztirit lai pēc tam viņš normāli darbotos :roll:

Link to comment
Share on other sites

Guest RoLeRzzz

Tikko pieliku savu zalman cnps9700NT pie tēva socket 478 kompja un temperatūra nokrita pa 11 grādiem, bet uz pašiem zemākajiem apgriezieniem nokritās pa 2 grādiem (salīdzinājumā ar stock dzesekli). Tagad viņu vispār nevar dzirdēt.

Reku bildes kā tas izskatās.

Šādi izskatās kopumā

Ar 2 koka klucīšu paļīdzību es piedabūju viņu pie mātes plates

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...