Jump to content

Auto slepenā sledža shēma


kaut_kaads
 Share

Recommended Posts

Vajadzeetu auto slepenaa sleedzha sheemu, kas atrubii aizdedzi. Kur piemesties un kur ko gan jau sadomaatu, bet vajag sheemu ar relejiem un sleedzhiem, lai buutu taa, ka piespiezhot sleedzi (bet to NETUROT), iedarbinaat var, bet noslaapeejot akal nevar.

Ir likti pilniigi parastie sleedzhi kurus turot var darbinaat, bet nu vajadzeetu kko advanceetaaku... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Taisnais vads no aķa uz I-spoli, un skrūvgriezis pie sartera, lai palasistu.

 

Pārējais saistīts ar muskuļiem.

Link to comment
Share on other sites

Tā ir laba lieta. Kad vēl ar veco mersīti braukājos, tad iepriekšējais īpašnieks bija iemontējis tādu fīču, protams, aizmirsa man pateikt. Kā braucu no pārdevēja prom uz benzīntanku, tā aplauzos. Domāju jau ka apkrāpuši :mrgreen: , izrādās podziņa pie sēdekļa zem apšuvuma. Ilgi meklēju kamēr izdevās nospiest (par to liecināja mirgojošas lampiņas apklušana). Reāli laba štelle, jo pat parādot cilvēkiem kur tā poga zem apšuvuma ir, jamie nekādi nevarēja piespiest, jo uztaustīt praktiski nevarēja. Bet es bij ujau piešāvies tā, ka garām aizspiest nevarēju :D

Vēl laba fīča ir Rīgā apstājoties neatļautā vietā. Tip piebrauc metnts un saka, ka te stāvēt nedrīkst, es uzreiz stāstu, ka man piespiedu apstāšanās, jo redz mašīna noslāpa un nevar palaist :mrgreen: Nu ir miers :)

Link to comment
Share on other sites

Tavu ar magnētu darbināmo mašīnu kaimņsētas pušeļi zags, pašmāju auto zagļi pēc pasūtījuma strādā, neies jau zagt mašīnu, kurai eiropas(atīstīto valstu), tirgus cena ir līdzīga vienas auto devielas uzpildes čekam.

 

Paskatataties uz Latvijuu; Auto cenas astronomiskas, P****** kaut kāds.

Saucās tā reiz pirms 3 gadiem golfiņu pa $1000 nopirku, nobraucu 50000 kilometru, bet gribas ko jaunu, pamēģināšu pārdot par $900, jo redz autiņš lec pat ziemā, tas vien ko maksā.

 

Vācijā tādus lūžņus es pa 10eiro pirku un visinājos veselu mēnesi, kamēr tam pašam šrotam atdevu atpakaļ, un Anglijā tas pats, tikai tur švaki ar to apdrošināšanu dārgi, bet ja stāžs ir tad pupu mizas. Autiņš pa 5GBP un braukāju 2-3 mēn, tikai mašīnu baroju ar benzīnu un riepās gais regulāri bija jāpumpē.

Link to comment
Share on other sites

man variants kaa Arčam. ir ok, tikai iisos paarbraucienos pie katras pielaishanas tas magneets jaacilaa

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX
				  /
+12V no	o--o--o o-------
aizdedzes	 |		   |
atslēgas	  |		   |
		  |   /	   |
		  ---o|o------o------> Uz aizdedzes
			  |	   |		barošanu
			  |	   |
			  |	-------
			  -----|	 |
				   -------
					  |
					  |
					 --- 

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

ADEX es kaa nepieredzeejis shajaa visaa, no taas sheemas diezko daudz neierubiiju :oops:

 

Bet beigaas mozh ka pat taisiisim kko daudz vienkaarshaaku.

Bet jautaajums, vai tie auto releji var straadaat nonstopaa? Piem tur 3h no vietas? Var tach logjiski? Piem ierubot tuvaas gaismeles arii tak relejs rukaa vislaik? :-?

Link to comment
Share on other sites

Taisnais vads no aķa uz I-spoli, un skrūvgriezis pie sartera, lai palasistu.

Pārējais saistīts ar muskuļiem.

Un ja ir četras spoles? Šitie gājieni strādā uz veciem šrotiem, kurus, kā tu pats teici, nezog!

Un par cenām runājot, normāls autiņš (>~2000g) apmēram vienādi maksā, gan šeit gan citur eiropā.

Link to comment
Share on other sites

Guest Lycan

tauta juus naivi vai ???

 

lai ko tu maiinai arii neizdariitu to vienmeer varees aizvilkt !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

ADEX es kaa nepieredzeejis shajaa visaa, no taas sheemas diezko daudz neierubiiju :oops:

Brauc ciemos, parādīšu ar pirkstu, kur kurš vads jāslēdz. ;-)

Bet jautaajums, vai tie auto releji var straadaat nonstopaa? Piem tur 3h no vietas? Var tach logjiski? Piem ierubot tuvaas gaismeles arii tak relejs rukaa vislaik? :-?

Protams!

Link to comment
Share on other sites

ghhhh, man servisaa paziistams dzeks paraadiija kaa manu bembi ar visiem imobilaizeriem+sikretku un bez atsleegas neko nesalauzhot pielaist:D :D ar vinju taadaa veidaa pielaistu gan vareeja norulleet 3-4km tikai, tad noslaapa i sjo - bet ar to pietiek lai paardziitu uz klusaaku vietu, prom no aciim - uzkraut uz evakuatora un pazudinaat taalees:D

Taapeec taa arii ir, kaa te teica - taas sikretkas un taadas lietas ir aizsardziiba pret narkashiem:))

 

A tauta - cik reaali butuu iemonteet savaa auto GPS raidiitaaju+tam pierubiit savu uztveereeju:) Tas manliekas buutu droshaakais variants. Ir jau firmas kas to LV piedaavaa, bet cik izmaksaatu naudaas pasham taadu uzstaadiit un palaist?:)

Link to comment
Share on other sites

GPS modulis jau neraida, bet gan uztver signālus no vairākiem satelītiem un tad aprēķina savu atrašanās vietu. Ir dažādi veidi kā jams pēctam savas koordinātas var nodot īpašniekam. Parasti caur GSM termināli. Doma jau nav slikta, bet nu iedzīs mašīnu dzelzbetona ēkā un viss. Tiesa ganredzēsi no kurienes ir nācis pēdējais signāls. Savukārt par pārsūtīto datu/sms daudzumu jāmaksā. Ja gribi precizitāti līdz metram, tad būs paliels rēķins no LMT, jo jāsūta dati takš nonstopā. Mēs savām kravas mašīnām lieka signāla biežumu uz 3 minūtēm - pietiek lai noteiktu pa kuru ceļu mašīna braukusi, neko vairāk mums nevajag un summa par GPRS mēnesī sanāk ap 5 lati. Jo intervāls starp datu sūtīšanu mazāks, jo attiecīgi lielāks būs GPRS rēķins :D

Link to comment
Share on other sites

Ja Tev ir svarīgs Tavs auto, centies izvairīties no magnētiskajiem kontaktiem! Bija reiz laiks, kad nāca modē durvīs un tādās vietās likt magnētiskos slēdžus, parasto vietā, jo prastie mēdz bieži mūsu klimatā sarūsēt, apsūbēt un kontakts beidzās! Bet tam visam bija viena liela problēma, bija iespējams apiet slēdzi ar lielu magnētu!

 

Šobrīd viens no veiksmīgākajiem risinājumiem ,manuprāt, ir izveidot kontaktu ar pirkstiem :D t.i pieskarties kādai noteiktai skrūvei un ar citu pirkstu pie masas!

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Kungi, es Jums atklāšu 2 "noslēpumus":

1. neviena pretaizdzīšanas ierīce nav 100% droša,

2. automašīna ar kaut kādu pretaizdzīšanas ierīci ir drošāka par automašīnu bez jebkādas.

Taču šajā topikā 1. "noslēpumu" neapspriedīsim. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Nu, man piemeeram pashlaik staav manaa aparaataa sekretka+signalizaacija ar "peidzheri" Nu pie atsleegas klaat ir signalizacijas pults ar monitoru - kaa saak bljaut signalizacija,taa man kabataa siikais kjeems ar uzreiz saak shausmiigi nejauki piixteet - paarbaudiic dziivee - velk ~300-400m :) Taa kaa arii taa ir norm. lieta:) Pietam, domaaju, ne paaraak daarga - 150 latvju naudiņas:)

 

EDIT: Pietam taja ekraniņā uzreiz arī parādās, kas autiņam izdarīts - vai prosta uzsist, vai durvis atvertas (tas parbaudic dzive)+veel raada,ja stikls izsists un kursh tieshi (tas gan zinaamu apsveerumu deelj netika testeets):D

Labots - zulus
Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Nuu, ADEX iisti aizbraukt nesanaaks, jo likshu brata autinjaa, bet savaa 7 gadus vecaakajaa rakjetee pagaidaam iztikshu bez vinja :D

 

Un ja aizdziit gribees, taapat aizdziis, bet tomeer es domaaju ka shaadi sleedzhi ir tomeer efektiivaaki par vienkaarshas signalizaacijas iestumshanu. Ja arii kaads nodomaas kaut kur vinjus stumt prom, iekaapjot un apjeedzot ka nedarbojas, nedomaaju ka ies teereet laiku prieksh sikretku mekleeshanas...

 

Un vispaar, laikam tomeer palikshu pie elementaaraakaam sheemaam, bet pie vairaakiem mezgliem, kas atrubii aizdedzi :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ideāli, bet 300-400m var kādreiz būt arī par maz... a ja uz telefonu atnāk sms?

Link to comment
Share on other sites

Uz telefonu atnāk sms "apsveicu - Jūsu Auto ir aizdzīts pirms 3 minūtēm" :D

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Nu, pašu vāģi nemaz nevajag, atved releju un pogu, parādīšu. Mašīnā tak atradīsi vadu, pa kuru 12V iet no aizdedzes atslēgas uz aizdedzi?

 

Mož šitā saprotamāk:

Pirms:

+12V no	 o---------------x--------------> Uz aizdedzes
aizdedzes   A			   |			 A  barošanu
atslēgas	|			Pārgriezt		|
		|							 |
		|							 |
		|							 |
===========================================================
		|							 |
Pēc:		|							 |
		|							 |
		|							 |
		|							 |
+12V no	 o-----o-------	   ---	  |
aizdedzes		 |	  |		|	   |
atslēgas		  o	  o	 -------	|
			   /	  /====|	 |	|
			  o	  o	 -------	|
			  |	  |		|	   |  Uz aizdedzes
			  -------o--------o--------> barošanu
			Poga	\			/
					 -----  -----
						  \/
						Relejs

Link to comment
Share on other sites

Es dr\iz\ak ieliktu sekretku pirms drošinātāju paneļa, ja labs cilvēks grib zakt, tad lai padomā kā būs braukāties pa pilsētu bez gaismām.

Mums mentu uz ielām pietiek, vismaz tā bija gadiem atpakaļ, latvijā autiņu tikai uz īri ņemu, tākā vizināties sanāk reti un īpašī daudz "LABVĒĻU" uz ielām neesmu saticis.

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads kad kaapsi rakjetee un lidosi ciemos pie manis?

Link to comment
Share on other sites

kaut_kaads

Mhm, nu riit kkas jaasaak dariities laikam.

Paldies visiem par sheemaam.

 

xexe, laikam jau augusta beigaas... :)

Link to comment
Share on other sites

Ir zināms, ka daži smuki uztaisa, ka kad auto maģis neskan (nav ieslēgts, priekšējā paneļa nav) neiedarbināsi auto...

Link to comment
Share on other sites

anakreonts

GPS modulis jau neraida, bet gan uztver signālus no vairākiem satelītiem un tad aprēķina savu atrašanās vietu. Ir dažādi veidi kā jams pēctam savas koordinātas var nodot īpašniekam. Parasti caur GSM termināli. Doma jau nav slikta, bet nu iedzīs mašīnu dzelzbetona ēkā un viss. Tiesa ganredzēsi no kurienes ir nācis pēdējais signāls. Savukārt par pārsūtīto datu/sms daudzumu jāmaksā. Ja gribi precizitāti līdz metram, tad būs paliels rēķins no LMT, jo jāsūta dati takš nonstopā. Mēs savām kravas mašīnām lieka signāla biežumu uz 3 minūtēm - pietiek lai noteiktu pa kuru ceļu mašīna braukusi, neko vairāk mums nevajag un summa par GPRS mēnesī sanāk ap 5 lati. Jo intervāls starp datu sūtīšanu mazāks, jo attiecīgi lielāks būs GPRS rēķins :D

 

 

IMHO lētāk ir iepiķot firmai, ja nemaldos AUTOARM vai SHERLOG, kas pēc paziņošanas par zādzību ar radaru apbraukā Latviju. Tādejādi nav jānoņemas ar telefonu.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...