Jump to content

neliela probleema ar win


Slimais_Bebrs
 Share

Recommended Posts

help!!

ir nospraadzis Windows Installer taa, ka nevienu .msi setupu vairs nevar palaist. Kaa vinju paarinstaleet? Man Win XP

Pie šādas diagnozes es pārinstalētu logus, pārformatizējot attiecīgo partīciju.

Nesen Kuuminsh par šādu pašu problēmu rakstīja. Vari palasīt.

Link to comment
Share on other sites

pirms paaris gadiem man liidziigi gadiijaas...vairs neatceros kur, bet izraku to installeri...laikam jau internetaa meetaajaas...

Link to comment
Share on other sites

Slimais_Bebrs

cik esmu mekleejis, ja arii kads shii instalera setups ir tad tas ir .msi :DD

ai, bet laikam buus windoze jaanones, paarak daudz suudu sakraajushies un shis ir viens no tiem

Link to comment
Share on other sites

Slimais_Bebrs

es buutu ljoti pateiciigs, ja kaads, kuram ir bijusi shitaada pati probleema, vareetu iemest kaadu linku... esmu izmeegjinaajis dafiga variantus, nekas neliidz, un tas dzen mani izmisumaa :(((

btw, ja vienkarrshi paarlaizh win xp setupu paari (bez format C:) tas neliidz?

Link to comment
Share on other sites

help!!

ir nospraadzis Windows Installer taa' date=' ka nevienu .msi setupu vairs nevar palaist. Kaa vinju paarinstaleet? Man Win XP[/quote']

Paskaties, kas ar msiexec.exe ir noticis vai nav pazudis vai datumi nomainījušies. Nav jau uzreiz jāpārinstalē Windows, Ja tev ir SP2 instalācija, pārdēvē viņu par *.cab, atver viņu winrar (vari arī nepārdēvēt un atvērt arī SP2 pašu exe ar winrar), atrodi trūkstošo vai nestrādājošo failu, uzklikšķini uz viņa, rars tev atvērs viņa nesaspiesto versiju, ko varēsi izvilkt un iekopēt, kur vajag.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...