Jump to content

VIASAT ,uzstādīšana?


mixxx2005
 Share

Recommended Posts

MartiniB

izskataas ticami, astra 19E sanaaca tieshi perpendikulaari kjiinas muurim

 

<edit>

aa, un ietektu likt uz jumta savaadaak citi populaarie East pavadonji neredzami palix

Labots - MartiniB
Link to comment
Share on other sites

Kaspars180

A es domaaju ka tikai sirius var skatiities taa man arii teica vienkārši gribu to zelta paketi kautvai skatiities......jo laikam driiz paarvaakshos..vienkārši negribas baigi mudziities jo maaja taadaa tizlaa vietaaa..

 

A kaa ir uz balkona var likt nepiesiesies man ka skatu es izbojaju un veel nez ko..:D

Link to comment
Share on other sites

Vai tad par to nevajadzēja domāt pirms iegādāties šķīvi?

Lai gan tas ir tipiska Viasata klienta gājiens - vispirms iepirkt un tad domāt.

 

Jā, namu pārvalde vai namsaimnieks var par to iespringt. Var arī neiespringt. Par to der painteresēties.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars180

Cik garsh var buut vads no sat liidz uztveereejam piem ja man no jumta javelk diezgan pagarsh sanaak ,un vai tas nenesiis nekaadaas problemas.

Labots - Kaspars180
Link to comment
Share on other sites

sashock
Cik garsh var buut vads no sat liidz uztveereejam piem ja man no jumta javelk diezgan pagarsh sanaak ,un vai tas nenesiis nekaadaas problemas.

Līdz 100m nevajadzētu būt problēmām, pie ~100metrīga kabeļa signāla zudums varētu būt kādi 10-15%, virs 100m jau prasās pēc pastiprinātāja, bet tev tur tik daudz nesanāks pa ļubomu

Labots - sashock
Link to comment
Share on other sites

guntis5

Skaties DEPO melnais kabelis ar dubulto foliju 0,34 san.metra.Drosi vien ka signala zudumu uz 100m nejutisi.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars180

Ok labaak ieshu paprasiishu vai uz jumta var likt un tad gan jau buus viegli citaadi baigi gruuti pat abos balkonos......labaak neriskeet...jo baigi tuvu sienai sanaak taa poziicija...uz sirius

Link to comment
Share on other sites

maigais

ja labi grib, tad var,tikai gribēšana vajadziga,bet vai tad viasats vairs neuzstāda bez maksas,ja tu slēdz ar vinīem ligumu,kadreiz uzstādija bez maksas , laiki mainās.

Link to comment
Share on other sites

kasarmani

Man liekas ka tev arī no balkona sanaks labi.bet pasties dzīve labak ar kompasu

Link to comment
Share on other sites

Kaspars180

Taatad uzstadiiju skiivi un visu noreguleeju Signaala liimenis 58% Kalitaate 100% ...No saakuma visus raadiija ideaali Bet peec laika kad sniegs saakaas latviesu kanaalus neraada un citi raustaas ...karti aktivizeeju ar to vis ok

 

Un kaa tas signaala liimenis regulejas vispaar neuzstaadits pat 58% raada ....

 

Un var kaads pateikt kaa restartee to Tomson Dekoderi???

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

Ja sniega laikā raustās, tad šķīvis vai galviņaa nav noregulēta precīzi.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars180

viss ok noreguleeju uz 71% liimeni un tagad viss iet vienkārši nebiju pieskruuvejis kaartiigi skiivi un vins atgaaja valjaa

 

Un kaa ir ar kvalitaati uz 32 collu LCD ......Nez kaa jums man uz 32lc56 loti slikta uzlieku uz 72cm crt raada ideaala...a uz lcd basiiti skatoties taalumaaa slikti (viss sapluust kopaa un ap speleetaajiem taadi pikseli kustaaas) bet tuvumaa ok ..

mosh kaadu labaaku vadu vajag .

Link to comment
Share on other sites

Rudiger

Ceru, ka lieto SCART vadu, labāka priekš Viasat uztvērējiem pagaidām nav.Vajadzētu būt normāli arī uz 32LCD.Par Via*** kanālu kvalitāti šeit jau daudz rakstīts, labākā kvalitāte varētu būt ,,Nature,,, salīdzini.

Link to comment
Share on other sites

Piebildīšu - jālieto "pilno SCART" un dekotera video uzstādījumos jāieslēdz RGB. Un ļoti vēlams lai SCART būtu ar vadiem katrs savā ekrānā, nevis visi 21 vienā čupā vienā ekrānā.

Link to comment
Share on other sites

Kaspars180

Un ļoti vēlams lai SCART būtu ar vadiem katrs savā ekrānā, nevis visi 21 vienā čupā vienā ekrānā. -nesapratu

Link to comment
Share on other sites

Ja par viasat sport runā, tad hokeju un skatīties tur pilnīgi neiespējami uz lcd,kvalitāte galīgi irsā un pats kanāls ar.

Bet teikt, ka viasat slikta kvalitāte uz drīma un laba kabeļa nevarētu.

Link to comment
Share on other sites

Kad atskrūvesi SCART kabeli vaļā, tad sapratīsi :)

Ideja tāda , ka vienai daļai visi vadi ir vienā ekrānā iebāzti, tas nav labi.

Labāk ir tad, kad video / audio / RGB vadi ir katrs savā ekrānā.

Link to comment
Share on other sites

MartiniB
Labāk ir tad, kad video / audio / RGB vadi ir katrs savā ekrānā.

platformaata vai 4:3? sorry, drusku pieduura ka 7x jaaskaidro :)

Link to comment
Share on other sites

Kāds sakars 16:9 vai 4:3 ar to, ka tiem vadiem vēlams būt katram savā ekrānā ??

Link to comment
Share on other sites

MartiniB

@mafijs

tak tas jau arii pieduura shajaa kontekstaa "ekrānā" jaasaprot kaa dziisla ar ekraneejumu

nevis "ekrānā" monitoraa, kinoteaatrii ... :)

Link to comment
Share on other sites

Kaspars180

nu atskruveju valja tik nesaprotu ko man dariit kniebt nos (jautaajums kurus?)vai ko citu un kaa es varu atskir audio no video

Link to comment
Share on other sites

nu atskruveju valja tik nesaprotu ko man dariit kniebt nos (jautaajums kurus?)vai ko citu un kaa es varu atskir audio no video

 

nekas tev nav jākniebj - tev vienkārši ieteica pārbaudīt, vai ir aizņemtas visas 21 scart kājas t.i. ir pilns scart un vai ir viens ekranējums visiem vadiem vai ar vadi ir sadalīti grupās, kas ekranētas atsevišķi, kas vēlams labākai kvalitātei :)

Labots - itaalo
Link to comment
Share on other sites

Kaspars180
nekas tev nav jākniebj - tev vienkārši ieteica pārbaudīt, vai ir aizņemtas visas 21 scart kājas t.i. ir pilns scart un vai ir viens ekranējums visiem vadiem vai ar vadi ir sadalīti grupās, kas ekranētas atsevišķi, kas vēlams labākai kvalitātei :)

 

 

Aiznjemtas visas vietas (augshaa nepaara apaaksaa paara cipari)

Link to comment
Share on other sites

Dr.restart

Par vēlu,protams, bet vada kvalitāti var mierīgi regulēt veikalā draudzīgā sarunā ar pārdevēju, ja vien viņš atšķir komponetu no kompozītā videosignāla .Turklāt ,brīnumi nenotiek,- par 1,0 ls neviens labs kabelis nebūs viss. Mana pieredze- parasti pieviļ tieši lētie vadi.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Nu daargi vei leeti, bet cena jau ietver sevii ne tikai skruuvju saskruuveešanu. :)) lai nonaaktu liidz Sat meistara liimenim ir mazliet arii zinaašanas nepieciešamas. Un nevar buut taa ka es par Intelektuaalu + Fizisku darbu, saņemu tikpat cik kraaveejs par tikai fizisku darbu. Protams kaut kur dziļi laukos, kur cilveeki knapi minimaalo saņem, tur arii cipari savaadaaki. :)

Link to comment
Share on other sites

Kaspars180

ok...jalaizh uz veikalu un janopeerk labs scart vads un labaaks antenas vads citaadi man vinsh divaas daljaas

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Man te radās viens strīdas par to, ko tad īsti Viasats rāda. Konkrēti TVCI. Tad nu neprotu Viasata lapā atrast precīzas frekvences uz kurām raida Viasats un kādas programas iet uz konkrētas frekvences. Lingsatā ir tikai frekvences. Merkaķu varianti(nospied vispirms zaļo, bet pec tam zilo pogu) ar tīkla skanēšanu man neder. Vajag uz drīma iestadīt konkrētu kanālu un viss.

Link to comment
Share on other sites

kaspisrik

Flysat.com ir noraadiitas gan frekvences, gan kanaali konkreetaa frekvencee. TVCI frekvence 12380 H 27500,

Link to comment
Share on other sites

Man te radās viens strīdas par to, ko tad īsti Viasats rāda. Konkrēti TVCI. Tad nu neprotu Viasata lapā atrast precīzas frekvences uz kurām raida Viasats un kādas programas iet uz konkrētas frekvences. Lingsatā ir tikai frekvences. Merkaķu varianti(nospied vispirms zaļo, bet pec tam zilo pogu) ar tīkla skanēšanu man neder. Vajag uz drīma iestadīt konkrētu kanālu un viss.

TVCi ja nemaldos nemaz nebija viasata pakā, viņš vienkārši agrāk rādija FTA bet nu jau kādu laiku ir kodēts un nav viasata klientiem redzams, es gan vairs neesmu viņu nelaimīgais klients tapēc pārbaudīt nevaru, bet man šķiet ka tā bija.

Link to comment
Share on other sites

Agris 77 maldies.. TVCi rādīja un joprojām vēl rāda.. :)

Nu jā, kaut ko esmu sajaucis. Atradu 4.8°E

Sirius 4 европейский BSS Viaccess 2.6

Videoguard 12380H, 27500, 3/4 рус, ja Videoguard kods tad gan jau rāda. :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Sveiki!

 

ir sekojoša problēma ar Viasat - uztsādiju komplektu, bet ir tā ka signāla līmenis ir 65% bett Signāla kvalitāte 0% skaidrs ka vaina regulācijā... bet ko tieši grozīt? šķivi pa labi pa kreisi vai kas cits jāpieregulē? siriusa apt atrashanas vieta ir skaidra..

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

regulējot jāgroza šķīvi pa labi un pa kreisi un ja vajadzīgs arī uz augšu vai leju. Protams jāgroza arī galviņa.

Link to comment
Share on other sites

Elevāciju esmu iestatījis tādu kāda bija izstrukcijā 23'' bet to galvu kā grozīt?? Ko tas signāla līmenis vispār izsaka??? es varu giest uz kuru pusi gribu un man nenokrīt zem 50 %???

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārt - ar ko tu centies regulēt? Ar Viasata doto uztvērēju? Ja tā, tad vari nemēģināt, nekas nesanāks. Vajag ko savādāku, piem. Humax vai ko tml. regulēšanai.

Link to comment
Share on other sites

DV3 = DVB (tas B pēc trijnieka izskatās) = Digital Video Broadcasting.

Mēģini ar to... :)

Link to comment
Share on other sites

jā toč :sarkasms: bet pats dīvainākais ir tas, ka Astru atradu momentā... to kas uzdodas par Sirius... bet īsto Siriuss un Hotbird - nekā! labi provēšu ar to Humax!

 

Paldies!

 

es arī nočakarējos kādu laiku, kamēr apjēdzu, ka Siriuss no Astras atrodas pa labi un vēl tā ass jāgāž uz leju. Un zināšanas, kas vakjadzīgas lai uzstādītu to satelītu viasat var pateiekt 5 īsos teikumos.

 

kas tā par asi kura jāgāž lejā?????

Link to comment
Share on other sites

Aigarsclp

pamēģini pameklēt izmantojot tv5 frekvenci.

11843 H 27500-3/4

ja esi noķēris astru 19 tad stāvot šķīvim aizmugurē griez pa kreisi un tev vajadzētu noķert siriusu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...