Jump to content

Windows Useri


Tomz
 Share

Recommended Posts

Labdien!

Lietoju WinXP (saku, jo te daudzi tagad par Vistām runā) un ir tāda vajadzība kā... es vēlos vienam Userim uzlikt divus passwordus. Piemēram, ka no slīpa pamostoties, kad man parāda Welcome Screen un prasa, lai ievadu passwordu varu vadīt divus - key1 un key22 - piemēram. Vai tas ir iespējams?

Link to comment
Share on other sites

Guest /Ivars/

Kam tev divas paroles :mrgreen: saliec tādu kombināciju parolē ka kāds burts pa starpu tam tavam super druper vārdam ir lielais un miers, atkal kārtējais paranoiķis laikam. :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

(labots)

Nu vajag jo ir lieta tāda kā draugi... Vieni ir uzticamie draugi, otri nav uzticamie. Uzticamajiem ir tā otra parole, kamēr es darbojos ar īsto. Dīvaina kombinācija, bet noderētu. :) Google ar izmeklēju- neko neatradu. Laikam jau neiespējami, bet varbūt kāds no jums kaut ko zin. Nevēlos atklāt īsto, jo tāda man ir visās malās, tāpēc vajag otru.

Labots - Tomz
Link to comment
Share on other sites

Guest /Ivars/

:roll: Takš ko tu peries tā kā tāds, uztaisi vairākus kontus ar katram savu paroli un miers, a ne no sīkumiem jāceļ tāds tracis. Būs i draugs apmierināts, ka ticis pie tava datora, i pašam būs prāts mierīgāks...

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Priekš neuzticamajiem uztaisi citu useri un aizliedz neuzticamajiem lurēt to, ko negribi ļaut. Ar vienu useri to izdarīt nevar, pat ja divas paroles varētu uzlikt.

Link to comment
Share on other sites

Nu tur tā lieta, ka arī negribās ar vairākiem useriem locīties. Nu nekas ;) Iztiks viņi bez. Sagaidīs, kad ievadīšu savu garo parolīti. Paldies, ka vispār kaut ko pateicāt! ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest /Ivars/

Vēl jau viens variants pastāv, ka iedod viņiem Windows paroli a uzliec pats BIOS paroli un to nesaki neuzticamiem lietotājiem...

Link to comment
Share on other sites

offtopic

"neuzticami draugi"

 

***acj i**al ... forshais vaardu salikums :D

 

galvenais jau lai ir "daudz draugu" ...

eh jaunatne

Link to comment
Share on other sites

Guest /Ivars/

Par tiem draugiem runājot, tad nelaid tos draugus klāti pie datora, un beigu beigās kādi tie var būt draugi, ja ir neuzticami :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

Nu vajag jo ir lieta tāda kā draugi... Vieni ir uzticamie draugi, otri nav uzticamie. Uzticamajiem ir tā otra parole, kamēr es darbojos ar īsto. Dīvaina kombinācija, bet noderētu. :) Google ar izmeklēju- neko neatradu. Laikam jau neiespējami, bet varbūt kāds no jums kaut ko zin. Nevēlos atklāt īsto, jo tāda man ir visās malās, tāpēc vajag otru.

padalies ar zaali!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...