Jump to content

Triatel (Telekom Baltija) bezvadu internets (CDMA, EVDO) — zemūdens akmeņi un citas nianses


Kloons
 Share

Recommended Posts

Piedāvā internetu: Rīga + skatīt info mājaslapā

Pieslēgums: līdz 1Mbit

URL:

 

Abonēšanas maksa: 23,60 Ls mēnesī (+ jāiegādājas modems (pagaidām 210Ls))

Cenas var mainīties, bet šāds ir stāvoklis uz 29.11.2005.

Precīzs info - www.triatel.lv

 

Daži citāti no reklāmām:

...Beidzot Latvijā pieejams Ātrgaitas bezvadu internets, kas pilnībā nodrošina tādas pašas iespējas kā fiksētais interneta pieslēgums vietās, kur šādas iespējas līdz šim nebija.

Ievērojamais datu pārraides ātrums līdz 1 Mbit/s nodrošina pilnvērtīgu darbu ar internetu ...

 

...Pakalpojuma galvenā priekšrocība ir bezvadu pieslēgums, kas nozīmē, ka jūs varēsiet pieslēgt internetu jebkurā vietā TRIATEL mobilo sakaru tīkla pārklājuma zonā...

 

Pārklājuma zona

Šobrīd TRIATEL ātrgaitas bezvadu internets pieejams 40% Rīgas teritorijā, Jūrmalā (Dubultos), Ādažos. Atkarībā no pieprasījuma līdz 2005. gada beigām TRIATEL plāno ieviest šo pakalpojumu Rīgas rajonā un lielākajās Latvijas pilsētās. Līdz 2006. gada beigām TRIATEL ātrgaitas bezvadu internets būs pieejams visā Latvijas teritorijā.

 

Tīkla paplašināšana notiks saskaņā ar klientu vēlmēm, tādēļ, ja vēlaties izmantot ātrāko bezvadu internetu Latvijā, aizpildiet anketu un drīzumā ar jums sazināsies mūsu klientu apkalpošanas speciālists.

 

Info no Triatel pārstāvja (dzīvo tepat boot.lv forumā)

Es neko negribu garanteet! =) Nav taa, ka izvairos no atbildiibas, bet veel notiek testi + tas ir dikti atkariigs no taa, kaads ir noslogojums konkreetajai baazes stacijai. Varu teikt tikai par to, ko esmu izbaudijis uz savas aadas -> min. man ir naacies ieksh net.apollo redzeet ~ 400 Kbit/s, bet max 1,6 Mbit/s. Sludinaasim mees liidz 1 Mbit/s...

 

...Teoreetiski aatrums ir iespeejams liidz 2,4 Mbit/s, bet nedomaaju, ka tas pagaidaam ir reaali....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mafijs

    9

  • ridao

    8

  • kapis26

    11

  • Semorka

    12

Top Posters In This Topic

Posted Images

Guest spiegs
p2p tīklus it kā šie ir nogriezuši

jautājums - vai ssh iet cauri?

vai varu izmantot savus proxy' date=' slēgties pie saviem serveriem ar ssh un vilkt infu utml?

cik un kādā līmenī tur viss apgriezts?[/quote']Nekas nav apgriezts!

 

 

daargi... daargi... :) pat prieksh wireless...
Daargi' date=' ja saliidzina ar kabeli, bet pameegjini iedomaaties tos, kuriem NAV citu variantu / vieniigais variants ir radio links!!!

 

 

p2p tīklus it kā šie ir nogriezuši

tad tas nav pilnvērtīgs internets :(

pilnvērtīgs ir tāds kas nodrošina vismaz 10Mbit LV robežās - tb - vilkt darbu uz mājām :)

10 Mbps??? Es maajaas lietoju Balticom'u ar ~ 5' date=' 6 Mbps + tas noziimee, ka tas nekam neder??? Nu jaa, skatoties uz to "pieticiigo" kompi + saprotu, ka ir cilveeki, kuriem patiik paarspiileet!!!

 

 

pieteicos uz triatel interneta pieslēgumu, atnāca e-mails ar viltīgu tekstu "Pārklājums Jums interesējošajā vietā tiks nodrošināts tuvākajos mēnešos, atkarībā no klientu pieprasījuma."

Man vajadzīgs Jelgavā, bet reāli tie tuvākie mēneši un pieprasījums var izvērsties par pusgadu/gadu

 

Ko saka dzīvojošais šeit pārstāvis no triatel(spiegs laikam), cik klientiem jābūt, lai pārklājums parādītos, piem., pēc 1a mēneša, 2iem?

 

vai e=d minētais, ka p2p nogriezts, ir baumas vai droša ziņa?

 

Varbūt kāds zina, kādi ir līguma nosacījumi, ir kāds terminš, uz cik ilgi jāslēdz u.tml.?

 

 

Papildus:

laikam jau arī otrs piedāvātais modems nebūs lētāks par Ls 210

skatoties pēc http://www.eurotel.cz/jnp/en/phones/mobile...tml?phoneId=366

iznāk Ls 241,879, vienīgasi čehu provaideri piedāvā to par 1 vietējo naudiņu (lai gan jāslēdz līgums uz noteiktu termiņu + vēl kkas),

interesanti, vai Triatel ko līdzīgu nedomā, vismaz pieejamāks kļūtu viņu pakalpojums

 

Par Jelgavu varu atbildeet tiem pashiem vaardiem - atkariibaa no klientu pieprasiijuma, taa kaa agjiteejat kaiminjus! =) Ja godiigi, tad Jelgavaa ir probleemas ar i-netu + pieprasiijums ir, bet veel nedaudz truukst...

 

P2P NAV NOGRIEZTS!!!

 

Par Any Data (mazo modemu) pagaidaam neko neteikshu, bet cena jau ir manaa galvaa! =P

Link to comment
Share on other sites

Guest engine

spiegs

paldies, ka apskaidroji, kas/kaa

 

bet negribi pachuksteet, vai tas anydata modems buus leetaaks vai gluzhi otraadi?

 

Jelgavnieki, jaasarauj, lai Triatel ienaak arii pie mums!

Link to comment
Share on other sites

Guest spiegs

Sorry, neteikšu...

Varu pateikt tikai to, ka iesaku pašreizējo Axesstel, jo kā Jūs visi te zināt - maza lieta nekad neaizstās lielu!

 

 

spiegs

paldies, ka apskaidroji, kas/kaa

 

bet negribi pachuksteet, vai tas anydata modems buus leetaaks vai gluzhi otraadi?

 

Jelgavnieki, jaasarauj, lai Triatel ienaak arii pie mums!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Patestēju dabā, kā ir ar to P2P nogriešanu, secināju, ka laikam bloķē pēc protokoliem, jo ne eMule, ne DC negribēja iet, toties jaunais uTorrent ar protocol encryption aizgāja bez problēmām.

Un 8 km no Jelgavas viss griežas bez problēmām, megabits gan nav, ir max ~640 kilobiti, nu tā - lietojams ir.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

situācija tāda, ka ir triatel modems.. pec visiem papiriem un instrukcijam rakstits ka vinju var caur web browseri administret izmandotjot defaulto loginu: admin un paswordu: admin

bet lieta tada, ka nevar tam piekonekteties, pieljauju iespeju, ka dataa firma nogriezusi shadu iespeju ir, bet tik nesaprotu kada iemesla delj, njemot veeraa ka dotaa aparatuura ir mans privaatiipashums.. nu bet labi, runa nav par to.. bet jautajums tiri par teoretiskam iespejam pieslegties shim modemam (tas tikai tiri teoretiski apspriests nevis kaut kada slegshanaas klaat - tas taa lai nebutu intereshu konflikts)

tatad, vai teoretiski kadam nav info ka to var izdarit, piemeram,kadi ir tie logini un pasw kas nomainiti ir ..

nu kaa jau teicu, tas tik taa tiiri teoretiski :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Nagla Pakalaaa

iisti neiebraucu vai tu nevari ielogoties vai vispaar nevari pat tikt liidz tam

Link to comment
Share on other sites

liidz loginam tieku ..

bet talak jabut standarta loginam: admin un pasw: admin..

bet vinji nomainijushi lai nechakaree neviens to modemu un netieku iekshaa ...

nu chakaret man nevajag bet tiktikt ieksha apskatit ..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest nils9

Kaads nav lietojis vai varbuut ir gan, Triatel piedaavaato pakalpojumu ar vinju piedaavaato mobilo telefonu 153 kbit, visur kur vien ir Triatel mobilaa telefona paarklaajuma zona ?

 

aizgaaju uz veikalu un man teica ka jaanjem tas daargais pa 270 LVL telefons, kas supportee arii 1 mbit, bet man tas nav vajadziigs.

 

Shie 153 kbit ir daudz maz stabili un vai telefoni kaads no tiem atbalsta arii ielaadeet Skype, kas ljautu zvaniit un chatot ?

 

 

pateicos ieprieksh

Link to comment
Share on other sites

nē, skype neatbalsta telefoni. Ir daži čerež ž... risinājumi, bet tiem ir nepieciešams backend dators ar netu un skype.

Jā, 153 kbit/s pietiek lai čatotu un runātu ar Skype palīdzību, jo Skype pats izvēlas kompresijas algoritmus atkarībā no lietotāja IP ātruma.

Link to comment
Share on other sites

Lietoju analoģisku risinājumu no Tele2, bezlimitu internets(fiksēta mēnešmaksa) Rīgas apkaimē (3g pārklājuma joslā)tas dod 230kb/s(ap42 KB/s), ieteiktu izvēleties to, jo tas maksā 17 Ls abonēšana un 3g modēms 3 Ls mēnesī(18 mēnešus) vai to var nopirkt uzreiz vai iztikt ar paša 3G telefonu attiecīgi papidinot pieslēguma līgumu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest counterfeit

a vinji to paroli ir nomainiijushi TB triatel, balstoties jeb pamatojoties un to, ka neveelas, lai buutu pieeja tiem modeemiem, jo reaali sanaak,ka saakotneeji visiem modemiem ir vienaadi username & paroles, taatad teoreetiski buutu pieeja visiem vinju modeemiem

Link to comment
Share on other sites

graavracis

tad buutu jaasmejas ja vinji to paroli nebuutu nomainiijushi.. tad tik pietruukst kaads kas ir triatel tiiklaa un vinjsh grib piemeeram lai tev peekshnji neshanceetu nets vai kautko citu pachakareet tavam netam atveru tavu modema konfiguraaciju un pachakaree.. Diez cik prieciigs gan tu buutu ka buutu taada iespeeja???

 

Drosvhien ir modemam reset podzinja ar kuru tu to paroliiti vari dabuut uz defaulto nospied to un viss bumbaas.. tikai nez kaa ar parametriem tie arii izreguleesies ja tur kautkas specifisks nemaaceesi pasha speekiem salikt atpakalj :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest c0nf

1) Hz, vienkārši neiet un viss.

2) Nav nekādu 5 GB limitu.

3) Var noteikt tajā pašā Apollo lapā. (Rezultāti svarstās ap 0.5-1mbit)

4) Nezinu, bet itkā jāvar.

5) Nekas nav vaļā. (Tev tas modems darbojas kā rūteris, bet tu viņam netiec klāt (Svolači nesaka paroli, reset poga nav)) Cik skatos - Atļauts ir viss, izņemot P2P.

Link to comment
Share on other sites

Nav man triatel pieslēguma, bet man līdzīgs Tele2 3G bezlimitu internets, jau labu laiku un tā kā varu padalīties ar iespaidiem. Pirmais cena 17 Ls mēnesī pie 1500 MB ar garantēto ātrumu 3G, pēc tam kā būs ar tīkla resursiem, pats regulāri mēnesī patērēju kādus 4-9GB, par ātrumu garantētie megabaiti iet patiešām ar pilno ātrumu, pārejie teiksim 30% lēnak, 2. Peer to Peer tīklie nav nogriezti vispār un strādā labi (reizem lietoju emuleplus motorolla firmware/software, retu e-grāmatu lādēšanai)3. GPRS strāda labi visā latvijas teritorijā, kur ir gadījies būt, un ir definets pārklajums, vienīgais, kur nesanāca ieiet Golife portāls ar mobīlo televīzīju, ta kā man tas nav aktuāli, īpaši necentos to arī izdarīt. 3. Modēms - der jebkurš 3G telefons(ieskaitot dotētos) vai tiek piedāvāts 3G modēms (Huawei E600)uz nomaksu 5 Lsx18menesi, teiksim tā, neieteiktu to ņemt, jo pārējās uz zonām tas ir jāpārlāde lai turpinātu darboties un neuzkārtos, telefonam ši īpatnības nav, taču 3G režīmā tas darbojas lieliski, tāpat kā arī gprs, ar iepriekšminētā nosacījuma izpildi.

4). Ir komplekts ar datoru ar fiksto mēnešmaksu 35 Ls (privātajiem klientiem pieejams ar nosacījumu, ja ir abonets vismaz 12 mēnešus), pēc 18 mēnešu laika summa samazinās par 5 Ls, jo modems ir izpirksts, modems netiek bloķets un to var izmantot jebkurā tīklā

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
Guest FrenzY

Umm... lieta tada man laukos ir Triatel internets bet ir tada lieta ka shis provaiders aizliedz downloadot failus no DC++,uTorrent utt. , vai kads zin ka izdarit ta lai varetu ka4at failus (nemainot provaiderus un nekadas tadas dumjibas) Ceru ka varat palidzet

Link to comment
Share on other sites

Guest ADEX

Ja negribi mainīt provaideru, tad palīdzēt var tikai provaiders.

Kāpēc provaidera maiņa ir dumjības? Man šķiet, ka dumjība ir izvēlēties pakalpojumu, kas neatbilst visām nepieciešamās prasībām.

Link to comment
Share on other sites

Guest FrenzY

tunelee.

ka to saprast???

ADEX es nesaku ka provaidera mainja ir dumjibas es vienkārši saku ka nekadas tadas dumjibas kuras maksa naudu

un es nebiju vainigs ka MAMMAS BRALIS panjema triatel jo es dzivoju riga , pavasaru esmu laukos

Link to comment
Share on other sites

veido tuneli starp datoru, kas piesleegts triatel tiiklam un kaadu normaalaa tiiklaa esoshu datoru.

Link to comment
Share on other sites

Guest Abuser

Tizls provaiders.. es pameeginaaju tuneleet, novilku vienmēnes NFS:Carbon (~4GB daudzi disconet, dažās dienās novilku..) uzreiz saausijās, zvanīt sāka, kas kā kapēc, kā tāds trafiks radās un no kā.. blah

Link to comment
Share on other sites

Guest Abuser

23Ls mēnesī..

Ropažu rajona privātmāja >5km no ropažiem

 

Lattelekoma peedeejaa dzelzs vadu liinija pie maniim pienaak, visa ropažu novadā 2 tik tādas vairs palikušas, uz mdsl 2 gadus nogaidīju.

Link to comment
Share on other sites

Padre(FMF)

Triatel koncepcija ir nodrošināt nemainīgi ātru un kvalitatīvu netu visiem klientiem un kā viņi to darīs, ja sāksi floodot netu ar torrentiem un aizstāstiīsi viņiem trubu ar savu DC++?

 

Aizej vien pie mammas brāļa un saki ka tev vajag "kačāt" un lai viņš pieslēdz kko atbilstošāku tavām vajadzībām.

Link to comment
Share on other sites

versatile

ja jau laukos, nah pie kompa kachaties? norukasi lauka visu dienu, i musishi bus rudeni, i pa vakariem pat panoramu negribesi skatities, nost luzisi.

tici man, naks tikai par labu.

Link to comment
Share on other sites

Guest FrenzY

nja cik sapratu no visa teikta man ar sho drankiigo netu nesanaks kachat :cry: :cry: :cry: :cry:

un man jau nevajag ka4at bet mammas bralim un citiem ....

Link to comment
Share on other sites

Guest Abuser
' date='Jun 17 2007, 2:51 AM' post='795994']

Triatel koncepcija ir nodrošināt nemainīgi ātru un kvalitatīvu netu visiem klientiem un kā viņi to darīs, ja sāksi floodot netu ar torrentiem un aizstāstiīsi viņiem trubu ar savu DC++?

 

Ar visiem apgraizītajiem p2p un kačāšanas iespējām viņi nenodrošina ne ātru, ne kvalitatīvu netu :p

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

un man jau nevajag ka4at bet mammas bralim un citiem ....

mmmhhaahhhahahhhhhhhaaaaaaa

beerns, izej svaigaa gaisaa!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Iespējams, ka šī tēma jau apspriesta - tādā gadījumā atvainojos!

 

1) Vēlējos pajautāt kādam Triatel Bezvadu Interneta Profesionālā tarifu plāna lietotājam, kas notiek, ja tiek pārsniegti tie 5120 MB? Tiešām Triatel realizē savas tiesības "vienpersoniski uzteikt Līgumu, pārtraukt un/vai ierobežot Pakalpojumu sniegšanu, kā arī pieprasīt zaudējumu atlīdzināšanu (ja tādi radušies)"? Pats lietoju Triatel, bet tos 5 GB nekad neesmu pārsniedzis?

 

2) Ir Latvijā kaut kur nopērkama ExpressCard 34/54, kas nodrošinātu darbu ar CDMA 450 MHz 1x EVDO (Triatel standarts)? Līgumā it kā nekur nav rakstīts, ka būtu jālieto tieši no Triatel pirktās kartes...

 

Paldies!

Labots - Lauva
Link to comment
Share on other sites

Guest Abuser

es vienreiz pamanījos novilkt 4,5GB geim iso, uzreiz nabaga apbižotais triatels sāka zvanīties un taujāt, kas pa lietu :D

 

Triatel profesionālais = Marazms++

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest xakers16

Problēma ir ar Triatel Neta kastīti...

Vobšem ieslēdzu kā viņu iekšā, tā TV mājas 1.stāvā nerāda :(

kas varētu būt par vainu ??? :(

Un vai var kkā to novērst ??? plzz help ??!!?!?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Guest drunk_lizard

sjajaa gadiijumaa triatel modeems izstaro nepieljaujama spektra un jaudas harmonikas

veersies triatel servisaa lai vinji nomaina modemu....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kas tas tāds?

Текст вашего объявления:

Многие оценили качество (вместе с выгодным тарифом) беспроводного итернета, что так актуально для отдалённых территорий В Латвии. Военная американская технология Ev-Do. Спешите подключиться. Вопросы по и-мэйлу или звоните.

Tās ir Triatel piedāvājums. Lai pieteikties pieslēgumam ir vajadzīgi jūsu personiskie dati, kas iekļāuj: Vārds, Uzvārds\firmas Nosaukums; Personas kods\Reģistrācijas Nr.; Adrese; Tālrunis.

Gan noradījums pie kāda tarifa plāna jūs gribējāt pieslēgties: 1)Profesionālais-11.80ls/mēn.(var ieladēt līdz 300 MB, pēč tam katrs Nākamais MB par 0.039ls); 2)Eksperts 3.60s/mēn.(bez ierobēžojuma)

par 39ls(arlīgumu uz 36 mēn.); par70 ls( par līgumu uz 24mēņ.); 190 ls (priekšapmaksas internets).

Pēc tam ar jūms sazinasies aģents ar kam var norunaties kuravēlama jūms laikā notiks pieslēgšana.

Link to comment
Share on other sites

Tās drukas kļūdas ir no tevis, vai no oriģinālā piedāvājuma?..

Link to comment
Share on other sites

hmm, oriģinālā, apskatījos, ceņikā stāv 23,60 - neko sev kļūdiņa? Kaut kādi nosaukumi tizli - seksperts, profesionālis? :-P

Link to comment
Share on other sites

  • Ronalds unpinned this tēmaa

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share


×
×
  • Izveidot jaunu...